Как се справяте с мъжете си полицаи?

  • 56 949
  • 820
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 641
Ето ме и мен   Hug Вторият ми мъж е полицай,това не е нормална работа,кой където го засърби те да идат да го почешат.Пукнали кошари,алкоьолици и каква ли не измет и те тичат подир тях,че малко е това ами и извънредни,то учители ли не бяха ,то пенсионери ли не са,избори,мачове,боклук и какво ли още не. #2gunfireНа бъдни вечер сами,на Коледа пак сами,на нова година всички на Батенберг,пак пазят мизерниците на тая смотана държава.   #Crazyпълен ужас е.Вчера взеха заплати,ама и те смешни за работата им и за графика 4 работи един почива.15 години е в системата.Е стига съм се оплаквала,вярно  е,че се свиква,не е вярно ,че всички са кръшкачи аз поне в моя полицай съм сигурна   Heart Eyes .2 РПУ има ли други като мен   Hug
Има, къде точно във 2-ро Simple Smile

# 76
  • Мнения: 118
Хайде и аз да се запиша в отбора на полицейските съпруги Hug.Моят мъж е в системата вече двадесет години и мога да  ви уверя, че вече нищо не ме учудва било това тринайсти заплати, било извънредни дежурства, митинги, трасета и хиляди други подобни. За четиринадесетте  години от както сме женени колко празници и НГ не сме били заедно не съм ги броила но не са никак малко, но колкото и да ни е неприятно се примиряваме защото такава  му е службата.
 А с тези извънредни дежурства вече ми е писнало - сега охраняват сметището на Суходол където няма жив човек през ноща, та камо ли протестиращи, и на Коледа и НГ ще стоят там като клошари за тоя дето духа като могат да си бъдат при децата, но умните глави  #2gunfireдето са го измислили ще  са си в къщи и ще си купонясват....
Ама като си е свикнал там, пък и му остават още някоя години до пенсия та, май така ще си я кара и за напрат, ще си мрънка и ще си служи #Crazy

# 77
  • Мнения: 1 217
Момичета какви са тези 360 лв #Crazy
На всички ли ги дават?
Моя е обикновен полицай ,дали и той е взел?
Нищо не ми е казал. newsm78 Close
Сега успя да си вземе 2 дена компенсация,че има рожден ден и е много щастлив.
Аз също.

# 78
  • Мнения: 1 217
Сега като се зачетох пак искате да кажете ,че са им дали 2 пъти по 360 лв.
Ама на всички ли?

# 79
  • Мнения: 750
A какво ще кажат мъжете, чиито жени са полицаи? Жалко, че мъжа ми не пише тук.

# 80
  • Мнения: 554
Ами на моя тепърва му предстои да види какво е да живееш с полицайка Simple Smile

сега съм по майчинство и е много доволен, но след 06. 2008 се връщам на работа и се почва дневна , нощтна..... а в почивния ден на стрелба , на незнам си какво си ..... а дете на ясла , баба .... абе ще му се отели вола.

 А за тези 360 лева даже и на мен ми дадоха при положение че съм по майчинство , но не съм питала за втори 360 кинта дали са двали. Трябва да проверя Simple Smile

Баща ми също беше полицай ... брат ми също .... абе полицейска ни работа Simple Smile

# 81
  • Мнения: 750
Тия 360лв са на два пъти. valkiria, къде си учила? На каква длъжност си?

# 82
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
Сега като се зачетох пак искате да кажете ,че са им дали 2 пъти по 360 лв.
Ама на всички ли?
да мисля ,че на всички се дава тази награда.поне всички около нас са взели награда.

# 83
  • Мнения: 1 217
Взел ги е тези пари.
Вчера го попитах и той ми каза.
Ама скрил от мен защото искал да ме изненада с екскурзия.
Направо побеснях и ми стана много тъпо и смотано,заради това,че така си крие парите от мен.
То така правят и в тяхното семейство.
Хич не ми трябва екскурзия,а повече да се грижи за семейството си.

# 84
  • Мнения: 1 217
Valkiria и аз съм на държавна работа и на мен ми преведоха коледни от фирмата.
Много добре ми дойдоха Mr. Green
Жалко само ,че не ги скрих от мъжо. Crossing Arms
Касиерката ми обясни,че независимо от това че сме по майчинство ние сме в трудово-правни отношения с работодателя и имаме право на тези бонуси.
Така че спокойно можеш да питаш за вторите 360 лв.,не са никак малко парите.
Заслужава си да си отвориш устата. Mr. Green

# 85
  • Мнения: 611
Взел ги е тези пари.
Вчера го попитах и той ми каза.
Ама скрил от мен защото искал да ме изненада с екскурзия.
Направо побеснях и ми стана много тъпо и смотано,заради това,че така си крие парите от мен.
То така правят и в тяхното семейство.
Хич не ми трябва екскурзия,а повече да се грижи за семейството си.

Теб поне на екскурзия ще те водят, нашите за климатик отидоха, че лятото му било много горещо Mr. Green, и аз пак останах ей така Shocked

# 86
  • Варна
  • Мнения: 1 842
И аз още нищо не съм "намазала" от премиите, но имам поне обещание  Rolling Eyes. То ако трябва да бъда честна тези пари отидоха за гражданска отговорност, прегледи, данъци, незнам кво си, пфуууу  ooooh!

# 87
  • Мнения: 1 217
Ще ме водят на екскурзия ако стигнат парите.
Никога няма да забравя случая,когато като бях малка
 и майка беше събирала едни пари
за холна маса.И точно деня преди да я купиме брат ми се разболя,и парите отидоха за лекарства.
И с тези пари така ще стане/не е задължително да е за лекарства,дано да не е-пу пу пу/
Все нещо ще се развали.Сега не ни работи награвателя на пералнята,не му работат чистачките и още куп неща.
Не ми пука за екскурзията,просто ми стана тъпо че скри доходите си от мен.

# 88
  • Мнения: 918
Форумът е велика сила, а Laughing Мъжът ти сигурно вече го мрази.

# 89
  • Мнения: 611
Гадно е че ги е скрил наистина, но такива са мъжете, мойто мило с първите 360 ми каза че са им дали 160, но на мойта приятелка мъж и е пожарникар и тя ме светна че са 360 , а моя се оправда че ги бил скатал да ми купи нов телефон, ама на сега ни телефон ни дявол ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт