Отговори
# 45
  • Мнения: 137
Здравейте,Момичета  Hug

Извинявайте за грубата намеса  във вашата тема,но ако искате прочетете и се подпишете тук: http://www.bgpetition.com/maichinstvo/signed.html

Благодаря   bouquet

# 46
  • Мнения: 995
Добро утро мили дами  bouquet

Благодаря ви за подкрепата Hug Няма да се отказвам от занималнята заради едно мрънкане, може би периодът е по-труден за мен, отколкото за нея Grinning.
Снощи Ава вдигна температура Confused. Поне знам, че занималнята няма нищо общо. Заради глупавият климатик в къщи се извървяха една сюрия майстори, вратата на терасата не беше затворена, климатика духаше студено, докато работеха, абе стана ледник  в къщи ooooh! Станислава беше облечена, но на едно място не мога да я държа,  лази, търкаля се... и се озбаведе с 39градуса Confused Няма нищо друго, освен леко зачервено гърло. Сигурно пак ще стане ангина. Дайте някой домашен илач за зачервено гърло?

Котаранке, привет! Много ти се радвам! А кога бяхте в Бургас, може ли така инкогнито да си идваш! Пиши по-често Hug
Дианче, не може ли по-скоро да го оперират, все пак са студени месеци, има много болести Thinking Добре, че най-после открихте проблема, че големи ядове създава тая трета сливица!
Кременхен, с удоволствие бих пийнала нещо за здравето на татко ти(нали правилно съм разбрала), но диетя и ще му стисна палци за бързо възстановяване Peace

Дона, и Станислава е голяма хитруша, такива роли играе, че чак се чудя. Вече знае кой определя правилата и когато иска нещо преговаря. Сутрин като излизаме държи да и слагам гланц на устните Shocked (аз много радко се гримирам), избира кое яке да облече, и много иска да ми слага крем на лицето (позволявам й без крем). Между другото много приятен и нежен масаж ми рави на лицето Laughing

Лек ден на всички Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 101
Катка, дано бързо се оправя Ава! На Дени му беше първата ангина преди да се изнесем, но ужасно много го болеше гърлото. Пръскахме с Хексорал (сега си го познава по рекламата, която тръгна на тв-то), а и сиропче му давах

Дени се опитва една хремичка да заформи, дано я секнем на време.

Валя, разбира се, че пак сте на първо място в класацията Crazy Много стройна девойка си отглеждаш Simple Smile

Благодаря ви за успокоителните думи Hug

На мен и днес ми е лошо и ми се гади постоянно и от всичко. Чак започнах вече да пресмятам кога за последно кексувахме, ама така като смятам не би трябвало да се тревожа. Thinking

# 48
  • Мнения: 31
Сиска, я смятай смятай, че 9месеца минават бързо......

Кате, я по леко с диетите, че ще се свършиш. За гърло нищо не знам, но нацелувай Ава и да и минава бързо. Ти при кой лекар я водиш? Аз съм много доволна от Праматарова и все при нея тичам. Ако не си я пробвала заведи някога Ава.

# 49
  • Мнения: 995
Сиска, я смятай смятай, че 9месеца минават бързо......


Сиска, ето всички ти казваме от какво ти е неразположението, пък ти се ослушвай още Laughing

Кате, я по леко с диетите, че ще се свършиш....
Аз ли? Как не! Трябва доста време да съм само на вода, че да се свърша Laughing
Ава я водих при Калудова, но тя е много натоварена, не ми взима пари и направо ми е неудобно вече. Сега ходим при Ралева - доволна съм. Пусни ми ако можеш на лични координати на Праматарова, чувала съм много хубави неща за нея.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 896

На мен и днес ми е лошо и ми се гади постоянно и от всичко. Чак започнах вече да пресмятам кога за последно кексувахме, ама така като смятам не би трябвало да се тревожа. Thinking

 Joy
и аз така мислех ама на 6-ти Май 2005 се роди Ема

 Laughing

айде стискаме палци за каквото си пожелаеш  Praynig

# 51
  • Мнения: 4 073
Дианка, много се радвам, че се е разбрало. Ще взема и аз да заведа Теа при него най-накрая.

Сиска, трябва ти фън-шуй. Купи си някоя книжка. Ще се заредиш положително. Аз обичам такива неща, пък нали и ти си водолейка Wink

# 52
  • Мнения: 1 037
Привет-мривет! Crazy
Пиша бавно и безшумно,че до мен в количката спи Радо,който вече е 7300гр. и папа кърмичка яко Mr. GreenЕй,спи като пеперуда-събуди се Sick
Първо-честит син Борели!  bouquetДа ви е здрав и силен! Praynig
Второ-Котаранке мила,толкова ми липсваше, Heart Eyesс кого да си пия винце виртуално.Сега немога де,нали съм кърмачка Whistling
Валя,скъпа,снахата височка иде за моя ерген,но не много.... WinkДаката е 98-100см и е 16кг.А снимките са страхотни,Иса е невероятно красиво дете  bouquetВъв Велинград беше добре,но на връщане без малко да блокираме на Шипка #Crazy-имахме късмет,пуснаха сравнително бързо движението! Peace
Kremenchen ,да се възстановява бързо баща ти! Praynig
Катка,на каква диета си се подложила.Че и аз трябва да се хващам в ръце,носега като кърмя ми е по-трудно.Желая на Ава бързо оздравяване
Сиска,пращам ти моите положителни мисли и зная,че ще се справиш!Мисли за хубавите неща от живота,и направи жилището най-прекрасния дом за вашето прекрасно семейство! Heart Eyes
Гуш,страхотни снимки,искам и аз в Барса пък Crossing ArmsКакъв е тоя арменски бал ,по повод ли?
Дианка,как е беб,кърмите ли се успешно?
Малейна,Надето как понася ваксините.Радо след втория пентаксим много плака милия,но на другия ден вече беше отново щастливо и усмихнато бебе!Голям ми е слънчо Flutter
Данчо иначе е едно прекрасно дете,слуша ме,много обича бебето,но това не му пречи да вдига гирултия по всяко време,пее с пълно гърло,но мрази да ходи на музика-големия акордеон го притеснява нещо newsm78
Ами това за сега,има и още,но стана дълго,по-късно ще пиша пак.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте,мацки Hug

Дианка,ще стискаме палци всичко да мине по най-добрия начин Praynig

Сиска,я си направи едно тестче,за да не те мислим.Всичко е възможно Laughing
Ще свикнеш в новия дом.Дай си малко време Hug
Ние днес ходихме да си прехвърляме апартамента на наше име.Сега само остава да чакаме да го завършат.Живот и здраве,догодина май-юни най-късно трябва да сме там Grinning
 
В този дух-ние ще пробваме за второ бебе чак след година и половина най-рано Cry.Мъжа ми започва едно дълго лечение,по време на което не е препоръчително да забременявам.Та,май ще докараме 5 годинки разлика между двете,което на мен ми се струва много,но така се стекоха нещата при нас ThinkingНо нищо,важното е лечението да мине добре,за другото има време.Още съм на 26 Laughing

Моя Калоян още си влачи хремата и кашлицата.Вчера се събуди със много зачервено око,пълно със секрети.Заведох го при педито,каза,че е от хремата.Изписа капки Макситрол и още с първото капане хремата изчезна.Сега човека спи,както не е спал от 2 седмици LaughingЗнам,че са силни и не са препоръчителни,но след 1 опаковка Тобрин и продължаваща хрема,се съгласих да ги слагам.Иначе мажем гърлото с Хексорал,давам му разни хомеопатични гранулки и дано този път да преборим гадната хрема и кашлица Praynig.
В чудо се видях,от няколко часа в яслата 2 седмици не мога да си оправя детето Close

Мегстар,ти ни забрави Crossing ArmsПиши от време на време,да знаем как сте с малките юнаци Laughing

За мерките и теглилките-Калоян си е все на долните граници Mr. GreenНа 2 г. и 6 месеца е 13 кг. и 93 см.
Валя,Иса е голяма мацка.Ейй,нашето приятелче на 4 години е доста по-дребен от нея-има- няма 96-97 см. JoyКакво ще ги правим тези дребни мъже hahaha

Аз от вчера постя,да ви се похваля.Засега не чувствам някава разлика,но и без това рядко ям месо.Да видим дали ще издържа целите пости  newsm78

Целувки на всички Heart Eyes

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Za merkite - Ivcho si varvi dreben - 89 sm i 12kg.
Dnes go vodih tuk na lekar - kazaha, che nishto mu nqma, samo mu e malko cherveno garloto i predpisaha Nizita za hremata. Az i nqmam doverie, vizhda mi se slab preparat.
Siska, kak si? Hug
Skoroshtno ozdravqvane na vsichki bolni.  bouquet

# 55
  • Мнения: 465
здравейте и от мен,

гледам мерки вече имаме и ние да се включим Криси е 98-99 см./15кг. (мацката на мама) обувки носим 25-26 номер, порастнали са децата да са здравички всички..Ето и малко снимки от нас:
http://www.flickr.com/photo_zoom.gne?id=2033919199&size=m
http://www.flickr.com/photo_zoom.gne?id=2034725674&size=m
http://www.flickr.com/photo_zoom.gne?id=2034727442&size=m

Вале Иса е (пу пу) страхотна като майка си Wink

Сиска да не ни изнедаш с хубава новина Peace

Чета постоянно но нямам никакво време да попиша (а ми се иска)

Целувки на всички малки сладури и бебоци Heart Eyes

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 18:28 от buba76_

# 56
  • Мнения: 1 101
Бубе, голяма чаровница е Криси Heart Eyes

ками, дано лечението на мъжа ти мине успешно, пък второто бебе ще почака - я виж каква млада мома си, имаш време Wink

Пък мен не вкарвайте в разни филми, няма я "онази" добра новина Wink Ще направя и тестче за по-сигурно, като му дойде времето. Сигурно някое лошо вирусче Whistling

Дени от един час гледа мотокрос по телевизията и на мен чак ми доскуча. Не ми обръща никакво внимание, толкова е запленен от моторите. Примъкна си до столчето една малка масичка, за да си сложи фъстъчките и водичката върху нея, отстрани си нареди "секция" от един друг стол и кой като него Laughing

# 57
  • Мнения: 480
Тук съм  Wink
По цял ден обикалям като луда по магазините и нищо не мога да харесам  Crazy Утре ще ходя за дамаска и ще чакам тапицера да се обади кога ще ме "почва". Имам да лакирам, да купувам перде, да кова едни плоскости, а краят на отпуската наближава с пълна сила. Може евентуално да изпрося почивка и другата седмица, ще видим  newsm78

Вчера взех резултата от посявката на Наско. Няма буби, което страшно ме учуди, понеже хремата си продължава с пълна сила. Лекарката смята, че е от възпалена носна сливица. Изписа ми едни Боаронски гранулки за прочистване на секретите. Утре ще ида да ги взема, дано имат ефект.
Дианка, като прочетох за вашата операция, се зачудих да не би и ние да имаме нужда от такава  Thinking
Сиска, симптомите дано да са от това, което желаеш  Wink Ама аз бих се радвала, ако е от ... туй, де, същото, дето се подхилват всички  Hug
Ками, наборка си, а?  Wink Имаш време, разбира се! Дано мъжлето оздравява, другото е бял кахър  Hug
Вале, наистина е с манекенски размери твоята щерка  Heart Eyes
 
Моят Атанас е 89см. и 13 кг. И аз си викам "лелеее, колко е пораснал"  Rolling Eyes Ами дребчо, като мама и тати. Та то на кой ли да се метне  Mr. Green

Краси, здрасти! Ама наистина се загуби много  Naughty Къде започна работа?

Бързо оздравяване на всички болнички и целувки за бебоците!  Hug

# 58
  • Мнения: 1 178
Благодаря zа топлите думи. От прочетеното до тук раzбирам колко много неща са се случили. Честито на мамите с новородените рожби. Дидка ще те иzчакам и после само ще се черпим. Аz приключих с кърменето. Малкия се отби постепенно и след годинката откаzа ММ Mr. Green в момента е на АМ джуниор. Анди продължава да пие много прясно мляко, но никакво кисело. Висок е 98 см. и тежи 16 кг. Бръщолеви кавото му падне и на какъвто еzик му падне, понякога нищо не му раzбирам. Малкия вече също има голям (zа 15 месечно бебе) zапас от думи. Днес беше кошмарен ден. Имахме посещение при доктора zаради една екzема на пениса на малкия, преди това си беше zатиснал пръстите на вратата zа което му помогна и Анди и zа лош късмет, нито един предпаzител не си беше на мястото. Анди реши, че иска да спи гол и постоянно си дърпаше дрехите, а Антон преz това време бе иzсмукал zначително количество паста zа zъби. Добре, че пастата е Веледа беz флор, но мен сън няма да ме хване таzи вечер.

# 59
  • Мнения: 689
Краси, здрасти! Ама наистина се загуби много  Naughty Къде започна работа?

Добро утро.
Да доста се позагубих, но в началото като се върнах на работа ми беше доста криво и нямах време за нищо, а иначе съм си на старата работа на която бях преди да излезна в майчинство, фирма за неръждаемо оборудване на Брезовско шосе.
Лек ден и дано Биренка днес да успееш да свършиш повечето неща които си наумила.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт