Как се справяте с мъжете си полицаи?

  • 57 022
  • 820
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 217
Както казавам на лъжата краката са къси.
Hrisi23 при теб поне е казал някаква сума ,ама пак не е бил прав.
Защо са толкова глупави тия мъже newsm78 ooooh!
Рано или късно ще се разбере.
Звезделина,за съжаление на мъжът ми изобщо не му пука от каде съм научила.

# 91
  • Мнения: 18
polina-malina не се ядосвай и аз току що научих за вторите 360 и то от тук, ние довечера ще се питаме. А за първите разбрах от приятелка която е в системата, обаче с тях ми купи фотоапарат /да го похваля малко стига съм се оплаквала/

# 92
  • Мнения: 118
За наградите от 360 разбрахме, ама някой беше писал за тринайста заплата от около 70лв има ли го изобщо тово, защото мъжа ми такава не е получил и му вярвам, защото при нас скрито- покрито в тово отношение няма, кой колкото получава донася и се оставят на едно място, като естествено се харчат от двамата.   

# 93
  • Мнения: 750
Не знам, хора, аз казах на мъжа ми и за двете по 360. И без това има нужда от домакински джаджи разни, да се вземе решение, като се знаят наличностите. Това е. Почивки- нанайсе.

# 94
  • Мнения: 18
За наградите от 360 разбрахме, ама някой беше писал за тринайста заплата от около 70лв има ли го изобщо тово, защото мъжа ми такава не е получил и му вярвам, защото при нас скрито- покрито в тово отношение няма, кой колкото получава донася и се оставят на едно място, като естествено се харчат от двамата.   

моят също не е получил или поне не го е разбрал, защото като са сложили всичко заедно и данъка е доста

# 95
  • Мнения: 554
Копче, аз съм в Гранична полиция. На летището работя .... сержант ( по старому) иначе съм дипломиран юрист, след като се върна очаквам повишение.

В понеделник мисля да се обадя да видя дали ще има още 360 лева за мен. Предните не съм ги обявявала на скъпия ... похарчих ги одма, но това понеже той печели доста добре и не ми търси сметка на заплата , майчинство или каквот и да било. С тези заплати направо се чудя как мъжете ви успяват да издържат семейства.  newsm78

# 96
. С тези заплати направо се чудя как мъжете ви успяват да издържат семейства.  newsm78

 Много просто. Като ни спрат и питат "кво правиме сега - пишеме или..."

# 97
  • София
  • Мнения: 5 795
С тези заплати направо се чудя как мъжете ви успяват да издържат семейства.  newsm78
моят затова и се махна - заплатата отиваше само за заема за ап., налагаше се от няколко години да работи и втора работа, в многото им свободно време, трябваше и да се крие, че нали не е позволено и реши да напусне

# 98
  • Мнения: 1 217
Кой е казал че той ме издържа? Peace

# 99
  • Варна
  • Мнения: 1 849
С тези заплати направо се чудя как мъжете ви успяват да издържат семейства.  newsm78
Справяме се засега нормално. Той работи, аз също - не се оплаквам  Peaceл Вярно, че има какво още да се желае, но .... здраве да е, аз съм оптимист, че занапред ще става все по-добре.

# 100
  • Мнения: 752
ЧЕСТИТА КОЛЕДА! МНОГО УСМИВКИ И ЛЮБОВ!
Пожелавам по-малко дежурства, по-малко работа (демек престъпност), повече любов и щастие!

# 101
# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Абе хора, някой да е чувал, че ще дават 13та заплата сега преди януарската? Колега на мъжа ми му казал, само не се сещам от кой град беше колегата  newsm78. Някой ако има инфо да сподели ... Hug

# 103
  • Мнения: 983
И аз да се запиша в темата. Моят е полицай от 12 години. Първо беше на график 2 на 2 и най-кофти ми беше, когато на Нова година се паднеше на работа. Да не говорим, че решим ли да ходим на почивка до последно не се знае ще ходим ли или не. Тогава стискам палци, всички босове да са живи и здрави Mr. Green. Но поне тогава работата му не беше толкова рискована.
От 5 години е цивилен- поне няма какво да пера и гладя толкова, и е от понеделник до петък на работа, но такова му е направлението, че имат повече работа през нощите, която е свързана с доста рискове. Често тяхната група я споменават по новините, а той като ми разправя понякога какви екшъни стават, направо си е като на филм.

Колкото до 13та заплата, той нищо такова не е чувал.

# 104
  • Мнения: 983
Горното го написах, преди да изчета цялата тема. До сега четох и се смях. Мислех, че само моят мъж ме кара да помня номера на коли и все джипчийки му се привиждат. М/у другото за джипчийките ми доказа, че е прав и ги познава, но вече и аз ги познавам и аз все се озъртам.
А за тези 360лв, разбрах чак сега. И двамата се смяхме, защото той не е очаквал да го хвана, а аз също. Не се сърдя, защото на 1ия рожден ден на децата, по случай това, че съм му ги родила ми купи тел за 500лв. и сега като го питах къде са парите, каза: "Нали ти купих телефона, ма Joy". Пък и моите 180лв стигат за 5 дена и от там сме на негова издръжка. Но беше много смешно.

Общи условия

Активация на акаунт