До мамите, раждали секцио

  • 1 306
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
И аз така, да добавя и безчувствен (изтръпнал даже)

# 16
  • софия
  • Мнения: 636
моя не е бил фрапиращо червен. Вече нито се вижда, нито се усеща. Напълно се е загубил и няма никакви удебелявания. Мазах го два месеца с Контракттубекс по съвет на доктора и още след втория месец взе по криащата да се позагубва и през 4-тия вече и по средата.

# 17
  • Мнения: 4 621
Да ти кажа не си спомням когато точно избледня напълно, но вече е само една тънка като конец бяла черта.
И при мен е така Peace

# 18
  • Мнения: 1 155
Вече нямам белег, родих пред 8 месеца само една тъъънка линийка.

# 19
  • Мнения: 2 159
още не ми е избеляла напълно линийката Sad вече мина година от секциото, но пък не съм мазала с нищо...

# 20
  • Мнения: 753
може би преди няколко месеца, 4-5, но все още е 'изтръпнал, така е при почти всяка операция, имам 3 сериозни преди това, не се притеснявай с времето всичко отминава, сега страшно много си харесвам всички белези... Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Моят док ме успокои - всичко си е въпрос на кожа - може да избелее, а може и цял живот да си остане лилав - никакви мазила не помагат.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Година след операцията избеля на места, на други си е червен. Не съм се мазала с нищо. Явно не при всички майки е така, но мен този белег въобще не ме притеснява, нито ми е грозен, напротив.

# 23
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Все още розовее, но линийката е толкова тънка, че почти не се личи

# 24
  • Мнения: 3 069
В дясно все още е леко зачервен.

# 25
  • Мнения: 1 440
Всяка кожа е различна.Моят белег от предишното секцио избледня едва след около година и половина,изтръпването малко по-рано.

# 26
  • Мнения: 636
Благодаря ви, момичета bouquet От отговорите ви разбирам, че ще трябва да почакам за "бялата линийка" Hug

# 27
zdraveite i az rodix sas sekcio oba4e sam o6te prqsna ot predi 52 dena no moqta e nisko dolu i ne se vijda no e vse o6te 4ervena

# 28
  • Мнения: 689
Моята операция от около 5/6-ия месец почти не се забелязва. Една тънка бяла ивичка е.

Общи условия

Активация на акаунт