Летни АВГУСТовски мишки трябва да си купят вече ръкавички

  • 6 943
  • 306
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 222
Франи-маратонките са много, много яки!  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Ама аз не се крия, просто повече снимаме бебчо!  Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink А и имаше известен период от време, когато не бях за пред хора!  Simple Smile

# 241
  • Мнения: 223
Гита, мами, благодаря, че стана дума за данъчните облекчения. Аз някак го имах в ума си, но си мислех, че се подава с данъчните декларации през април. Сега татито ще се задейства.
ПИванова, Манчева, големи момчета - силни и сладки
Ехе, Честито първо зъбче, Марианамама
Нашето мече вече спинка - изкъпано, намазано, накърмено с дантелена шапка (косата му е дълга, а не я суша и тъй като настървено бърза към вечерята и съня след баня съм избрала варианта - шапчица за 2 часа).
Вие трудно ли намирате подходящи чорапки - все са с ластичета и му се забиват в крачетата сладки. Добре, че имам чифтове такива спортни, без ластик.

# 242
  • Мнения: 223
ПИванова, кога беше това време? Аз май те виждах последно в 8-мия. Доста си беше за гледане - свежа, стилна, мамаааа
Лулумба, добре дошла с кротанко

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
ПИванова много сте сладки и двамата Mr. Green
франито много яки маратонки Peace
Мия друго освен кърма не е видяла засега(даже и вода) и през ум не ми е минало да и предлагам нещо-ще захранвам чак след 6 месец и то прдагогически...живот и здраве ако не ни мине котка път.
Какво нещо е женското тяло дойде ми точно на датата на която ми бе дойде и миналата година за последно newsm78 а аз се надявах да откарам по дълго без цикъл.

# 244
  • Мнения: 711
Ох, незнам какво му става на малкия, но от време на време ни побърква. Почва да реве адски истерично (включително на всяко обличане) и не спира докато не го гушнеш и то обърнат с гръб към мен, иначе се дере и се дави и почервенява целия. Сега ни побърка и накрая заспа в тати.  #Crazy Не го и изкъпахме даже (а и снощи не го къпахме, че го водихме на "Романс").
Аз обаче издивявам и започвам да викам  Embarassed и после ме е яд на мене си, но просто в момента не мога да се сдържа. Мъж ми само ми се кара и е прав, ама .... Cry
Ох, много съм гадна, що не мога да се сдържам, а само викам  Cry

Айде лека нощ, въпреки че е 9.00 аз лягам да се поуспокоя, че много се изнервих.  Tired

# 245
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 386
Гита, понеже не съм много в час - да питам, за какво дарение става дума? Да не е за данъчните?

Да, за данъчните. Баща ми е 2-ра група и за това се интересувам.

# 246
  • Мнения: 1 745
Франи,много са готини наистина маратончиците.Аз точно обяснявам на мъжа ми,че предпочитам да обличам Лизи в дрешки,които приличат на нашите,а не в бебешки,но всички й подаряват такива и няма да ги хвърляме я.Днес дори шефката на мъжО й накупила една торба,но са сладки.А ето тия са ми най-сладки
Малко е гадна снимката,но нощния режим на телефона ми е ужасен.
Отивам да будя Лизи да се къпем и да папаме,че вече заспивам седнала...
Целувки на мишлетата.

# 247
  • Мнения: 127
Някой знае ли за детските кой доход се взима този на който са ме осигурявали преди да родя или в момента?Защото шефа май е вдигнал осигуровките.

# 248
  • Враца
  • Мнения: 173
Аз пия зимуфлор от време на време, като идеята е да влиза 4рез кърмата в беб. Някой по нагоре беше написал 4е има противоре4иви мнения за пиенето на флуор, бихте ли ми разяснили, защо  не е за препоръ4ване newsm78.
Аз също още не съм захранвала и мисля да запо4на от 5 навършени месеца, а може и по късно и мисля първо да е с пюре.
Имам и едно питане - Свекърва ми има ку4е, та се 4удех от кога е най безопасно да заведа бебка в тях?
man4eva нямам представа  Thinking

# 249
  • Мнения: 1 216
Гита Ог, Констанца пак е  прекрасна рисунка! А за яслата е ясно че се чака дълго, кухнята какво толкоа,м просто още една порция за готвачите!
Persia, marianamama честити зъбчета на бебчетата!
inedica, добри новини, ура!
PIVANOVA, ти си в супер форма вече, поздравления!
lulumba, и нашият батко беше голяма фога, сега беб ми е кротанчо!
флуор аз не давам и нито съм давала на Дамян, нито аз съм пила.
Днес бяхме на разходка цял ден много беше приятно, откарахме си 5 часа навън. Родителската среща беше организационна. Свете учителки не успяваха да надвикат децата, които приъстваха в стаята, (16ч30) Смешка голяма.
Аз утре ще ви снимам нашите пътъци.
teddy_ , аз като се сетя как съм се карала на Дамян като бебе и много ме е срам, ама какво ми разбираше главата тогава. Сега с Камъчето ми е удоволствие и той е един спокоен и лъчезарен. Пу-пу-пу

# 250
  • Мнения: 4 546
и мен въпросът с животните ме интересува. свекитата имат котка, която не е ваксинирана, освен това го пускат да се разхожда между етажите  Confused аз разбира се няма да заведа малчо в скоро време, но все някога ще трябва  Confused хубавото е, че мъжо го е страх от болести и е съгласен малчо да не го водим  Twisted Evil

# 251
  • Мнения: 1 216
Продсва се кенгуру на Чико/Кико
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=126692

# 252
  • Мнения: 1 216
Запазих ред за някоя мама от "нашите". не е от това с легнало полоцение, но те и бебоците вече са по-големи. нали много мами питаха, та се реших, казвайте

# 253
  • Мнения: 82
Привет мацки!
Честити Месечинки на всички!
Аз да се оплача съм болничка Cry,мъжо беше първо болен,сега и аз.Дано Мирката не се разболее,че тогава не знам вече как ще се оправяме.Времето тук е чудесно,а аз не мога да излизам,та го давам на сестра ми или на майка ми да го разхождат,но кофтито е че и майка и татко се разболяха-кво става направо не знам всички наведнъж,а уж се пазим!
За тия данъчни облекчения нищо не ми е ясно,дано счетоводителите ми разяснят!
Този месец ще си подам документите за детските пък ще видим,ще ме одобрят ли!
Ментина,Рошла и аз я харесах,голяма е кукла!
Пебс,видях и твоята кукла Лизи в списание Бебе,желая ти да е все такава късметлийка!Пооправяте се вече нали?
Аз този пост го пиша цял ден,започнах го следобед,но малчо не ми позволи да го довърша-днес му беше крив деня,та сега когато вече е в леглото го довършвам!Вчера ходихме да му вземат секрет от носа,дано тия коки вече ги няма,утре са ни готови резултатите!Нашата пиша също е зачервена и сега няколко дни трябва да му я мажа с риванол маз,така ме е яд ние с мъжо сме виновни,много силно явно сме натиснали при последното забелване и ето какво му причинихме на детето-дано не го боли!
За захранването вчера педи ми каза една седмица преди да навършим 4 месеца да започна с картофено пюре,за сокчета каза че е рано!Та сега съм в чуденка newsm78 дали да започвам,аз си мислех петия месец като го минем да почна,ама има време ще реша,но като го гледам какъв интерес проявява към храната,днес така ме гледаше като си хапвах ябълка,а беше нахранен!
Да ви се похваля днес нашето тати ни купи играчка за кошарата на Jane,която е с батерии и с дистанционно и е с много мелодии,малчо я гледаше като гръмнат,защото махнахме предната,която се повреди и той беше шашнат!Дано да има сега рахааат и за мама,утре ще видя!
За килцата не ми се мисли направо,така ми е виснал корема като в шести месец съм,ужас кога ли ще мога да отслабна,а гледам и аз да хапвам,може да ми е малко кърмата,ама ще давам докато я има!
Франи,много са яки маратонките,наистина много го киприш твоя младеж!
Днес най-изненадващо ми дойде,без болки направо не мога да повярвам,само като се сетя как ме болеше преди да забременея,дано болките да са минало.
Хайде май се поовлякох,лека нощ на всички бебоци и мами!

# 254
  • Мнения: 389
Добро утро ,аз ли съм най -ранобудната, ами така като Марти не спи и мама не спи


Поне да пием по кафе и лека закусчица / за кърма , не за килограми/

Общи условия

Активация на акаунт