дрешки за бебе предварително

  • 6 611
  • 206
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 961
И аз съм в 30 г.с. и отскоро купувам разни дребни неща. Ще изчакам още 2-3 седмици и тръгвам по магазините за големия шопинг. Не искам друг да ми отнеме удоволствието да си напазарувам за детето.

# 151
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ДА  Peace

# 152
  • Мнения: 610
Да  Peace
Като влязох в 9тия месец си купих всичко необходимо за началните няколко месеца за бебо.

# 153
  • Мнения: 367
Бях купила абсолютно всимчко - дрешки, козметика, креватче, ваничка и т.н!

# 154
  • Мнения: 1 029
аз не бях купила нищо , водена от някакво суеверие. Сега разбирам колко глупаво е било да се лиша от удоволствието да напазарувам всичко необходимо за детето си.Ако имам второ дете обезателно ще се възползвам от възможността Peace

# 155
  • София
  • Мнения: 2 348
Грамче не съм суеверна и всичко напазарува.... свекито  33uu

# 156
  • Мнения: 681
Не всичко,но си бях набелязала това което не го бях купила и инструктирах мъжа ми много добре какво да прави и какво да вземе.

# 157
  • Разград
  • Мнения: 2 102
С баткото не бях купила нищо, а с бебето просто изпрах и изгладих всички дрешки от бати.

# 158
  • Мнения: 59
Вси4ко си бях купила предварително. Като казвам "вси4ко" имам предвид, 4е дори кошарата и коли4ката бяха купени още в 6-тия месец. Не вярвам на суеверия по този въпрос. Ако нещо ще става - то ще стане и без да си купил каквото и да било.

# 159
  • Мнения: 1 195
в началото на 9 месец започнах с покупките:)
До раждането имах абсолютно всичко Simple Smile Не исках друг да избира вместо мен а и знаех че ще е голяма лудница и исках да си спестя допълнителния стрес ако случайно нещо липсваше Simple Smile
Няма по-голямо удоволствие да пазаруваш за бебо Simple Smile

# 160
  • Мнения: 583
М/у другото само в БГ сме суеверни,иначе в другите страни хората от първият ден в който разберат ,че ще имат бебе подготвят стаята ..мислят имена..и т.н.Все едно на въпроса..исках да пазарувам за бебчо още щом видях двете чертички на теста ,ама хей на суеверия.Първата дрешка я купих в 7 месец и таткото изпадна в шок ,че бързам..после вече спокойно  края на 8 месец напазарувахме дрешки и необходимите неща за болницата,креватчето докато бях в родилно и т.к.не бях гледала такива ,бяха едни дълги и вълнуващи обяснения по телефона какво е ,цвят,големина и т.н,количката на 10 ден на детето.

# 161
  • Мнения: 1 554
Купихте  ли   дрехи и козметика... за  бебето   си  преди  то   да  се е   родило?

Да!От средата на 8 месец по4нах да пазаря Peace вси4ко ми беше готово Peace Коли4ката беше паркирана в спалнята и го 4акаше Mr. Green
Не вярвам в суеверия Peace , но като се замисля ми бяха казали д ане преска4ам кабели да не му се увие пъпната връв.А той се роди с възел Thinking въпреки това пак невярвам Peace

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Всичко си купих предварително.Започнахме от рано и малко по малко,с голям кеф пазарувахме. Peace

# 163
  • Мнения: 3 319
Всичко си купих предварително. Peace

# 164
  • Мнения: 502
Абсолютно всичко. Преди да родя бях изпрала и изгладила дрешките.  Peace

и аз така. и количката бях взела, и детската стая бях подредила, а седмица преди датата за секцио ме обзе желание да купя памперси за чантата за приемане и хоп на другия ден ми падна тапата и доктора ми реши да раждам. stork-girl

Общи условия

Активация на акаунт