Най-добрата паста за зъби?

  • 137 800
  • 394
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269
аз сьщо сьм доволна от елгидиум.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък си мислех, че няма кой знае какво значение
 каква четка или паста ползвам, а дали правилно си почиствам зъбите с четката, така, че да не остава никаква плака ...  Thinking...  newsm78  но пък може би някои пасти изтребват бактериите, което все пак не бих искала...милите ми бактерийки ... а други, по- добър клас-  не ....  newsm78 много се обърках, имам  въпроси ...

# 17
  • Мнения: 511
В момента Лакалут Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 815
От година насам, че може и повече, използвам само Лакалут (всичките му разновидности). В момента съм с Лакалут Уайт. Реших да я заменя поне за няколко седмици с някоя друга и си взех Аквафреш, но не се оказа сполучлив избор.

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ползвам Елгидиум и от време на време Лакалут. Доволна съм.

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ползвам Хималая

# 21
  • Мнения: 764
А откъде си поръчвате тази Рембранд?И дали я има в БГ?

# 22
  • Мнения: 5 539
Откакто е излязла на българския пазар ползваме Лакалут. Понякога пробвам и други, но винаги се връщам към Лакалут-а.
Венците ми са добре, нямам плака и зъбен камък. Не знам какво повече може да се очаква от една паста за зъби - може би да ни избави от кариеси завинаги? Да бе да Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 830
Повече обръщам внимание на водите за плакнене. Използвам Оралпротект, защото зъболекарят ми я препоръча и съм много доволна. Понякога използвам и Дентапротект, но ми е малко горчива...

# 24
  • Мнения: 4 390
Любими са ми Rembrandt.
Водите за изплакване също са им много хубави, особено тази, която почиства петънца от кафе, червено вино, цигари.

Използвала съм няколко пъти и паста за зъби Therabrite /не знам дали е позната в България/. Добра е.

А откъде си поръчвате тази Рембранд?И дали я има в БГ?


Носят/пращат ми от чужбина. Някой в темата беше споменал, че ги има и в България /мисля Барабалекс/.


# 25
  • Мнения: 920
А от къде си купувате Listerine?

# 26
  • Мнения: 61
Най-доволна съм от Елгидиум - антиплаковата.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз съм за Елгидиум и двете използвам редувам избелваща с антиплака.  Peace

# 28
  • Мнения: 98
Много съм  доволна от Холивудска усмивка на Pearl Drops и от течната синя паста на Колгейт,има страхотно свеж аромат който се запазва дълго време. Wink

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Най-доволна съм от Елгидиум - антиплаковата.
Леле, тази дори не съм я чувала...... Срам ме е! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт