Болнави ли сте

  • 2 173
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 904
Не,не съм.Не помня от кога не съм пила лекарства.Най-много някоя хрема да изкарам на крак.Но и не мога да се разболея,защото мъжа ми е постоянно болен.  WhistlingДори детето не боледува толкова често. Mr. Green

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Голяма кека съм.На 19г. поисках да ми извадят сливиците защото постоянно бях с ангини.От тогава изчезнаха, но и най-малкия вирус се захваща за мен.Признавам, че много се изнежвам, но какво да направя, все ми е студено. Rolling EyesДетето спи до мен само с едно памучно одеално, а аз с четири дебели одеала ShockedНо най-странното е, че уж не ми е студено, а като легна и се завия ме втриса ужасно.Не знам на какво се дължи.

# 17
  • Мнения: 645
До преди да изляза по майчинство и да си остана вкъщи се разболявах рядко и всичко карах на крак. Но напоследък се разболявам често. Когато се разболее детенце се разболявам и аз...

# 18
  • Мнения: 46 518
... Не знам на какво се дължи.

И аз съм така, мисля, че е от ниското кръвно (90/60), но не съм сигурна  Confused

# 19
  • Мнения: 2 908
Не съм така-никога не съм била-от малка помня ,че до 8-ми клас не съм отсъствала по болест от училище.Ходех си само със сополи,нищо друго не съм имала(и те минаваха за 3-4 дена)-температура не помня кога(дали въобще)съм вдигала.Надявам се и дъщеря ми да е такава.

# 20
  • Мнения: 702
Докато не невърши 2 год Ивайла боледуваше много често но сега вече не е така мисля че с порасването на детето имунитета му се засилва и честото боледуване отшумява

# 21
  • Мнения: 2 401
Номера е да не се поддаваш на стреса и лошото настроение.   Гадните вируси и болести това чакат -  да ти падне емоционалния тонус и атакуват и поразяват.

Общи условия

Активация на акаунт