Септемврийчета на топличко се гушат, че навън коминчетата вече пушат!

  • 20 418
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 537
Абе вие ако сте в начален стадии на настинка ,взимайте ваднага осцилококциум.Иначе на мене нещо Фервекса не ми действа, и минах на Колдрекс, ама това пусто главоболие и смъдене на очите ,иде ми да си тресна главата от бюрото ,белким ми мине .Днес уж съм по-добре, ама май само на уж #Cussing out

# 271
  • Мнения: 2 255
Аз като бях болна покрай НГ умирах от главоболие ... а докторката каза, че било нормално про силна хрема и да съм потърпяла  Joy
Иначе и аз практикувам варианта с памучета напоени с ракия в носа  Sick много е гадно, но има ефект  Peace Ако ви стиска пробвайте  hahaha

# 272
  • София
  • Мнения: 1 511
Това за ракията не го знаех... Mr. Green ...бая зор ще да е!!!  Crazy
Ние сме здрави,засега - дано и занапред.
Не мога да пусна изследвания на Тано за ДГ,защото все още има карантина за грипна епидемия в Пазарджик. Надявам се тази седмица да я свалят,та да тръгне зверчето от следващата,че вкъщи е лудница.Пък и аз не мога ред да прочета. Rolling Eyes

ето 2-3 идеи и от мен :

Чакаме цъфтежа на цветята, та септемврийчето да тича по тревата!


Това заглавие най-много ми допада на мен!
  bouquet

# 273
vse oshte mislq kakva poroda da mi e kucheto??Mislq si za Labrador!!No imam i vapros!!Labradora stava li za apartament?? newsm78 Embarassed newsm03 Two Hearts  loveuuu #Sniper

# 274
  • Мнения: 2 255
vse oshte mislq kakva poroda da mi e kucheto??Mislq si za Labrador!!No imam i vapros!!Labradora stava li za apartament?? newsm78 Embarassed newsm03 Two Hearts  loveuuu #Sniper

 smile3506 smile3516 #Shocked

# 275
  • Мнения: 3 537
 hahaha К`ви кучета бееее, к`ви 5 лева ...................... Shocked Joy
Мацкоо, нещо си объркала подфорума май Crazy

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 11:27 от Мим`с

# 276
  • Мнения: 2 255
 hahaha Joy помага ни девойката да донапълним ср. на темата и да минаваме на нова  Peace
айде девойки измислихте ли какво ще пускаме новичко и зеленичко   bouquet

# 277
  • Мнения: 3 537
Айде пускай тема , тази дето я казва Гвен и на мене ми харесва,

# 278
  • Мнения: 9 814
Айде пускай тема , тази дето я казва Гвен и на мене ми харесва,

Едно предложение и от мен: Септември чака пролетта,с надежда за слънце и много игра!

# 279
  • София
  • Мнения: 1 511
Лабрадори,а?
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 280
  • Мнения: 2 255
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267447.0

ето новата, че ще ни заключат вече  Peace

пуснах тази, че и мен нещо все зеленко и цветно ми се иска да видя сутрин през прозореца  hahaha дано по-скоро да е ... струва ми, че 10 месеца е все зима  вече Mr. Green

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 11:48 от ВЯРА

Общи условия

Активация на акаунт