Някой гледа ли Марина?

  • 6 688
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 473
Пиша,защото ме попитаха.

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Eххх Тайна направо смаза гледаемостта на Бтв в обедно време

Аааа, аз и прескачам поста, стигнах само до "Вероника я погребват жива..."    Mr. Green
И аз направих така.Иначе ще ми е безинтересно.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 239
И аз го гледам  Grinning Ама този финал след колко серии ще е, че наистина доста се проточи, и напоследък чак ми доскучава..

# 33
  • Мнения: 865
И аз го гледам  Grinning Ама този финал след колко серии ще е, че наистина доста се проточи, и напоследък чак ми доскучава..
ами аз го гледам май от преди да родя.като гледам и твоето бебче сигурно ще стане колкото Дари,докато видим края Laughing

# 34
  • Мнения: 1 059
И аз го гледам  Grinning Ама този финал след колко серии ще е, че наистина доста се проточи, и напоследък чак ми доскучава..
ами аз го гледам май от преди да родя.като гледам и твоето бебче сигурно ще стане колкото Дари,докато видим края Laughing
е стига де аз се надявах скоро да свърши Simple Smile не че не ми е интересен, ама просто в последно време ...

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 337
ехехе..благодаря ви много 4е ме отървахте от тази краста..Марина..всеки път става все по-дразнещо,но е един от малкото филми,в които главните герои са хубави..и двамата..

# 36
  • Мнения: 209
Аз мисля да не гледам клипчетата в Vbox7 ,че после няма да ми е интересно

# 37
  • Мнения: 12
Уф и аз го гледам,сега с тия серии последните много се нервя.Тоя Рикардо пък толкова наивен!Но ще го догледам,май са останали още малко серии!!!

# 38
  • Мнения: 865
и без това няма какво да правя по това време,оказва се,че добре ми запълва сутрините.по едно време така небрежно изгледах и ''Вдовицата в бяло'' Embarassed-дори успях да изгледам първата и последната серия Rolling Eyes.май и сега така се очертава Blush

# 39
  • Мнения: 2 425
И аз го гледкам. Ето тук има по десетина минути от всеки епизод, мисля че най важното от епизодите(поне така разбрах)   http://cosmos.bcst.yahoo.com/up/player/popup/?rn=650671&cl=2 … anol&lang=esa

# 40
  • София
  • Мнения: 4 052
Ето тук ги има 5-те части на финала и други серии и гафове при снимките.

http://youtube.com/watch?v=bj9frRv9iSc&feature=related
И к`во Рикардо инвалид ли остава? Понеже във финал 1-ва част е в инвалидна количка newsm78

# 41
  • Мнения: X
Аз, аз гледам от време на време Peace
Ще се оженят нарая Рикардо и Марина нали, нали, нали Wink Wink Wink

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
сигурно ще се оженят, иначе каква сапунка ще е това Joy

# 43
  • Мнения: 2 425
Рикардо ще проходи на финала. А има и едно дете на финала. То на Марина и Рикардо ли е или на Пати и Чуи? Някой има ли представа? newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 4 052
Някой спомена, че Пати била бременна. Сигурно е нейно и на Чуи. Пък и като се замисля, Рикардо и Марина вече трябва да са на по 40-50 години най-малко. За доня Алберта и чичо Гиермо да не говорим... и така за всички в този филм дето не остаряват Joy

Общи условия

Активация на акаунт