За "обичам те"...

  • 11 424
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 83
slaj_ май не знаеш какво искаш newsm78

# 61
Аз съм омъжена от три години, смея да кажа - щастливо омъжена. много пъти съм казвала на съпругът ми, че го обичам, а когато го попитам той дали ме обича, ми отговаря- "Това нещо за ядене ли е?
По много начини ми е показвал, че ме обича, но просто му е трудно да го изрече.
Казвал ми го е няколко пъти, по телефона и когато направих спонтанен аборт преди време.
Мисля, че има такива мъже на които им е трудно да кажат "Обичам те", защото се чувстват слаби и ги е страх да не бъдат наранени.
Аз ги разбирам- това е инстинкт за самосъхранение.

# 62
  • Oslo
  • Мнения: 659
Нямам нужда да го чувам, не го казвам често. Думите не означават нищо за мен. Да не съм мъж? Семейна съм от 11 годни.

# 63
  • София
  • Мнения: 206
Предпочитам да ми го показват,отколкото да чувам " обичам те " ,а жестовете му да си противоречат с думите  Wink

# 64
   Аз едно време бях  същински камък и моя , като ми обяснявше колко ме обича, се чудех къде да се дяна.Ми как се казва такова нещо?Но с времето  ми помогна и ме научи да я казвам тая  думичка.Сега  е обратно.Той не я казва SadМи гадно си е сега...

# 65
  • Мнения: 209
Обикновено жените го казват по-лесно в началото на връзката. После нещата понякога се обръщат.

# 66
  • Мнения: 1 447

 За мен по-важно е да покажеш ,че обичаш човека,а не да го казваш независимо дали е първа,пета или десета среща.
 Много лесно се казва обичам те ,но когато трябва да се докаже става доста трудно

# 67
  • София
  • Мнения: 2 430
всеки ден казвам на моя писанчо,че го ОБИЧАМ МНОГО!Защото е така!Надявам се все така да е голяма любовта ни txtlovesОбичам те писанчо!!!

# 68
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Според мен тук не става дума за мъже -жени.Става дума ,затова що за чудо е човека.Има хора ,които казват "обичам те"  много бързо и много често.Както и такива,които без присъствие на адвокат или  мъчения,не биха я изрекли.Хора всякакви.
А и винаги си личи,когато "Обичам те " е казано искрено.Когато моят мъж ми го казва от очите му струи обожание.Проблемът е ,че не винаги има синхрон при осъзнаването на любовта,и когато единият е на 100% готов да каже : "Обичам те",другият изпада в стрес #Crazy

# 69
  • Мнения: 310
Моят мъж в по-ранните години от нашия брак много често ми кзваше "обичам те" и аз му отговарях, но напоследък хич не му се казва . Излиза ми с номера че било по-хубаво да се показва обичта, но аз не мога да се съглася с това и все се чудя кое го е променило.
И да разкажа какво си спомних , четейки темата:
Имаше навремето едно момче,  което вместо да ми предложи ми каза направо "обичам те" - толкова се стреснах че направо  "избягах" от него. Въобще не успяхме да стигнем до някаква връзка, за да разбера дали е било истина неговото признание.

# 70
  • Мнения: 1 599
Предпочитам да ми го показват,отколкото да чувам " обичам те " ,а жестовете му да си противоречат с думите  Wink
newsm10 newsm10 и аз така предпочитам действията жестовете

# 71
  • Мнения: 2 448
и аз така предпочитам действията жестовете
Абе действия , жестове, не му ли се превърти езика да го каже, значи има нещо...... newsm78

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На първа среща ами то това е изпразнено от смисъл и единствения такъв е" искам секс "!

# 73
  • Мнения: 1 454
и аз така предпочитам действията жестовете
Абе действия , жестове, не му ли се превърти езика да го каже, значи има нещо...... newsm78

И аз така мисля...на мен много ми тежи...'тежи' силно казано, но си ме гложди и дразни и се сещам от време на време като не го чувам... и изобщо...

имах връзка по едно време и си казвахме 'обичам те', обаче аз винаги го казвах в отговор , защото ми беше някакво трудно....пък и май, май не го обичах много тоя човек - просто бяхме дълго време заедно...не знам сега искам да го чуя , а не го..и не знам дали ще го кажа...

Ако съм в ситуацията на slaj, може би щеше да ми е малко неудобно, че не изпитвам същото , но...честно казано..само малко...щях да си се радвам вътрешно , че някой ме обича

# 74
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжът ми така ме "застреля" с "обичам те". С тия думи просто ме отблъсна за доста дълго време- много трудно ме убеди, че наистина са подплатени с чувства. Тогава за мен означаваха единствено "искам секс", а много ме дразнеше, че си иска по този начин. Това беше през 1991 г... колко сме остарели! ooooh! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт