Дайте съвет на една декемрийка къде да роди.

  • 2 888
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 231
Аз родих на 16.12.преди година в Шейново и съм доволна. Нямам никакви оплаквания. До колкото знам вече на цялата болница е направен ремонт. Смятам,че там също работят добри специалисти, екипът реагира много бързо и адекватно, след като тоновете на бебето паднаха под 60, което е доста опасно.(беше си хванала пъпната връв в ръка и не стигаше кислород до бебето). Бих отишла да раждам и втори път там
Леко раждане.

# 31
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Окръжна - св. Анна   bouquet при доктор Жекова - аз отидох в последният момент и съм много, много доволнаааааааааа  Hug

# 32
  • Мнения: 64
с две ръце гласувам за Майчин дом---лежах там преди да родя със страхотно отлепване...после и родих---специалистите наистина са мн добри.
 Само дето и моето мнение после за 12 етаж е меко казано негативно!

# 33
  • Мнения: 473
Ако имаш възможност - Вита - д-р Илиева. Не разбираш какво се случва. Успех.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 217
А в МД ако си с избор на лекар колко се плаща?

# 35
  • Мнения: 2 723
А в МД ако си с избор на лекар колко се плаща?

Днес ще ходя там на среща с един лекар, ако никой не се е включил до утре ще докладвам   bouquet

# 36
  • Мнения: 280
А в МД ако си с избор на лекар колко се плаща?
Аз съм с избор на лекар, но съм по касата и след като родя и всичко е ок ще има и "мерси" за док, но това си е по наша преценка. Там няма установени цени като в другите болници.

# 37
  • Мнения: 2 723
Там няма установени цени като в другите болници.

И кво всеки лекар си има тарифа ли  Thinking

# 38
  • Мнения: 280
Там няма установени цени като в другите болници.

И кво всеки лекар си има тарифа ли  Thinking
Не , там си раждаш по касата ,а ако решиш може да благодариш на док както си прецениш.

# 39
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  И аз съм се ориентирала към МД, но без избор на екип. След събитието мисля да "почерпя" дежурния екип, ако са си свършили адекватно работата.
Имам и въпрос към раждалите в МД - бебетата при майките си ли стоят или са затворени отделно?

# 40
  • Мнения: 520
Аз родих в Шейново и съм доволна, нямам никакви забележки! Хем беше и по празниците 25 декември /вечерта/

# 41
  • Мнения: 280
Имам и въпрос към раждалите в МД - бебетата при майките си ли стоят или са затворени отделно?

Моята кума ражда там миналата година и ми каза ,че ако си взема вип стая на 12 етаж бебчо ще си бъде при мен ,иначе на 7-я май ги носят само за кърмене. Та определено ще си взема стая.

# 42
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ако можеш потърси лекар в Окръжна,аз бях много доволна от там.МД никога на никого не бих препоръчала.

# 43
  • Мнения: 40
Шейново - родих там на 19.10.07 и съм възхитена!!!!

# 44
  • Мнения: 9 973
Шейново Peace

Общи условия

Активация на акаунт