Горещо с Росица Новева

  • 5 880
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
МОже би забавлява Виповете по партита и й плащат казо за комания и шоу.

# 16
  • Мнения: 2 957
Венета е толкова долна кучка,че направо....нямам думи.

# 17
  • London, baby
  • Мнения: 800
Роситу щяла да се жени!!!!! Кой заблуден ще вземе такова животно???  Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз само с едно ухо слушам, ама няма ли сега да дойде мъжа и /бъдещия/ в студиото?

# 19
  • Мнения: 2 957
Роситу щяла да се жени!!!!! Кой заблуден ще вземе такова животно???  Sick

Ами Тошко бе:))) Някакъв циганин до колкото успях да разбера.

# 20
  • София
  • Мнения: 218
Лелеееееееееееее,много е зле Росито.Фиркана е до козирката.А кака ти Венетка за пореден път доказа каква долна кучка е...............През цялото време я провокира да продължава да се излага.Направо нямам думи Sick

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 225
Аз само мернах с едно око предаването. Тази Роси май пак е пияна! Спомняте ли се като беше в "Шоуто на Слави", май водещ беше Росен Петров. И там беше пияна. Дали пък това не е естествено то й държание?!

# 22
  • London, baby
  • Мнения: 800
 Joy Семеен скандал!! Бат Тошо бил със сини очи, трябва да се види това  Mr. Green

Тая Венетка е супер зле!!!!! Само сеир иска да гледа..
Аман от лицемери  ooooh!  Close

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Ама какво стана, тошкУ си тръгна без да се покаже ли?
Всъщност стана ми жал за Роси!

# 24
  • Мнения: 1 207
И на мен ми стана жал.
Не се знае даали Тошко е циганин.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Не мога да повявам ooooh!, такова падение.... същото и за Венетка важи, но тя е пропаднала по друг начин Sick

# 26
  • Мнения: 145
Останах опулена с широко отворена уста и без думи от това предаване  #Crazy newsm78

И през цялото време се чудех това наистина ли го гледам или сънувам нещо ....
Особено ме порази телефонния разговор на Роси - младоженката с Тодор - циганина. Незнам всъщност той дали разбра изобщо за какво си говорят двамата с нея?!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 210
За пореден път Венета е опитва да отрови всичко край себе си - и най-вече живота на другите. Особено, ако става сеир. Момчето не иска да се снима, а тя настройва Роси да се разделят, защото това било голяма обида за една жена Shocked
Струва ми се, че този Тошко (който между другото се разбра от разговора, че не е циганина, дето уж я бил изнасилил, а друг) беше светнат и усети, че Злобетка се опитва да го манипулира и удържа. Ама какво прави с Роската... не знам. Много ми е жал за нея, въпреки, че е забавна и не и пука много, ама на някои така им влияе алкохола.

# 28
  • Мнения: 61
Росито определено беше пияна. Беше ми жал за нея. Тая Венета в името на рейтинга си е готова на всичко. ooooh!

# 29
  • Мнения: 3 216
Росито определено беше пияна. Беше ми жал за нея. Тая Венета в името на рейтинга си е готова на всичко. ooooh!

Мддааа и определено постигна целта си. Само тук има 2 теми за предаването.

Общи условия

Активация на акаунт