Как се живее за някой друг?

  • 4 846
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
Слушай кака си, слушай кака си -   action032
Мисли позитивно, ама наистина позитивно- отвътре да ти идва!

# 16
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Е как Годзилке, да ти идва като не идва ???? newsm78 #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 4 494
Понякога се е случвало насила да си повтарям на глас - всичко ще  се оправи, всичко ще се нареди. Е, не мога да се откажа от желанието си да съм щастлива, не мога просто - непрекъснато го мечтая...Вечер преди да заспя си мечтая  и вярвам, че мислейки положително  привличам щастието...Сигурно звуча налудничаво, но при мен действа.
Онзи ден в нас лудница - баба и Гого пишат безумни домашни, Дани се тръшка, аз скапана от поредния 10 -часов работен ден, което продължава близо месец вече директно си сипвам водка и осъзнавам жалката картинка...И отново започнах да си повтарям - ще се оправят нещата, ще се оправят...Това е...Ще се оправят нещата!!!   Hug
Ле леееее, колко ми е познато това - сега ако ми кажеш че след това се заключваш в банята и плачеш на пусната вода - просто ще реша, че си била у нас всъщност.

# 18
  • Мнения: 2 274
Не, Диони, точно тук е разковничето, никакъв рев в банята или където и да било...

# 19
  • София
  • Мнения: 4 494
Е как Годзилке, да ти идва като не идва ???? newsm78 #Crazy
Ами когато си го повтаряш постояно и то дълго време - започваш да си вярваш и започва да ти идва отвътре - тогава решаваш, че всъщност нещата са се оправили, а то децата пораснали и ежедневното тичане - да смениш памперси, да ги храниш на 3 часа и т.н. е отпаднало и ти се струва, че всичко ама всичко се е променило и виждаш че е на по-добро, просто защото е по лесно ежедневието с децата - вече си говорите, разбирате се, като хленчи - знаеш какво иска и т.н.
Май го написах доста объркано................ после може и да го редактирам за да е по-разбрано  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 4 494
Не, Диони, точно тук е разковничето, никакъв рев в банята или където и да било...
И преди си знаех, че си много силна, но .............
аз без това в банята не издържах,  Sad, първо се самосъжалявах, после съжалявах детето, после ме беше яд на мене си и така минах през 10000 фази

# 21
  • Мнения: 2 274
Диони, аз също съм плакала, вярно много отдавна..През последната година нямаше как да плача, защото 1. Се грижех за тежко болен човек и смея да твърдя го вдигнах на крака 2. Работех, гледах двете деца и се грижех за един самосъжаляващ се човек 3. Трябваше да намеря сили да изгоня този човек, защото посегна на детето ми..кажи ми в кой точно момент да заплача...ами ако бях заплакала просто трябваше да се гръмна - това е...
Е, виж специално за теб ще ти призная,  че снощи плаках, не ами ревах като магаре...и то знаеш ли  защо, защото осъзнах, че ми се случва нещо хубаво и си дадох сметка в какви л...на съм била цяла година..Ей, по такива поводи ти пожелавам да плачеш от тук нататък!  Hug

# 22
  • Мнения: 2 274
Да се върнем на темата...аз пък си мисля, може и да греша, че точно ти (Касиопея)и изобщо повечет хора се стремят точно към това - да живеят за някого...Просто в момента обстоятелствата не са добри...това е. НО - ще се станат по-добри!  Simple Smile
Аз си признавам, че искам да живея за някого, ама и той да иска да живее, заради мен и...така!

# 23
  • Мнения: 623
Не е нормално да живееш само за себе си, но не е нормално и да живееш само за някой друг.
Годзила е права трябва взаимност - сиреч да живеете един за друг...
А както вече споменах, въпрос на желание (и естествено малко късмет) да откриеш, с кого искаш да ти се случи...

# 24
  • Мнения: 3 216
т.е. за детето.
как се живее само за детето.
как успяваш да се отпишеш.
ама въобще. ама тотално. как се роботизираш, и накрая успяваш само памперси да сменяш. няма пари, няма време, няма мъж, няма личен живот, няма мечти, няма 'искам', няма 'помощ'
единственото, което има е рев на телефона на някой и друг приятел и гузна съвест, че натоварваш
т.е. кое ви измъкна за косите
кое във вас самите
с помощ всеки знае. помощ няма обаче. или как успяхте да я намерите. щото не искам да натоварвам. пък и знам, че никой не може да ми помогне. или "Делото по спасяването на давещите се е в ръцете на самите давещи се".
Четох и "не вярвах на ушите си"?
Що за въпроси? Толкова бях потресена, че дори не се опитах да разбера от кои майки си - самотните, изоставените, изоставилите, наранените... все едно.
Как може да питаш подобни неща?
Как може една майка да смята грижите и отдаването на детето й за "роботизиране"?
Майка, която смята грижите и мислите за детето си за "отписване и гузна съвест"?
Ако не си била готова за това, защо си родила дете?
 smile3516 smile3512 newsm61
Ами така се живее за детето - естествено, само и единствено за него!!! Живее се САМО ЗА НЕГО и не се задават тъпи въпроси!!! newsm61 newsm61 newsm61

# 25
  • София
  • Мнения: 17 377
Егари тъпотията  Joy
cool_witch, ти на кой свят живееш, ма, мацка  newsm78

# 26
  • Мнения: 623


Ами така се живее за детето - естествено, само и единствено за него!!! Живее се САМО ЗА НЕГО и не се задават тъпи въпроси!!!

Е тук много си се объркала. Не може да се живее само и единствено заради детето, защото ако ти не живееш поне малко за себе си и не се чувстваш жив - Е НЯМА НАЧИН ДА ЖИВЕЕШ ЗА ДЕТЕТО СИ. Може да си мислиш, че е така, но в крайна сметка по този начин какво ще му дадеш на това дете? Щастие - ако ти си нещастен или живот - ако ти самият не живееш?
Другото са празни приказки...или нещо, което не е допрочетено и е пуснат отговор наизуст...

# 27
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Е как Годзилке, да ти идва като не идва ???? newsm78 #Crazy
Ами когато си го повтаряш постояно и то дълго време - започваш да си вярваш и започва да ти идва отвътре - тогава решаваш, че всъщност нещата са се оправили, а то децата пораснали и ежедневното тичане - да смениш памперси, да ги храниш на 3 часа и т.н. е отпаднало и ти се струва, че всичко ама всичко се е променило и виждаш че е на по-добро, просто защото е по лесно ежедневието с децата - вече си говорите, разбирате се, като хленчи - знаеш какво иска и т.н.
Май го написах доста объркано................ после може и да го редактирам за да е по-разбрано  Wink

Рабрах те Диони!!!!! И си права ама тогава ,полвината ти живот вече минал!!!!! Close

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 16:31 от Stun

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Ами така се живее за детето - естествено, само и единствено за него!!! Живее се САМО ЗА НЕГО и не се задават тъпи въпроси!!!

Съжалявам както теб, така и децата ти /ако имаш такива/.  Praynig

# 29
  • Мнения: 3 216
Знам ли и аз? Изобщо, какво ли разбирам? Тъпа, неразбрала и некомпетентна съм по въпроса!
Важното е да живееш за себе си, може и другите да се впишат!

Извинявам се на възмутените, май се изказах неподготвена!
Със сигурност ще ви освободя от присъствието си и няма да вляза повече в тази тема!
Продължавайте, търсете и намирайте сили!
Живейте за себе си (или за някой мъж)!

Общи условия

Активация на акаунт