Въпросче за раждали мами.

  • 4 131
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Аз бях с много болезнена М дълги години и съответно прагът ми на болка се вдигна, затова родилните болки не ми се видяха силни. В крайна сметка се наложи секцио и не стигнах до същинското раждане, но контракциите си ги минах. Нито болката от тях, нито тези след секциото могат да се сравнят с това, което преживявах преди това, когато даже губех съзнание  Crazy раждането ми се стори песен  Laughing

Леко раждане  Simple Smile

# 16
Според мен няма никаква връзка, може да родиш и безболезнено(като изключим контракциите) стига докторите които те израждат да са добри - в смисъл да те напътстват правилно

# 17
  • Мнения: 130
Аз имам болезнана менсруация, араждането беше сравнителво леко. Вяма зависимост според мен.
Но няма смисъл да го мислиш Simple Smile Леко бременеене

# 18
  • Мнения: 864
Аз само бих казала,че предпочитам да  раждам,но зъб да не ме боли!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 978
според мен няма никаква връзка

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Предстои ми раждане, но смятам, че няма никаква връзка Naughty

# 21
  • Мнения: 1 672
няма връзка между двете

# 22
  • Мнения: 592
Раждах секцио и не мога да ти помогна с отговор,но ми се струва,че от много рано си го замислила.Ти до края ще се побъркаш.Я си бременей спокойно и не му мисли за раждането сега. Hug
Peace

# 23
  • Мнения: 206
Не мисля ,че има пряка връзка ,но може би по-често се случва при безболезнен цикъл да има и по-леко раждане. Аз например имам безболезнена менструация и родих без да изпитвам непоносими болки отидох да раждам с 5-6см. разкритие ,като до тогава изпитвах леко неразположение ,но предварително си бях уговорила епидурална упойка(много ме беше страх) и с включения окситоцин родих за 30-40минути без болка само усещах.

# 24
  • Мнения: 3 695
Не мисля, че има връка.
Лека бременост и раждане!

# 25
  • Мнения: 191
Аз само бих казала,че предпочитам да  раждам,но зъб да не ме боли!!!

 yes И аз така. На зъболекарски стол не сядам без упойка, но родих без упойка. И двете раждания минаха леко. Най-силните контракции на мен ми се сториха мало по-силно от менструалните болки. Хобавото е, че след раждането менструалните болки изчезват за няколко години. Поне при мен е така.

# 26
  • Мнения: 2 677
Мисля, че няма връзка.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Съмнявам се да има някаква връзка,това са две различни неща.

# 28
  • Мнения: 1 251
Аз имах /до преди раждането, а сега все още не  Laughing / мноооого болезнен цикъл, редовно си припадах на работата, падаше ми и кръвното често, абе страшна работа. Като се започнаха контракциите болката беше като болка при цикъла, търпеше се, ама си беше и неприятно. Но аз така и не стигнах до края с нормалното раждане, останах си само с 1 см. разкритие и се наложи секцио, та  не знам как щеше да продължи болката до поставянето на епидуралната. Ама определено ми се щеше в някой моменти да ми дадат нещо болкоуспокояващо /макар и в началото да не може, след  4 см. май  я слагат епидуралната/. Но все едно си бях в първият ден от цикъла, ама без хапченце за болка.

# 29
  • Мнения: 474
Здравей бъдеща мамо,  Wink
ами аз винаги съм имала много болезнен цикъл, с гаденето, повръщането, главоболието /освен самите болки, де/ понякога имах чувството, че ме изкормват  Confused/... Раждах нормално 12 часа, като 9 часа болките бяха едни такива - почти никакви...... Определено през последните 3 часа си попъшках, НО наистина не е болка за умиране...... Не са плаши каквато и болка да си изпитвала, вярвай, че като видиш ЧОВЕКА, болката ще изчезне моментално  Wink

Общи условия

Активация на акаунт