ОКТОМВРИ рожден вече дойде, купонът с пълна сила тече

  • 48 426
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Eee Ади, значи не съм само аз "лудата" дето слагам на Давид фибички и ластичета:



Съседа като го видя така (а той е малко по-консервативен) щеше да ме направи на нищо  Sunglasses. Ама и понеже нашия тати и той е с дълга коса, та се успокоиха нещата...  Laughing
А Давид е роден в 4:40 през нощта. Ако ви кажа как ми се спеше..... чак си похърквах между контракциите...  Crazy ама друг път ще разказвам по-подробно, че днес нещо хич не съм добре. От сутринта зверски ме боли главата  и цял ден си подремвам, добре че двамата мъже отидоха на гости на кумовете.... а сега като си премерих Т - 37,2 от тази най-гадната. Дано се оправя до утре да мога да отида на работа, не че ми се ходи много ама после ми се струпва всичко на веднъж.

# 31
  • Мнения: 505
ЗДРАВЕЙТЕ ... ДНЕС ИМАМ ПОВОД ДА ВИ ПОЧЕРПЯ... ГОЛЯМОТО МИ МОМИЧЕ СТАВА НА 11 ГОДИНИ  ЗАПОВЯДАЙТЕ




# 32
  • Мнения: 2 040
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕТЯ!



Да е жива и здрава все така красива!

# 33
  • Мнения: 382
Вили,мила да ти е жива и здрава голямата принцеса!!! Все така умна и красива да расте,да ви радва и вие нея!  newsm51 smile3525

извинете ме,че не слагам разни картички и цветя,но влизам инкогнито от работа и нямам възможност


Ъгъла на снимката,няма да го коментирам Супер е ! Grinning

Ади,нашият татко води Иван в събота на Франклин на театър,бяха много доволни.Иван особено още само за това говори.Бил е доста послушен и с внимание е гледал.Мислех си,че може да си организираме някакво съвместно посещение на детски театър и после в някое детско клубче да поиграят а ние да пием по кафенце kaffeetrmker_2

Хайде ,целувки от нас и до нови срещи.Надявам се скоро да се похваля с нет от вкъщи,комп имаме вече Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 3 054
Вили, да ти е много здрава, умна и щастлива Петето! Да се гордеете с нея и да ви слуша!  Пък на следващата среща може и някое гадже да доведе, да го видим и да го одобрим  Joy

Любче, много ти е сладък Давид с тази опашка  Peace Наистина никой не е казал, че момчетата трябва да са с къси коси  Naughty Още повече като са толкова сладки

Рени браво на мъжа ти! Моят гледа Мишо в неделя, защото бях на работа  Crazy и после като питах какво са правили - гледали филмчета - цял ден  ooooh! Единият на компютъра, другият - сам да се отглежда  Crossing Arms После, вечерта ходихме на РД - аз отидох направо от работа. Първо - доведе Мишо по анцунг, както си седяли в къщи, след това по пътя джапали в локвите (дойдоха пеша, че бях взела колата) и Мишо беше мокър - изпотен и половината крачоли бяха във вода, НО, естествено не се бяха сетили да вземат резервни дрехи...а бях ги ПРЕДОПРЕДИЛА! Безотговорна работа, бе!

...Мислех си,че може да си организираме някакво съвместно посещение на детски театър и после в някое детско клубче да поиграят а ние да пием по кафенце kaffeetrmker_2
Аз съм ЗА, само свиркате  Peace Аз нямам много ваши мобилни тел, само на Вили (ако й е същия от преди 2 год), и на Маргото. Пиша си моя "в ефир", който иска да ми прати ЛС с тел, че да си пускаме поне по един смс. Тук по-трудно се организираме, че по-рядко влизаме всички. Та моят тел е 0888/94-24-74

Почвам да работя, че само се мотая днес,още нищо не съм свършила  Embarassed
До скоро!

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 10:27 от mama_na_misho

# 35
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Ооох. Да ви се оплача. От днес сме в карантина. 99,9 % скарлатина! В понеделник чакам гърления секрет, ама педиатърката каза, че само ще потвърди диагнозата. Вчера следобяд ми се обадиха от яслата, че Давид е с 39 гр. Т - направо  #Crazy откачих. Може ли сутринта нищо да му няма, а следобед вече да е болен и пъпчасал.... на всичкото отгоре ми се накараха като че ли нарочно съм го разболяла...  Sad при положение, че само леко да ми кихне и ако каже лекарката го спирам от яслата.....
Разпитах педито подробно за болестта и тя каза, че инкубационния период е около 10 дни, та много се надявам, когато сме се срещнали на 11-ти да не е бил заразЕн още. Въпреки това моля ви наблюдавайте малчовците и ако вдигнат Т, задължително ги водете на доктор.  Praynig Много се надявам всички да сте здрави, но като една отговорна майка съм длъжна да ви предупредя все пак.
Сега ще ви оставям, че малкия е ужасно кисел и само мрънка и иска да го гушкам, на всичкото отгоре антибиотика е на 8 ч. и ще се наложи да го будя и през нощта и не знам как ще му го давам - драма  Crazy

# 36
  • Мнения: 455
Любка, дано Давид изкарате по леко скарлатината... Hug Не трябва да се притесняваш дали сте ни заразили. ..щеше да се чуе ако има други болни...

# 37
  • Мнения: 686
Момичета, да ви почерпя само влизам, че днес си имам именниче, даже двама  Laughing Да са ми живи и здрави, както и всички други празнуващи!!!





# 38
  • Мнения: 505
Мили, да са ти ЖИВИ И ЗДРАВИ ИМЕННИЦИТЕ И МНОГО ДА ТЕ РАДВАТ... поне МАЛКИЯ   bouquet


а сега аз да ви  ПОЧЕРПЯ...че днес нашия татко има  РОЖДЕН ДЕН !!!


# 39
  • Мнения: 353
Привет,момичета!
Да са живи и здрави именниците на Мила и на Вили благоверният!  bouquet
Момичета извинявам се много за дългото ми отсъствие,особено в нашият празничен месец,ама тогава бях в София(на основен курс в Александровска).Много ми хареса,ама и доста пари хвръкнаха ooooh!,да си седя аз тука на евтинко в Търново.Малко ме поизнерви тоя градски транспорт в началото,но накрая и аз се ,,зомбирах,,като другите.Бяхме в Младост 3.Голямо пътуване ми се струваше до Александровска(тук си ходя пеша почти навсякъде).Жалко,че не вземах някои ваши тел, да се срещнем.
Имах и много неприятности напоследък и затова не писах толкова дълго.
Най-добри пожелания на нашите октомврийски слънца и благодаря на всички за добрите пожелания за Натали! Heart Eyes
За Венито ще разкажа по-късно,че нададе вой.
Лек ден на всички!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 054
Иренкааа, от толкоз време съм си го поръчала, ама все ме пристига и не пристига това пусто ферари  Mr. Green иначе отдавна да сме прелетели покрай камери, граници и прочие...Laughing

Ади, просто НЕ спирай да мечтаеш ... по Коледа стават чудеса  Peace

Иренкааа, ти стана добрата фея-орисница за мен  Hug Е, ферари-то, разбира се не пристигна, но си имаме НОВА КОЛА! Джип Гранд-чероки. Много е грозен, ама мъжете май са болни на тема големи коли, поне моя. За мен остава старата - един добър, стар форд-ескорд. Не е първа младост, ама днес с кеф го карам - ходих на фитнес рано-рано, после на работа, на обяд карах колегите до една пицария да хапнем  Mr. Green
Имам да ЧЕРПЯ!!!!!
Още не съм много смела, трябва ми време да свикна, да се пресраша, за да си возя спокойно детето, сега ще тренирам с колегите Wink
Пак ще пиша, че сега трябва да свърша нещо и да си ходя! Чао!

# 41
  • Мнения: 990
Ха, Ади, и аз да се похваля, добре че прочетох поста ти да се подсетя и ние от около 10 дена имаме нова кола и старата остана за мен  Joy Нашата е Рено Лагуна, а старото Нисанче остана за мен, но като горд собственик мисля да го заменя за по мъничка кола!  Blush Да ми е по-лесно да си я карам!


Ето я нашата нова кола, но това не е мъжът ми  Mr. Green



Ето и малко почерпка:

# 42
  • Мнения: 990
Не знам защо излизат звездички и не мога да си редактирам поста, Рено *** искам да напиша от половин час!!!!  #Cussing out  Mr. Green

Тук да няма някаква цензура  smile3506 пак не излиза Laguna на мястото на звездичките!!! Някой да има идея защо така???  Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 3 054
Стели Мели, честито ви ново возило! Да ви служи вярно и преданно! Нисанчето също - леко и безаварийно каране на теб!

Момичета, опитвам се да измисля някакво по-Коледно заглавие, ама нищо не се получава, явно Коледното настроение не ме е завладяло напълно  Mr. Green Ако някой има идеи да ги дава веднага, сега слагам някакво временно  Peace
Отивам да играя с детето. Днес съм му обещала да правим фигурки от тесто и после да ги оцветчваме с фулмастри  Crazy от къде го измислих - не знам, ама сега се чудя какво тесто се забърква за такава цел  newsm78 надявам се, че в добрия стар форум ще изровя нещо. Защото пластелина вече "се изтърка", да разнообразим програмата. А ако случайно направим произведение на изкуството може да си го закачим на стената, примерно  Mr. Green

Напоследък не ми остава никакво време за ИГРА, понякога единственото ми общуване с детето е приказката, която му чета вечер, даже все ги избирам по-кратки, пазариме се дълго, докато се споразумеем за някоя от мах 10страници с картинки  Mr. Green Но вчера се засрамих, когато видях Мишом седнал на комп-а и "пише" по клавиатурата и щрака с мишката - отварят се и се затварят разни прозорци  Crazy аз се развиках "какво правиш бе Мишо", а той ми вика - "Остави ме РАБОТЯ! Имам много работа!"  Shocked Embarassed
Това са мои думи, детето все ме дърпа, ама аз упорито не ставам, ако някоя вечер не работя я използвам да всичката домашна работа - готвя, гладя - нали знаете, и то пак време за детето не остава  Embarassed срамота  Embarassed

# 44
  • Мнения: 2 040
Момичета, днес си имам ИМЕННИЧКА ... да ми е жива и здрава!!!


По тоя повод една скромна почерпка от мен ...

 


Ади, много хора са ми казвали, че им нося късмет и съм им на кадем, така че съм много щастлива, че и на теб ти донесох ....  Blush
Със здраве да си я ползвате, все по хубави поводи да я карате и само хубави спомени да имате с нея  Peace
А между другото, заглавието на темата много ми харесва, не го сменяй въобще !!!!!!!!!

Стели, честита да е и вашата нова кола ... безаварийно каране, лек и приятен път  Peace

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 10:19 от Irena80

Общи условия

Активация на акаунт