Най-добрата паста за зъби?

  • 148 123
  • 394
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 232
Лакалут-дневния и нощния.

# 196
  • Мнения: 9 474
Lacalut sensitive ми е пастата за зъби, а водата за уста  Eludril, препоръча ми я стоматологът ми и съм много доволна.

# 197
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Лакалут.....,но това не е единствената ,която ми харесва.

# 198
По принцип си сменям пастите за зъби (незнам дали е правилно Thinking)
Нали всяка паста има своите предимства

# 199
  • Мнения: 256
Lacalut sensitive е не само нея ,но нея най-често.

# 200
  • Мнения: 167
Лакалут  grinning012

# 201
  • Мнения: 180
просто жестока тема! браво! изчетох всичко, след малко отивам в ремедиум в изток да си взема четка Curaprox, пасти  Rembrandt, GUM и Elgidium! Ще видя какво от всичките неща ги има, де:)
Иначе за дъщеря ми (на 3 г.) бях купувала Elgidium и паста и четка и бяхме доволни и двете, ама последно време тя взе да харесва повече Vademecum розова. Един път от чужбина й бях взела детска паста R.O.C.S.

 - е това е нещо разкошно, искам да ви кажа! Със сигурност е швейцарска, Не си спомням, колко струваше точно, но беше поне 2 пъти по-скъпа от разни други детски - акуафреш и подобни

# 202
  • Мнения: 2 591
По съвет на стоматолога ми - Лакалут.

# 203
  • Мнения: 39
По съвет на стоматолога ми - Лакалут.

И за мен това е най-добрата(засега)

# 204
  • Мнения: 64
Аз също използвам Елгидиум и съм доволна. Водата за уста на Листерин ми идва много силна и не ми харесва. Имам електрическа четка за зъби на Орал Б и откакто я ползвам вече почти 4г, кървенето на венците ми спря. А що се отнася до хигиената и на езика ползвам стръгалка за език на Триза.  Grinning

# 205
  • Мнения: 750
GUM-уникална паста за зъби е Crazy

# 206
  • Мнения: 10 752
GUM-уникална паста за зъби е Crazy
Ква е тая?От де я купуваш?

# 207
  • Мнения: 3 050
Има я в някои аптеки-медицинска и е хубава  Peace

# 208
Моят стоматолог във БГ ми препоръ4а да ползвам OPALESCENCE,аз така и не сам си я пора4ала.Ина4е със OPALESCENCE- но гел  сам си избелвала забите и наистина има ефект но пак ми раздразни ужасно венците.Във Бг пастата и геловете ги  има но  мисля 4е само във някои  стоматологи4ни аптеки .
Аз във момента ползвам BIOTENE NO все о6те не мога да кажа дали е ефикасна.

# 209
  • Мнения: 2 414
Има ли паста,която да избелва зъбите поне малко?И вие от коя сте доволни в това отношение? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт