Как бихте реагирали на това?

  • 25 160
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Оле ooooh!

Кажи и, че ще я послушаш
Дори и обещай, че ще помагаш на мъжа ти, до като  се самообслужва, когато си се качила на платната на червеният кораб и не можеш да му се отдадеш изцяло.
Също така, че се надяваш много скоро тя да ви разкаже за техните мигове, за да можеш да помогнеш на любимият и син да бъде винаги задоволен, и така всички ще са щастливи.


п.п. Обещай и, трябва да си добра снаха!

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
#Crazy #Crazy #Crazy Върви го запиши при муньовците на момента ! Joy Joy hahaha
Ще го включим и в анкетата  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 25 615
ами тя е малко старомодна, или поне се изразява малко архаично, но винаги ми е казвала, че той нейния почти не е пропуснал вечер да не я уважи....От 38 години са женени....
Иначе сме женени от 1 година, дете нямаме, не опитваме още.

Тук е заровено кучето, мен ако питате.  Joy
Кой знае как го е насвила, че още нямате деца и човекът може да е изтърсил някоя глупост, само и само да го остави на мира.
А може и изобщо да не са говорили, ами тя да налучква. Все пак много добре знае, че всекидневният секс след 38 години брак не е често срещано явление, да не кажа хич.
Ти що не се закъхари и да я посъветваш да прати мъжа си да се лекува - такава хиперсексуалност на тези години... Ми опасно си е, я инсулт, я инфаркт...   Whistling

# 18
  • tardis
  • Мнения: 329
 hahaha Joy
а не ти ли подари подходяща нощница ?

извинявай, но и на мен ми стана много смешно, дано и на теб да ти е Laughing
не знам как щях да реагирам в такава ситуация, сигурно ще занемея и само ще примигвам на парцали... Rolling Eyes

мислиш ли да кажеш на мъжа си?

# 19
  • Мнения: 5 401
То пък бива простащина на кристали...  #Crazy  newsm78  #2gunfire

# 20
  • Мнения: 105
Тази жена направо ми скри шапката и ми развесели целия неделен ден! rotfImbo Ти защо не й каза, да ти купи подходяща нощница и гащи, дето ще възбудят сина й повече от това да си без гащи?! Или направо да си ги беше свалила пред нея! Леле...и моята не е добре, ама твоята ме разби. Хили се и не се връзвай!

# 21
  • Мнения: 323
Не знам,да се смея ли,да се ядосвам ли?! newsm78Определено хич тактично не е постъпила свекърва ти,не й е работата да се меси в живота ви,камо ли в сексуалния...Според мен това е индиректен намек да започвата да правите бебе,ама формулирано по такъв начин #CrazyАз бих поговорила със съпруга си веднага след гостито у тях,и можеби бих поограничила контактите с нея,но така бих постъпила аз.Ти как мислиш да процедираш?!

# 22
  • софия
  • Мнения: 636
Нямам думи направо какви хора има по тоя свят!Ти що не я измайтапиш нещо?То мъжа ти щом е опрял подобни работи да споделя с майка си, има някакъв проблем #Crazy....Аз ако имам такова нещо вкъщи на луд ще стане направо #2gunfire. Няма да вдигам скандали, а ще го спукам от бъзици. Mr. Green...С мойта свекърва не сме кой знае колко близки, има си косури и тя естествено. Отвреме навреме бая губи мярката ама аз взех да й отговарям на бъзик и тя така си сви перките, че сега за всичко е както аз кажа. Имаше два едри скандала, като прехвърли мярката дълбоко се разкая - два месеца у тях не стъпих и тя разбра. Е, всякаква може да е ама за интимни работи не пита и за наши отношения не се бърка. Никога. За това евала й правя. Казва както си решите, ваша работа, само да сте щастливи. Свекъра пък съвсем.

# 23
  • Мнения: 157
Ако правехме секс само когато предварително съм си свалила гащите ,то тогава бройката ще е около 10 пъти годишно.
Ти да не си лягаш с бронирани гащи?
Определено твоята свекърва не е наред, ама и на мъжа ти нещо му куца.
 rotfImbo

# 24
  • Мнения: 18
Мати, не е само твоята, и ние сме женени от 2 години и още не мислим за деца и преди 2 седмици моята свекърва идва и носи "подарък" - гащи в пълния смисъл на думата, е вярно с дантелки обаче няколко размера по големи и ми ги дава с думите "да има с какво да го съблазниш", отварям и останах без думи - гащите бяха употребявани, а тя вика че на нея вече и станали малки и ми ги давала,  Shocked  Shocked  Shocked
И ВИ ГО КАЗВАМ СЪВСЕМ ТОЧНО И ДОСЛОВНО макар че звучи като виц. Сега вече ми е смешно но тогава ми идваше да я удуша с тях. Тъй че не се връзвай.

# 25
  • Мнения: 2 401
Щях и аз да се издрайфам  Sick Ама ти ни пързаляш, нали?

# 26
  • Мнения: 18
Щях и аз да се издрайфам  Sick Ама ти ни пързаляш, нали?

ПО СЕРИОЗНА ПРЕЗ ЖИВОТА СИ НЕ СЪМ БИЛА, и честно казано и аз не вярвам че ми се е случило, но си е чистата истина
А и мъжа ми още не знае, е то как се казва такова нещо за майката на когото и да е
Написах го тук с цел да не се тръшкат особенно момичетата, хора всякакви.
но те /свекървите/ много държат иначе да ги уважаваме

# 27
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Гааати  Shocked Shocked Shocked
Е аз най-вероятно щях много тихо да се измъкна от ситуацията, ама после мъжа ми какво го чака само аз си знам (и болното ми въображение)!!! Хич не ми пука тя милата му майчица ли е или каква. Никой неможе да ми се меси в семейството по този начин, нито моя може така да разнася на родата (и кой знае кой още) какво правим в леглото  #Crazy Няма да й кажа нищо "на въпреки", защото след това сигурно няма да иска жива да ме види, но синчето й ще трябва да преосмисли поведението си  Naughty

# 28
  • Мнения: 3 423
Абе, ако мъжът ти е майстор, ни гащи
ще го спрат, ни сън, ни футбол, ни нищо.
Или толкова бързо му спада ерекцията, та
не трябва да му се създават препятствия...
При всички случаи темата ти е пързалка, нали.

# 29
  • Мнения: 40
Тя пързалка ама лИзгава.

Не мии повече чинии с тази жена пък дано да и светне,че има граници.

Общи условия

Активация на акаунт