Отчет на набор 2003 - 12

  • 9 853
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
Забравих да се похваля, че издържах успешно първата част от конкурса. В петък съм на интервю в София. Party

# 256
  • Мнения: 953
Забравих да се похваля, че издържах успешно първата част от конкурса. В петък съм на интервю в София. Party
Браво значи не напразно стискахме палци, да не станеш пак софиянка. Grinning
По въпроса за алкохола да отбележа, че Сави не го харесва и казва ГАДНО. И кола не харесва. Абе общо взето тя е доста капризна относно храна и сокове.

# 257
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
За напитките - ТОМИ "харесва " сладките алкохоли - ликьори /Бейлис/, може би защото пие неограничени количества боза и вече съм го прекръстила от Томи-Белята в Томи-Бозата.

Лого5ка кажи ако си логопед да те питам за заекването.

# 258
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Забравих да се похваля, че издържах успешно първата част от конкурса. В петък съм на интервю в София. Party

Поздравления! Успех и на интервюто!  bouquet

# 259
  • Мнения: 14 133
Забравих да се похваля, че издържах успешно първата част от конкурса. В петък съм на интервю в София. Party
smile3501 newsm10 Късмет!!!

# 260
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Aleks беше напит от баща си и дядо си.Не си спомням с какво но баща му обеснява че трудно го укротил после.А аз   #Cussing out #2gunfire.
Иначе редовно си пийва бира и винце, въпреки забраната (  дядо му е виновен). И кола обича но аз съм го научила да я разрежда с вода.
Лого5ка,  smile3501 fingerscrossed

Сложих на Алекс памперс отново  Embarassed.От един месец насам не е пропуснал вечер.От няколко дена е с памперс и все сух се буди.Събужда се и почва: Аз нали съм голям,няма да ми слагаш памперс.Не виждаш ли че е сух?Какво да го правя?  33uu
Толкова време го опазих здрав, не искам да се разболее отново.При вас как е?  newsm78

# 261
  • Мнения: 4 970
Забравих да се похваля, че издържах успешно първата част от конкурса. В петък съм на интервю в София. Party
Успех!  Hug
Мда, доста пиянска сме я спретнали тука! Joy

# 262
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Забравих да се похваля, че издържах успешно първата част от конкурса. В петък съм на интервю в София. Party

ти си наш'та гордост, бреееееее  Laughing
БравУс.
Язък, че в петък ми е доста гъста програмката  Confused

# 263
  • София
  • Мнения: 4 397
Лого5ка Успех   bouquet

# 264
  • Мнения: 8 769
Лого5ка, радвам се за теб!  HugПродължавам да стискам палци.
Моята Кейти пък изобщо не харесва разните му там алкохолища. Доволен съм аз. Flutter
Също така е абсолютен вятър-искала от дядо Коледа или за именния си ден някакво си пони-видяхме ги къде ги продават, най-сетне. И ако й купим понито за именния ден, какво ще й подаряваме за коледа... ooooh! Много ми е скроман милата.... Flutter

# 265
  • Мнения: 5 877
И от мен успех!!! Стискам палци.

Туфиня, само да не купите понито Принц от конната база в Борисовата!!!

# 266
  • Мнения: 4 390
Дъщеря ми е въздържател на тема алкохол и газирано, но обича кафе.
От малка издебва на кого да пресуши чашката.
Предпочита чисто еспресо - без захар и мляко.  Crazy

Лого5ка, поздравления и успех! Peace

Туфи, надявам се, дъщеря ти не иска истинско пони. Mr. Green
Дъщеря ми се молеше известно време за жив кон! На въпроса, къде ще живее този кон отговори - "в моята стая, разбира се".   Crazy

# 267
  • Мнения: 8 769
В същност лятото, когато ходехме на цирк и яздеха там понитата искаше, как да не е искала.....  Crazy Нали ви казвам, скромна е една такава.... Mr. Green Обяснихме се тогава и се разбрахме за живото пони. Та компромиса сега е онова другото.
П.С. Дане говорим, че аз все още мечтая за кон.... Blush и за къща с голям двор към него... Flutter

# 268
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
П.С. Дане говорим, че аз все още мечтая за кон.... :

а аз само да яздя. Като малка баща ми много трудно ме разубеди, да не пояздя в Дружба една изстрадала крантичка и сега цял живот само за това жаля.  Sad
Инак и моята щерка е в отбора на любителите на коне и понита. Имаме над 20бр. играчки с тази форма. Други рисунки, освен понита доскоро нямаше. Луда работа..., но я разбирам напълно  Hug


понито Принц от конната база в Борисовата!!!

я, я... разкажи за него, плз  Praynig

# 269
  • Мнения: 687
Ох, много се смях с алкохолните ви истории Joy
Румен не обича нито алкохол (опитвал е само бира, ние не пием друго), нито газирано, нито кафета... даже скоро пропи мляко с какао. Надявам се отношението му да се запази и след десетина години Whistling

Лого5ка, в петък пак ще стискаме палци. Успех Hug

Едва ли има дете, което би отказало да си отглежда едно пони в стаята Laughing Но на момиченцата май наистина им е слабост.
Туфи, пожелавам ти някой ден да се сдобиеш с мечтаната къща. Може и цяла конюшня към нея, та да сте доволни с щерката Hug

Общи условия

Активация на акаунт