Септемврийчета на топличко се гушат, че навън коминчетата вече пушат!

  • 20 422
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 511

 Joy Аз съм!


Как сте,момичета?
В Пазарджик въобще не е валял сняг. Даже днес и слънце пече.

Ето малко снимки да погледате.
Тропнах хорце заради всички ви,поне доколкото шкембака ми позволяваше.  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 255
Браво Кате  Peace пу-пу да не ти е уроки, ама бременността  preggo ти се отразява явно добре  thumbsup супер изглеждаш, дано така да се чувстваш и до края  Wink да можеш да си миткаш спокойно   Joy

# 17
  • Мнения: 337
Добро утро мацки! Слънчево и студено е при нас . cold

Хей Кате бремеността ти се отразява супер. Така като те гледам - 100% ще е момче. Нали жената като е бременна с момче се разхубавява.  smile3521
В градината ни има народни танци и се чудя дали да не запиша Неси или е още малък за това.  newsm78
Баща му иска да го запишем карате. А той и без това е малко войнствен, та затова съм против.  Naughty

# 18
  • Мнения: 2 255
И в нашата ДГ предлагат : английски, латино танци и народни танци  Joy
Много се чудих, ама като гледам всички са ги записали на по-нещо /две  Shocked и викам айде и той да не е по назад  hahaha
Та го записах на народни танци... с уговорката, че ако не му допадне да не го насилват  Rolling Eyes
Иначе за английския мисля, че му е раничко, тъй като той още и на БГ не говори съвсем добре  Mr. Green а пък латионо-то  #Shocked баща му ще ме  #2gunfire ако го запиша  hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 1 511
Добро утро мацки! Слънчево и студено е при нас . cold

Хей Кате бремеността ти се отразява супер. Така като те гледам - 100% ще е момче. Нали жената като е бременна с момче се разхубавява.  smile3521
В градината ни има народни танци и се чудя дали да не запиша Неси или е още малък за това.  newsm78
Баща му иска да го запишем карате. А той и без това е малко войнствен, та затова съм против.  Naughty

Благодаря ти!   bouquet
Народните танци ще възпитат у детото ти любовта към родното, към танца,към музиката...
Каратето ще го научи на дисциплина,постоянство и ще го кали.
Бих избрала и двете.  Peace


Браво Кате  Peace пу-пу да не ти е уроки, ама бременността  preggo ти се отразява явно добре  thumbsup супер изглеждаш, дано така да се чувстваш и до края  Wink да можеш да си миткаш спокойно   Joy

Благодаря ти,Вяра!
  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 537
Здравейте и от нас Grinning
Гвенка, страхотни снимки, бременна -та дрънкаш Grinning

Жорко пак е с ангина  Shocked #Cussing out , за 1 месец 2 антибиотика ще му се съберат, ще се гръмна  #2gunfire
1 седмица ходи на градина и хоп  #Cussing out
А и сега започва фазата всичко ако може да му се дава в ръцетеако ще и на един пръст разстояние да е от ръката му,а не сам да си го взима ooooh! , ама понякога си го оставям да реве и се сърди, надуе се от рев и сополи пък накрая отива и си взима каквото му трябва.
И да не го гледаме #Cussing out - "не ме гледай, гледай на еди къде си", " не говори" и т.н и то с циврене,аааааа, дано по-бързо отмене тоя период. Praynig

Това е общо взето от нас за сега, поздрави на всички! Hug

# 21
  • Мнения: 83
Здравейте!
Днес имахме малка разправия за разхвърлянето на играчките из цялата къща. Днес имах много работа и почти цял ден децата ги гледа моята баба. Като влизам по едно време в хола, направо щях да се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire, че разчистих всичко. Оставих няколко играчки и всичко друго прибрах в шкаф за по-добри деца.
Вашите дечица как са, подреждат ли си играчките? С мъжът ми ни писна да се препъваме във всевъзможни неща. Опитваме се да ограничаваме разнасянето на играчки по стаите, но не винаги ни се отдава.
Гвенка, снимките са супер!  bouquet
Лека вечер от нас!

# 22
  • Мнения: 2 255
Ааааа и Калоян е цар на разхвърлянето  #Silly обаче и подрежда  Peace е не винаги  Joy ама общо взето батко му го контролира и за това  thumbsup
От вчера сме на вълна Дядо Коледа  santa2 и как щял да слуша с двете уши, та да му донесе подарък  hahaha ще видим докога  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 403
Здравейте
Емили е много подредена, постоянно си прибира игра4ките и подрежда
В4ера от детската пак се прибра с отли4ен 6  
Записах я на спортни танци Утре имаме родителска среща от 17:00 ще видим какво ще кажат
 Crazy

# 24
  • Мнения: 3 537
Ех,  Laughing и ние сме на вълна Дядо Коледа вече. Laughing Извадих коледната украса ,топките и т.н и пада едно редене и игра Grinning

Имате ли идея какво ще купувате, кажете,дайте идея, защото аз още се чуда.Предлагаха ми разни лаптопи,чудесии, конструкнори и коли си има....направо незнам, а ми се ще да е нещо за раздвижване на мозъка Thinking
Лаптоп дали е добра идея,как мислите?! Thinking А и бюджета ми е ограничен до 30-тина лв мах newsm78
Мисля след 2 седмици да купувам нещо тъй като ще започнат да надуват и цените. Tired

# 25
  • Мнения: 337
Здравейте сладурки!
Сутринта тъкмо бях засветляла печката и.... тока спря. (печката ми е с ел. помпа, водна риза и радиатори във всяка стая). Ами сега  newsm78. Пълня една кана с вода и люююс във печката, директно върху горящите дърва.  smile3555 И настана един хаос - цялата стая във пепел от печката - чудо. Всичко стана в пепел, но печката я изгасих и нямаше опастност да гръмне помпата. И .... след 5 мин. от това мое действие - тока дойде.  rotfImao
Сега по въпроса с подаръците.   santa2  Ами те трябва да са поне два - за дет. градина и за под елхата.
За под елхата баща му иска да вземем ловна пушка - нали е ловец.
А за градината не съм мислила още. И наистина трябва по-навреме, щото то почти дошло.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 511
А пък ние сутринта писахме писмо на Дядо Коледа!  Joy
Тъй като аз гладех,а Тано вече беше разхвърлял всички играчки и му беше станало скучно,та измислих аз за писмото,да се укроти. Взе зверчето един лист  и химикал и започнахме да редим...

Дядо Коледа,
Тано много слуша.Манджа не яде,супа не яде,само филии с луканка,принцеси всякакви и мръвки на тиган всякакви.
Подрежда си играчките,иначе Вранката идва и ги взима!
Спи следобяд,яде мляко и обича приказки.
Слуша мама,тати и всички баби и дядовци.
И така, Дядо Коледа,
донеси ми джага!!!


Измъдрихме писмото.Показа ми как го е написал,смях се два часа...разни кръгчета,чертички... hahaha
И сега ще търся къде се продава прословутата джага.

# 27
  • Мнения: 3 537
Дядо Коледа,
Тано много слуша.Манджа не яде,супа не яде,само филии с луканка,принцеси всякакви и мръвки на тиган всякакви.
Подрежда си играчките,иначе Вранката идва и ги взима!
Спи следобяд,яде мляко и обича приказки.
Слуша мама,тати и всички баби и дядовци.
И така, Дядо Коледа,
донеси ми джага!!!




 Joy Joy Joy Laughing Laughing Laughing  hahaha Да ти е жив и здрав!

# 28
  • Мнения: 2 255
eeee  големи са отворковци тез малки сладурчета  Joy такива ги творят вече  Rolling Eyes че равни нямат  Peace току виж ни продали нейде без да се усетим  hahaha

Калоян снощи го прилъгах да ляга с 330 зора пак  Sick като му обещах да му разкажа всичко за Дядо Коледа  Wink ... та разяснихме цялата схема...Дядо Коледа  santa2, шейната с елените  smile3536, джуджетата   madnoel, играчките, подаръците под елхата  Gift и ....т.н. всичко му хареса  Grinning без това, че само послушните деца ги получават  Mr. Green
Сутринта става и ми вика : едно джудже каза мене...Коко най-добър, дядо Коледа даде подарък  newsm62
А баща му вика, че заради мене сигурно, цяла нощ джуджета и подаръци е сънувал  Smile
Та дано поне има някакъв лек ефект върху слушането тая Коледа  thumbsup покрай РД беше малко "затихнал"  Hug сега дано пак до НГ   Hands Thumbsup

# 29
  • Мнения: 3 537
Вярка, значи не сме единствени с вечерното лягане Rolling Eyes То е страшна работа ooooh!
Започваме да се приготвяме от 21 ч и до 22.30- 23 ч с триста зора ляга да спи Rolling Eyes
Снощи му казах, че ще се обадя на дядо Коледа по тел. в Лапландия  ooooh! и леле какво ли ми беше та да го направя , все едно говоря с него, цирк и като го хвана едно шубе, та да махам телефона, страх го е от дядо Коледа ooooh! , ама подарък си иска де Laughing И после омотах нещо и го излъгах,че му изтривам тел.номер от тел. ми ......та се успокои и си легна Laughing
Миналата година пак така го беше страх, незнам защо, сега пак newsm78

Иначе съм решила за детската градина подаръка му да е нещо по-малко,а у дома под елхата по-голямо.Спрях се на нещо такова http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=2445 , ама това е скъпичко бая, че дано намеря по-малко такова.........,ама ще видим, имам идея и за влакче на релси....ще изумувам нещо Grinning

И аз се надявам дядо Коледа да ми донесе подарък Laughing, много слушах и ще му пиша писмо Mr. Green , обещал ми е хладилник Embarassed Crazy   Blush

 Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 12:43 от Мимис

Общи условия

Активация на акаунт