На новаците с любов

  • 14 203
  • 492
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 393
Точно Simple Smile Ами .. защото съм "новак" , ходила съм да пиша там за да имам някаква си номинация.. А на мен просто ми беше скучно,приятелят ми беше на курс и бях сама вкъщи . Видях , че там се пише най-много и се набутах и аз Simple Smile И от там се започна..  Close

 Joy Joy Joy

Ти си истинска драма куин да знаеш.Ще взема да те номинирам в тази категория. Освен това нямаш чувство за хумор или пък просто ти допада да се цупиш. Първо-забележката ми беше абсолютен майтап,който всички останали новаци разбраха, а ти-не.И второ-не беше насочена лично към теб, а към всички ,но само ти  се правиш на ощипана мома. Щом ти е приятно-заповядай. Grinning

# 421
  • Мнения: 1 224
Точно Simple Smile Ами .. защото съм "новак" , ходила съм да пиша там за да имам някаква си номинация.. А на мен просто ми беше скучно,приятелят ми беше на курс и бях сама вкъщи . Видях , че там се пише най-много и се набутах и аз Simple Smile И от там се започна..  Close

 Joy Joy Joy

Ти си истинска драма куин да знаеш.Ще взема да те номинирам в тази категория. Освен това нямаш чувство за хумор или пък просто ти допада да се цупиш. Първо-забележката ми беше абсолютен майтап,който всички останали новаци разбраха, а ти-не.И второ-не беше насочена лично към теб, а към всички ,но само ти  се правиш на ощипана мома. Щом ти е приятно-заповядай. Grinning
Аз каква съм , мисля че не можеш да ме определяш,тъй като единственото което си видяла от мен са 2-3 поста,така че не виждам база по която да ме категоризираш. И по същата тази логика,не можеш да говориш имам ли чувство за хумор или не. И малко си противоречиш "забележка" и "майтап" някак си не се връзват.. И кои бяха висчките тези "новаци" , че аз не ги видях.. Видях теб и твои приятели,които явно не обичат "агнешко" . Както някой каза "форума е за всички" няма стари , няма нови.. И няма да съм от типа " ами внимавам какво пиша,внимавам как се изразявам" аз не съм тук,за да бъда внимателна,ще пиша на вас, така както си говоря,няма да се съобразявам с това , че съм "новак" .

# 422
  • Мнения: 6 029
О, чакайте, че се обърках! Агнешкото не бяха ли 20+???

Тополинке, нема се нервиш, мацко. Успокой топката. Вярно, че форума е за разтоварване, ама не изливай душевна помия, моля. Нещо по-весело дай.

# 423
  • Мнения: 2 829
ИЗВинявам се на Шанел за спама  bouquet,но
Тополинка--доколкото си спомням ти обиди целия спам с --Кръвопийци--извинявай,но как можеш да обидиш примерно мен,като и едно здрасти не сме си казали
преоцени си поведението и нагласата,,оттам идва неразбирането към теб Peace

# 424
  • Мнения: 2 829
новаците -бяха вемби,вивката,верчиту и Пинк ,които се бяха включили буквално минути преди теб Peace

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 14:14 от strange-monkey

# 425
  • Мнения: 17 546
Ми хайде както искате от новаците да са готини, да не дрънкат глупости и други неща, които не са по вкуса на някои от отдавнашните форумци тук, така си сложете и ръката на сърцето, че не си падате по включването на нови елементи в традиционните теми, в които пишат вече харесали се един друг. Последното, което ми направи впечатление в една такава тема е много смешно. Въпреки, че там са основно "стари" пушки, има такива от тях, които също са пренебрегвани и те само пищят из темата "ей, не ме ли виждате!?" защото не са достатъчно атрактивни в очите на дружките си може би. Трябва да си атрактивен тук, да ползваш шантав форумен език и постоянно да пращаш "обич" насам натам, като не забравяш да обявяваш еди-кой-си в съвършенство, но това трябва да е някой, от когото зависи интегрирането ти в това общество. Може да казваш много умни неща, но да не са достатъчно атрактивни и тогава просто си ги задръж за себе си! Grinning Весело е тук де! Аз оставам, и хич не ми пука дали някой ще ме чете и забележи. Аз нали знам, че съм тук! Mr. Green

# 426
  • Мнения: 5 393
Аз каква съм , мисля че не можеш да ме определяш,тъй като единственото което си видяла от мен са 2-3 поста,така че не виждам база по която да ме категоризираш.

Да,на базата на 2-3 поста прецених ,че си една кисела краставица, хормоните от пубертета явно още не са стихнали. Grinning

Видях теб и твои приятели,които явно не обичат "агнешко" . Както някой каза "форума е за всички" няма стари , няма нови.. И няма да съм от типа " ами внимавам какво пиша,внимавам как се изразявам" аз не съм тук,за да бъда внимателна,ще пиша на вас, така както си говоря,няма да се съобразявам с това , че съм "новак" .

Обожавам агнешко,свинско също,телешко и пилешко не отказвам.
Приятелки имам,да bowuu
Форума е за всички, казвам го.
А ти се дръж както си искаш Whistling Whistling Whistling

# 427
  • Мнения: 6 155
Ми хайде както искате от новаците да са готини, да не дрънкат глупости и други неща, които не са по вкуса на някои от отдавнашните форумци тук, така си сложете и ръката на сърцето, че не си падате по включването на нови елементи в традиционните теми, в които пишат вече харесали се един друг. Последното, което ми направи впечатление в една такава тема е много смешно. Въпреки, че там са основно "стари" пушки, има такива от тях, които също са пренебрегвани и те само пищят из темата "ей, не ме ли виждате!?" защото не са достатъчно атрактивни в очите на дружките си може би. Трябва да си атрактивен тук, да ползваш шантав форумен език и постоянно да пращаш "обич" насам натам, като не забравяш да обявяваш еди-кой-си в съвършенство, но това трябва да е някой, от когото зависи интегрирането ти в това общество. Може да казваш много умни неща, но да не са достатъчно атрактивни и тогава просто си ги задръж за себе си! Grinning Весело е тук де! Аз оставам, и хич не ми пука дали някой ще ме чете и забележи. Аз нали знам, че съм тук! Mr. Green
А така. Кажи им го  Peace

# 428
  • Мнения: 3 423
О, на дансинга назрява драма...

# 429
  • Мнения: 3 034
на този етап изобщо не държа да бъда забелязвана.
ползвам форума за друго.

# 430
  • Мнения: 183
Миналогодишната тема беше по-интересна.
Пък.

# 431
  • Мнения: 2 792
  От цялата тема става ясно, че новаците съвсем не са наясно какво означава форум и каква е разликата с чата и погрешно са решили, че част от пишещите с по стари регистрации живеят единствено и само за виртуалния си образ.
  Забавно е.

# 432
  • Мнения: 10 758
О, на дансинга назрява драма...
Wink

# 433
  • Мнения: 1 422
А и е "закаляване" на характера за другите обикновените житейските ситуации, когато веднъж дваж поне най-неочаквано за теб самия са разбрали думите ти погрешно и са те вдигнали на юруш, че видиш ли си бил егост или не си отчитал чуждото мнение.... Като си се озъбил тук в другия случай реагираш по-нормално. Дори с усмивка.

# 434
  • Мнения: 183
Имам белег от лисичи зъб, който си нося с гордост.

Общи условия

Активация на акаунт