ВМ НВХ-Мазна съм бамбина,ама пък снагата ми е фина 26част

  • 16 768
  • 436
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 219
                                             

       Весел и хубав Рожден Ден, Тони !!! Много късмет и щастие, здраве, любов и верни приятели, с които да го споделиш !!!     

# 406
  • Мнения: 437
Тихомире мил,
 не е като да не съм те поздравил,
но приеми и в този важен ден-
Честито! Поздрави!Либов от мен!
                                                                               Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 407
  • Мнения: 3 219
                                 

                rema, Честита годишнина, обичайте се и се уважавайте, в добро и в зло, винаги да сте си заедно !!!

# 408
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Честит рожден, чудесен Тонимир!
Нека днес произведеш разкошен пир!
Нека растеш здрав, нахранен и спокоен,
нафустен да си и все тъй боен!

# 409
  • Berlin
  • Мнения: 11 319


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕЕЕН, МИЛА ТОНИ!
 newsm59 newsm51
(с мелодийката на happy birthday  Mr. Green)

# 410
  • Мнения: 1 279
rema, Честита годишнина, обичайте се и се уважавайте, в добро и в зло, винаги да сте си заедно !!!

Рема, честито и от мен!!!

Направо му разказахте играта на режима ми!!!
То не бяха шоколадови торти, бонбони, черни шоколади...
То не бяха рожденници, именници и годишнини...
Ама нали трябва да си оправдая освинването с нещо  Mr. Green !!!
 Hug Hug Hug

# 411
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Рема, честита годишнина и от мен, много любов и дълги години заедно да сте  bouquet  bouquet  bouquet
Аз си украсявам къщурата,обаче ми е много неколедно, то така пече през прозореца и едно такова тихо време...малко като коледна украса в Калифорния... Confused ама нищо де,може да стане поне студено, като няма сняг.
Купих си много сладурски формички за курабийки и си намерих страхотна лесна и вкуска рюцептка за тях, утре може би ще се спретна,че за днес няма да имам време с другите приготовления, но когато стане тоз моментин ще снима и покаже

Благодаря още веднъж на всичките малини за пожеланията Heart Eyes

# 412
  • Мнения: 504
Благодаря ви много за пожеланията  Hug Аз съм я подкарала от вчера с шоколадите не се сдържах  Embarassed Довечера ще е тортата с пълнената пъстърва с много стафиди, смокини и топено сирене  eat Само още не съм купила нищо на мъжа, просто не се сещам какво да е  ooooh!

# 413
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да ви покажа какво направих, отдавна се каня...Ванчето да не се смее, за мен това си е голям успех, нищо че не може да се мери с нейните торти..       хето.
Утре ще я пооформя повече-ще я намажа с  разтопени шекалади-два черни и два бели и ще я полея, ще тече като тортата по-горе,...да, ще го измайсторя
Утре ще се яде, ще ми идат гости-много съм щастлив Party, едната ми бест-френдка от малчуганските години, дето живей в Бургаза утре ще доди да ходим на шопинг, ще дирим офицалност и ще ми дойде в къщурата на гости.

Още малко ще покисна в Готварския и изчезвам-ще приготвям офицалната вечеря  chef, купил съм много вратни пържоли,гъби,картофели,оризита, хайвери,шунки,сини кашкавали и червени сирена, вина, мастики, черупки и медузи, всичкото ще се нахлузи
Хай, бай  Heart Eyes

# 414
  • Berlin
  • Мнения: 11 319
ох.. снощи бях на фирмен коктейл. закъснах с почти 1 час.., но поне не се забеляза много  Mr. Green, че и без това бях в стрес. наблегнах на месните хапки  Peace имаше и страхотни парченца риба - не разбрах каква, но беше дебело филе, адски вкусно. след малко в офиса се очаква каквото е останало да се донесе и да се довърши тук  Heart Eyes Mr. Green а онзи ден готвих каймата с чушки и домати на котлона. довечера мисля да пека пилешки долни бучета със сметан и синьо сиренце  Peace

# 415
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Тони , тортата е  Peace БРАВО   bouquet
Утре откриват Пфое МОЛ - до Пикадили Младост . Може да отидете с дружката да разгледате . От вас до там ( и обратно ) автобус No15  Wink

# 416
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тони , тортата е  Peace БРАВО   bouquet
Утре откриват Пфое МОЛ - до Пикадили Младост . Може да отидете с дружката да разгледате . От вас до там автобус 15  Wink .
Мерси Роси Heart Eyes, от нас -имаш предвид,че трябва от спирката на Дубровник ли да  хвана 15?
Много съм притеснен, все си мисля,че или няма да се опекат хубаво пържолите или ще станат сухи или няма да докарам гарнитурата... Rolling Eyes четох, гледах снимки, всичко ми е ясно на теория...
Хай пожелайте му успех

# 417
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Да- точно от " Дубровник " до Пикадили Младост " И после обратно  спирката е срещу дом Младост ( на 10 метра от светофара по посока центъра ) . Ама съм гид  Laughing
Айде успеФ с пържолките и всичкото там приготовление . Няма начин да не стане вкусно
 А прибра ли се Джуниъра 

# 418
  • Мнения: 3 219
Тони, мушни пържолките в пръстен гювеч или в йенска тенджера и не им бери грижа-там винаги стават чудесни, не изсъхват, сочни......мммммм.....че ми се дояде.......ама съм купила риба за тази вечер.

# 419
  • Мнения: 5 873
Тонче Heart Eyes!
Честит Рожден Ден!
Да си жива и здрава и много обичана жена!Весел празник!  bouquet




А тортата е страхотна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт