Летни АВГУСТовски мишки трябва да си купят вече ръкавички

  • 6 916
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мирама, аз не само, че забравям, ами и ми е редовен номер. След като се сетя, давам за всички дни, за които съм забравила.

За бибата-Танти лесно се отказа на.....1.10г., след като тръгна на ясла, гледайки другите деца. Яд ме е, че Емма не я пожела, защото ръцете й са все на мокро в устата. Тях ще е по-трудно да ги откажем.

# 16
  • Мнения: 22 436
Охх, не съм само аз значи - успокоих се. ))) Мерси много. ))))

Иначе относно бибероните - от време на време и давам, но през повече от половината тя я плюя. Понякога помага да заспи. Аз и бях върл противник, но една нощ направо ме побърка и реших да я пробвам.

# 17
  • Мнения: 195
Запис:)
Франи, мнооооооого готин Теди Heart Eyes
За бибата аз не се притеснявам много, Вики не е много пристрастена все още, но и да стане ще се отучим някак. С батко и я "давахме на кучето" 2-3 вечери, докато накрая мина номера и повече не я потърси PeaceВигантола и аз съм пропускала- няма проблем, наистина при нашия климат не е толкова опасно.
Пебс, бързо да се оправяте Praynig
Мегита, Честит имен ден и на теб!  bouquet
На батко Дамян бързо да му минава оченцето.
Аз мисля да се изстрелваме към леглата вече. Лека нощ и сладки сънища на всички!

# 18
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Вигантола не го мислете толкова. Аз много често забравям и дори понякога нарочно не давам. Например, ако сме били навън на слънце, не давам. Четох статия, в която се казваше, че ако главата и ръцете са изложени на слънце за 30 мин или само главата за 2 часа, това е достатъчно време, за да си набавят необходимата доза Витамин Д за цяла СЕДМИЦА.

# 19
  • Мнения: 1 069
Запис и от мен. ))))

Аз исках да ви попитам, понеже ми се случи 1-2пъти да пропусна да дам Вигантол.
Дали е някакъв проблем и е опасно, или може примерно на следващият ден да дам двойна доза. Случвало ли се е и на вас да забравите някой път да го дадете.

Не се притеснявай че си пропуснала, но в никакъв случай не давай двойна доза. АЗ редовно забравям Вигантола, и с Влади беше така  Embarassed Embarassed Embarassed

# 20
  • Мнения: 4 546
имам спешно питане
намазах главата на беб с бебешкото олио на Бюбхен, но няма да може да го изкъпем днес, чак утре вечер. да се опитвам ли да го махна по някакъв начин с памук или няма проблем, ако стои около 24 часа намазан?

# 21
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
имам спешно питане
намазах главата на беб с бебешкото олио на Бюбхен, но няма да може да го изкъпем днес, чак утре вечер. да се опитвам ли да го махна по някакъв начин с памук или няма проблем, ако стои около 24 часа намазан?

Аз даже я мяжа след къпане, защото й стават сухи крустите и мисля, че я сърбят. Остави го, нищо му няма да стои намазан.

# 22
# 23
  • Мнения: 3 595
Като ви чета с тия крусти съм толкова щастлива, че мойте нямаха  Mr. Green Никога не съм мазала глава и незнам нищо по въпроса  Whistling

# 24
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ах този Вигантол  Blush кадето и да го туря да не го забравям еми на все го забравям  ooooh! Ужас...
 Херка не смятам, че ще има проблем... то това си е олио и няма нещо дразнещо в него
 Моя маймун заспа преди 2 часа ама аз стоя тук и си пиша протоколите  ooooh! Не знам как но се научи сам да заспива... мрънка само ако испусни бибата...
 Като стана въпрос, аз не се притеснявам за бибата защото не е престрастен. Понякога мрънка за нея ама трябва много да му се спи вече...  Peace
 Да се похваля имаме си кенгуру, купих го вчера на Jane и много ми се радвам. По цял ден го държа в него за да свикне в него... Party
 

# 25
  • Мнения: 1 554
и ние май ще имаме крусти нещо бяло има около фонтанелата и като го раз4опля се люспи ама е много малко трябва ли да го мажа с нещо?

МЕГИТА това Валето ли е с този костюм на дядо коледа?

ЗА ВИГАНТОЛА и аз забравям но не давам после двойна доза Naughty

Благодаря ви мацки аз толкова му се кефя на анцунга МНОГО МИ Е ГОТИН Hug

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 22:49 от Franito(Валентина)

# 26
  • UK
  • Мнения: 1 351
МЕГИТА това Валето ли е с този костюм на дядо коледа?

 аха  Heart Eyes Laughing Blush

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
Франи малкия е много сладък пу-пу-  Heart Eyes
Ния крустите почти изчистихме Simple Smile то не че бяха много но все пак  Crazy
Мустела не ми помогна   Crossing Arms Само гела на Бюбхен и олиото,чудни са  Peace
Мегита това костюмче да не е от Ларедут  Party
Аз Вигантол до сега 2 пъти съм забравяла!
Лека и мека на всички!  Heart Eyes Hug

# 28
  • Мнения: 998
Редовно забравям Вигантола  Embarassed, но не давам повече о две капки, за да наваксвам.

Франи, много е готинн малкия!

Мегитка, и ние имаме същия шезлонг, а костюмчето на дядо Коледа е много яко  Peace

Хери, нищо му няма на главичката и аз също, понякога мажа и главата след баня.

А, по повод заглавието на темата, има ли по магазините малки ръкавички  Thinking

# 29
  • Мнения: 1 216
Аз също съм от мамите забравани за Вигантола, но понеже знам, че не е "фатално", та не го мисля. Когато сме излизали дори и не посягам към, него. Това за африканците е як лаф, Ivy
РУкавички беб си има към космото. Иначе, по-дългите ръкавки вършат перфектна работа  Peace
Крусти не сме имали нито с единия, нито с другия, но аз все си мажа беб след къпане от главата до петите. Така че herelina, няма грижа с олиото.  Stop
Теди, малкото смеещо се мишоче ти е одрало кожата!
Хайде лека мека!

Общи условия

Активация на акаунт