Отговори
# 60
  • Мнения: 4 101
Теа не съм я мерила скоро, преди около 3 седмици беше 12,5. Към 91-92 см е, 23 номер обувки. Миньон.

Ками, честит апартамент, само хубави работи да ви се случват там!

За второ дете - аз май бях писала, баща й много иска, но аз откровено се страхувам засега. Едва издържам натовареността с едно, а ако са две не зная как ще се оправям. Иначе и на мен ми се иска...

# 61
  • Мнения: 480
Теа не съм я мерила скоро, преди около 3 седмици беше 12,5. Към 91-92 см е, 23 номер обувки. Миньон.


Таман по наша мярка  Wink И двамата зодия Бърборин-Дяволин, ще са си лика-прилика  Joy

А пък аз си мисля, че ако стане скоро второто, тъкмо ще имам оправдание да не ходя на работа  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 829
Дианка, успех с лечението на Любчо! хубаво, че сте разбрали от какво е!  Hug
Дидка-питка, Надето се сдоби с атопичен дерматит, подозирам, че от ваксините  #Cussing out (също като Марти) Иначе Т не е вдигала, малко киселее, но нищо сериозно.
Котаранке, радвам се, че се включи отново!  Grinning
Сиска, и аз стискам палци  Wink

бързам, затова, не можах да изредя всички, извинете ме!

пс. Марти е 95 см 14-14.500 кг, мериха го с обувки  newsm78

# 63
  • Мнения: 302
Привет!
Нашите мерки не са скорошни, но е към 17кг и 96-7см. Така ми тежи като иска да го нося...но това да му е кусура  Sunglasses
Дианка, стис на палците да мине всичко успешно. Благодаря за информацията. Верочтно ще го посетим и ние Френгов - за мое спокойствие.
Ками, Макситрола са добри капки. И на дребен му носят облекчение, но не смея да ги ползвам често, че имат кортикостероид . Дано новият дом стане бързо! Къде ще е  - пак в Младост ли? И аз се пробвам да постя, но само месо засега не ям. Нещо без мляко не мога  Blush
Сиска, а дано  Hug Flutter

# 64
  • София
  • Мнения: 2 437
Привет на новозавърлналите се стари мами  Wink

Мартеа, логиката на Биренка е много готина...помисли си пак за второто Wink

За третата сливица ми казаха още (от яслата на Любака), че много често е причина за късно проговаряне и дефекти в говора (неправилно изговаряне на думите), което е налице при Любака.
Сега капем всякакви капки във всички дупки...милото се съдира от рев. Тъпото е, че всичките са с кортикостероиди и трябва да ги капем до свършване на опаковката. Отделно пие Кларитин всяка вечер и така до операцията. Направо не знам кое е по-малкото зло  ooooh!

Дидка, с кърменето съм доволна- имам кърма, не е изцяло на кърма, но давам да си суче. Особено нощем. Колкото има- толкова. Така съм спокойна и доволна.

Но имам сега един друг проблем, с който се боря и ми е трудно...цигарите. Толкова време издържах да не пуша, изумих околните, но сега нещо вече не издържам. Само за цигари мисля и покрай това цялата къща свети, готвя непрекъснато, пера и гладя всичко, което ми се изпречи на пътя, с нужда и без нужда...абе, кошмарно е ooooh!

За мерки и теглилки на Любака ще ви излъжа...наистина нямам идея какви са Blush Единствената майка, резил  Mr. Green
Но определено е нисък и дебел Joy

# 65
  • Мнения: 1 037
Дианче,аз си позволявам много рядко да припаля,примерно в седмицата веднъж!Срам ме е Blush,но...се изкушавам.А бях непушачка 4 години!И кърмя! #Cussing outНо днес ми е страшно изнервено и още стискам да не запаля,така че....стискай и ти PeaceУспех!И Любачето да оздравява бързо!

# 66
  • Мнения: 2 498
Ей, двете Дидки, ама за шамари сте с тия цигари (да не се разсърдите, аз така си говоря)....малко воля се иска....преди да забременея с Иса пушех по 1 кут. на ден-абе направо дърта пушачка си бях-вече почти 4 год. ще стане не съм близвала цигара...незнам дали ще ми повярвате, но направо ме отвращава циг. дим и след вс. излизане по ресторанти или дискотеки, независимо в колко сме се прибрали веднага влизам в банята....чудя се как съм пушила....мъжът ми пуши, но само навън и на терасата....а преди да си легне старателно си мие зъбите и ръцете, че и те много поемат.....но стига с моята тирада за цигарите.....
И още нещо-стигнала съм до извода, че ключов момент на пропущнане е наличието на проблем....а цигарите не решават проблема....

Цитат
За второ дете - аз май бях писала, баща й много иска, но аз откровено се страхувам засега. Едва издържам натовареността с едно, а ако са две не зная как ще се оправям. Иначе и на мен ми се иска...
Мартеа, твойта работа стана, хем ти се иска, ама не ти стиска Wink

Бубе, много ти е чаровна момата-да я пази баткото от левенти!

# 67
  • София
  • Мнения: 3 787
Калоян днес е много по-добре.Наистина Маскитрола прави чудеса.Капнах му 2 пъти вчера и днес вече не се налага.Пак има малко хрема и покашля,но се спраяме със Стеримара Laughing

Пателинка,пак в Младост е новия апартамент,да.В Младост 2,малко по-надолу от Шел и МакДоналдс,в посока Студентски град.Много ми харесва мястото,а и така свикнах в тази Младост,че няма мърдане Mr. GreenА и мъжа ми работи наблизо-това беше основното при търсенето на апартамент Wink

С постите се справям вече 2 дена-не ям и мляко,сирене и кашкавал.Много ми се иска да издържа тази година,но не се заричам Peace

Дианка,ами на теб много ползотворно ти се отразява въздържането от цигарите Joy Joy Joy.Важното е сега да кърмиш бебо,пък има време за всичко Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 2 896
Диана и Диана,  Laughing

Не съм пушачка, но ви разбирам. И аз си имам вредни навици  Laughing
Като не ям шоколад и ставам лоша...да не би да искате да предадете на децата лошотията с кърмата!

Та, според мен по една-две цигари на ден, далече от детето и от часовете за кърмене, тоест непосредствено след кърмене, може би няма толко да навредят. Човек има нужда някакъв отдушник да има. С тези маловци, не ви е лесна задачата, така че, може малко да му отпуснете края 'дет се вика.

Ето ви малко четиво по темата.




# 69
  • София
  • Мнения: 2 896

да не би да искате да предадете на децата лошотията с кърмата!


Самоцитирам се, за да кажа, че тва не е майтап. По-добре да "от-пушите" малко напрежението, отколкото да събирате, събирате, събирате и да рухнете от нерви в един момент. Това няма да е полезно за вас, още по-малко за децата. Бе, въобще трябва да има баланс, във всичко, прекаленото себеотрицание на някои майки (между които БЕШЕ и долупосписаната) не е добре, за никого. Колкото по-голямо е, с толкова по-голяма сила в един момент се обръща срещу майката. А страда ли майката, несъменено има ефект и върху децата. Така че, гледайте да има баланс, здравословен.

# 70
  • Мнения: 2 407
Ето ни и нас!Най- накрая взехме компа.

Много ми липсвахте Two Hearts txtloves
Ники е добре,ходи на градина без рев,вече.Порастнала е много, сама иска да се облича,съблича.Пее, говори.
Врщам с назад да чета... newsm51
Много съм радостна ,че пак съм си с вас.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 437
Гушче, гуш  Hug Много мило ми стана сравнението с  теб и шоколада  Heart Eyes Милата, представям си каква ти е мъка...а аз да те успокоя, че знам, че от шоколад не се дебелее. Важно е после какво консумираш. Ако, например изядеш един шоколад на закуска (без ядки, стафиди и т.н. примеси), после можеш чак да обядваш и няма да се отрази пагубно на теглото. Но, ако после пиеш мляко, кафе, хапнеш бисквити, хляб или нещо друго, тогава се натрупват мазнините. Много лаишки го обясних, но това съм запомнила.

А на мен това ми е проблема...че си позволих един ден да изпия кафе(пия си безкофеиново) с цигара. Както Валя е писала съм дърта пушачка, няколко години непушене (а пушех м/у 1-2кутии на ден) и по-свирепа от непушачите към цигарите и задименото...но нещо ми щракна изведнъж и глей кво става... Сега си позволявам сутрин една цигарка, защото със ставането и все там ми е акъла. Попрочетох малко по темата и разбрах, че с толкова не вредя. Ама естествено съм лакомо дупе и искам още  Blush И това, че времето е лошо, още не излизаме навън направо ме влудява. Ако можех да бутам по цял ден количката, както с Любака, нямаше и да се сетя за цигара. Затова лъскам паркета, бърша прах, като обезумяла съм  Rolling Eyes Много се надявам да е някакъв период и да отмине.

Дидка, с една цигарка мисля няма да направиш белята...поне от това, което прочетох.

ками , стискам ти палци да успееш с постенето Peace Аз никога няма да успея...сигурно ще се разболея от незнайна болест...по принцип изобщо не ям плодове и зеленчуци, а го карам само на животински продукти и вода Blush

Kamij, много се радвам пак да те видя на линия  Hug

Нещо Иви2000 ми се губи  Thinking

# 72
  • Мнения: 2 407
Честити бебоци на Диана и Борели,много да ви слушат.  ylinfant  ylinfant

# 73
  • София
  • Мнения: 2 896
A, Kamij, добре дошла отново!  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 101
kamij, липсваха ми твоите цветни постове Simple Smile Радвам се, че се завърна Hug

Пушачките-кърмачки, вие си знаете, че не е хубаво това, ама 1-2 цигарки не са пък чак толкова опасни. Ама повече  NaughtyНали знаете, че като кърмите всички отрови директно отиват в бебока, не е като по време на бременността - няма плацента, която отчасти да го пази. Все пак кърменето не е вечно Wink Само Дени ще суче вечно, но не се бойте, вашите малчовци може да не са такива Крали-Марковци Wink Мале, сега се замислих ако аз бях пушачка и чаках с нетърпение да се отбие дребен, за да се върна към порока...голямо чакане щях да му ударя Crazy

След малко ще водим Дени на фризьор, че на баща му не му харесва факта, че в градинката го решат наред с момиченцата след сън и редовно го намираме зализан и сресан  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт