Разходка през зимата

  • 9 407
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 244
Разходка в МОЛ ми звучи като разходка вкъщи...
Ако ще се разхожда бебе - навън, ако ще и за 20-30 мин...

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Разходка в МОЛ ми звучи като разходка вкъщи...
Ако ще се разхожда бебе - навън, ако ще и за 20-30 мин...

Да и на ме така ми звучи  Peace
Синът ми се роди септември, зимата си беше доста студена имам 2-3 дни вкъщи и то защото имаше мъгла, през другото време навън. Имам приятелка  която роди 10 дена преди мен, първо пиехме кафе навън по час два откарвахме след което час два разходка, на -10, -15 сме седя ли по два часа само  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 677
Синът ми е роден септември и миналата зима всеки ден си бяхме навън. В парка. Минимум по два-три часа.

# 18
  • Мнения: 2 401
По-добре си вземете какаото с таткото и седнете на някоя пейка в парка, така е по-добре за бебето.

Да,това е най-удачният вариант Wink

Това правим и ние - замръзваме, пием ледени кафета, обаче на въздух.

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Когато синът ми беше на тази възраст си го изкарвах навън- облечен, завит, на завет и си спинкаше много добре! Peace В нашият град няма МОЛ-ове, но не ми харесва идеята много хора в затворено помещение, много гласове и пълно с бацили и вируси! Whistling

# 20
  • Мнения: 195
До нас има разкошен парк, всеки ден го извеждам по за час-два. Студът не ме спира, просто го обличам добре. Нали все пак разходката е за да подиша детето свеж въздух  Laughing
Иначе живеем близо до един от МОЛ-овете, но не бих си  "разхождала" детето там.

# 21
  • Мнения: 983
съвсем спокойно можеш да разхождаш бебока на вън въпреки ниските температури . избягвала съм разходки само ако вали , духа много силен вятър или има мъгла. според мен за предпочитане е разходка на чист въздух пред затварянето на оживено ,затоплено място . ivonska  добре го е казала- там един кихнал,друг кашля , всичко се смесва в страхотен коктейл  Sick  приятно разходки Simple Smile зачервените щипнати от студа бузки са здраве Simple Smile
Peace

# 22
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ходехме си навън - когато температурата е положителна, няма мъгла и не духа вятър.
За кафето - купувах си от някъде и го пиех на слънчице, или пък си карах бавно количката и си пиех от кафето Simple Smile.
Това определено е по-добрият вариант, отколкото някой МОЛ.

# 23
  • Мнения: 486
Ходехме си навън - когато температурата е положителна, няма мъгла и не духа вятър.
За кафето - купувах си от някъде и го пиех на слънчице, или пък си карах бавно количката и си пиех от кафето Simple Smile.
Това определено е по-добрият вариант, отколкото някой МОЛ.
Аз така мисля да изкараме зимата Peace

# 24
  • Мнения: 724
Там където има много хора съответно има и много вируси.Според мен няма смисъл от разходки в моловете то по добре в къщи пак е затворено но поне няма толкова много хора.Аз всеки ден излизам на вън стига само да не вали.

# 25
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Мен също ме интересува темата! Peace Не смятам идеята за моловете и хипермаркетите добра, обаче. Бихте ли споделили как обличате бебетата за разходка навън, през зимата? Опасявам се, че се престаравам в обличането, от страх да не го простудя  Embarassed.

# 26
  • Мнения: 3 634
Обличам го така: боди с дълъг ръкав, чорапи, плюшен гащеризон, нещо което наричам "космонавтче" и шапка. В количката го увивам в дебело вълнено одеяло.
Ако сме без количката: боди с дълъг ръкав, чорапи, памучен гащеризон, домашно плетен панталон+жилетка, "космонавтче" и шапка.

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз пия кафе с ръкавици по пейките, а бебчо си спи чудесно на студа

Така бяхме и ние, когато Луси беше бебе.

Не съм я вкарвала никога с количката по заведения или МОЛ - ове.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 967
Мол или хипермаркет е вариантът с вирусите - сори. Вентилацията върти въздуха и не се заблуждавай, че той е стерилен.


Да, най-добре е сред природата на чист въздех, с пластмасова чаша кафе. Компромисите са задължителни Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 29
  • Мнения: 8 999
Затворено помещение с много хора е може би най-неподходящото място за "разходка" на бебе. Разходката означава въздух - т.е. трябва да е на открито. Моите деца ги увивах като пашкули, мятах в количката и препусках по неразчистените от снега тротоари. От усилията да бутам количката, така се сгорещявах, че изпиването на едно кафе за половин час на масичка навън, беше дори приятно.
А кафето "на спокойствие" си пиехме вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт