дрешки за бебе предварително

  • 6 595
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 17 595
Разбира се, че ги купих предварително. Е, бих могла и да изчакам да навърши пълнолетие, но все пак предположих, че най-вероятно ще са ми нужни тъкмо докато е бебе. И че едва ли ще се прибера с него, ще го хвърля някъде и ще хукна да пазарувам...

# 166
  • Мнения: 93
ееее пак се намери един ентусиаст да изкопае тема от 2007г.
Защо никои не чете, а само се пише. #Crazy

# 167
  • Мнения: 625
Аз май съм единствената суеверна тук.Не купих нито едно лигавниче,нито легълце,нито биберон-нищо.Иначе всичко бях набелязала и запазила в 2 магазина,чиито собственици са ми познати.Та докато бях в болницата мъжо и бабата се бяха справили без проблем с покупките.

# 168
  • Мнения: 3 932
ееее пак се намери един ентусиаст да изкопае тема от 2007г.
Защо никои не чете, а само се пише. #Crazy

Е, е...а пък ако беше пусната нова такава, някой щеше да пусне линк към тая...рискове на живото предаванем няма начин!

# 169
  • Мнения: 2 825
Почти всичко бяхме купили предварително - голямо удоволствие си е Simple Smile

# 170
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
ееее пак се намери един ентусиаст да изкопае тема от 2007г.
Защо никои не чете, а само се пише. #Crazy

Ами по- добре стара тема, отколкото хиляда теми с едни и същи заглавия, не мислиш ли?!

# 171
  • София
  • Мнения: 1 185
Не само дрехи и козметика - купих всичко преди да се е родил, освен слинг  Embarassed!!!

# 172
  • Мнения: 2 374
аз нищо не съм купувала предварително когато се роди тогава и взехме всичко,не знам дали от суеверие,но не исках нищо да се взима преди бебето да се е родило.

# 173
  • Мнения: 1 931
И ние всичко си бяхме купили. Първият път с това преносване стана голямо очакване и всеки ден гледах дрехите и си мислех, днес ще е и така 10 дни. Исках аз да си ги избера, изпера и изгладя.

# 174
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Абсолютно нищо не бях купила,не знам от суеверие или от страх(имах проблемна бременност).
Добре че имам страхотна майка ,която беше купила и изпрала всичко.
Козметиката и количката купихме след като се роди.

# 175
  • София
  • Мнения: 408
Да, започнах още от 3- тия месец. Не вярвай на всички бабини деветини

# 176
  • Мнения: 8 256
Нищо не бях купила. Само предварително избрахме креватчето. Бяхме направили един списък какво ще ни трябва и баща му напазарува докато бяхме в болницата. Беше ми много интересно като се прибрахме вкъщи да разгледам всичко. Креватчето - монтирано на мястото си и застлано с нови чаршафи. Баща му беше изпрал и огладил дрешките, които беше купил. Всичко си беше подредено в шкафа. После и бабите донесоха подаръци. Аз пък се чувствах така сякаш всичко е купувано за мен, а не за бебока. Много готино беше. Следващите дни се оказа, че не ни достигат връхните блузки, че малкият много повръщаше. За сметка на това 4-те чифта ританки, които имахме в началото си бяха напълно достатъчни в следващите 6 месеца. В радиус от 10 минути пеша от дома ни, има 5 магазина за бебешки стоки, така че не беше проблем впоследствие да се вземе нещо допълнително. Първият месец ползвах количката на племенника. Това ми помогна да разбера каква точно количка искам да имам. Благодарение на това си взех количка от която съм много доволна и все още ползвам.
Следващият път пак ще се погрижим предварително само за легло и шкафове, че малко ни притиска мястото и ще трябва да са по поръчка, ама пък леглото ще е за баткото. Бебето ще получи неговото креватче. Смятам с дрешките да процедирам по същия начин. Обичам да ми правят хубави изненади.

# 177
  • Мнения: 172
Всичко си бях купила предварително,не съм суеверна Peace

# 178
  • варна
  • Мнения: 355
първоначално не смятах нищо да купувам,но като влязах в 9 месец реших да зарежа тези суеверия и да си купя поне основните неща.и така ден след ден,от това,от онова.преносих десет дни и в резултат(от чудене какво да правя докато чакам да родя Laughing)бебето беше оборудвано с абсолютно,ама абсолютно всичко!освен това и на бабите бях дала карт бланш да се развихрят в пазаруването Laughingи сега смятам че добре направих,защото като си спомня каква лудница беше като се роди и ни изписаха,не си представям как мъжа ми щеше да избира или пък аз да ходя да пазарувам! Laughingпък и избирането на дрешки,прането,гладенето им,избирането на разните други работи необходими за бебето са едни от най приятните неща от очакването на бебето Laughing

# 179
  • София
  • Мнения: 413
Пък аз ще изчакам още 2-3 седмици да ми кажат пола и започвам и аз, не съм от суеверните! Даже ме сърбят ръцете вече  newsm71

Общи условия

Активация на акаунт