Летни АВГУСТовски мишки трябва да си купят вече ръкавички

  • 6 942
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug
Сервирам кафе по избор



Сиренка, бързо да се оправяте  Peace А за цикъла-аз бях така, след 1-вата бременност вече ми идваше без болки  Simple Smile
Относно животните - майка ми има котарак, верно че никога не е излизал навън, но и Йоан, а и сега Ния не се притеснявам да водя при нея  Peace А когато Йоан беше бебе имаха и кокершпаньол /така ли се пишеше  newsm78 /, само че той много ревнуваше и го подариха.

Госпожицата се размрънка, отново ви оставям ...

# 256
  • Мнения: 195
Добро утро! Благодаря за кафенцата и закуската Wink
Аз изпратих баткото на градина и сега чакам Вики да се събуди.
В свеки и ние имаме куче, не се притеснявам изобщо, има всички ваксини и не е имало проблем. Когато се роди баткото живеехме там Twisted Evil, и колкото и да я пазехме тя ( кучката) все влизаше при него. Спеше пред вратата на стаята и само да захленчеше и идваше да ме вика, ако съм в друга стая Laughing Много са интересни кучетата в реакцийте си към децата.
За котката незнам, би било хубава да не я пускат м/у етажите, иначе ако е домашна мисля че няма да има проблем. Тя би трябвало да се ваксинира също.
Сиренка, бързо да се оправяте всички! Peace И аз забелязвам, че Вики все повече ме гледа когато хапвам нещо, не си откъсва погледа от устата ми.
Манчева, за детските мисля че една година назад от месеца, предхождаш подаването на декларацията.

# 257
  • Мнения: 116
Добро утро,
аз вчера питах, вие нищо не ми казахте  Cry и реших днес пак да питам. Може този път да забележите и да ми отговорите
ЗДРАСТИИИИИИИИИИИ
.......
Момичета мойта убосница с тия слюнки дето ги отделя и тия храчки дето ги събира имам чувството че вече ще се удави. А като яде положението става трагично.... Как да и помагам да си ги изкашля или да ги гълта?  Вашите дечица как са? newsm78

# 258
  • Мнения: 4 546
Сиренка, оправяйте се бързо   bouquet кажи на сестра ти, ако иска да излиза с нас  Grinning това за захранването Томова ли ти го каза? нашия човек не проявява интерес към храната, но то и така става, че не ни вижда като ядем - храним се в другата стая докато той хърка.

# 259
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
добро утро!
да ви кажа рева от колики нищо не е,от зъби е по зле.нашия мъж хи4 не спа снощи,докато излезе целия зъб бая рев ще изревем.едни лигхи се то4ат,стърже си ръката във венеца,нервен...ужас.гита как се казваше това лекарство за зъбките дето си го купила,4е до петък да издаяним с него.тогава сме при хомеопатката.снощо ходихме до метро,той подлудил майка ми.вика,ама той хи4 не е кротък Crazyкакто викаш.дадоха ни 1 памперс на хъджис за проба.в момента са на промоция в метро.някой вземал ли е и доволен ли е?4е дават и 2 пакета мокри кърпи.уф ,трудно се пише с ревящо бебе в ръцете.
франи много го модериш тоя момък  Mr. Green

# 260
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро и от нас.
Покахонтас, тия МАртиновци са ранобудки. Вчера аз сервирах кафето, днес си ти Joy hahaha
Птигра
, за съжаление не мога да ти помогна. Confused
Хари_77, за кучетата мисля че няма проблем, аз съм отгледана с куче, още от изписването и никога не съм имала проблеми. Сестра ми разви алергия към котката, така че не знам за котките. Вие сами си решете Peace
Марти сега спи в количката, забелязах че клепача на дясното око му беше зачервено и като че ли малко сълзеше. Ще видя как ще е като се събуди и до обяд и ако няма подобрение ще се обадя на педи. newsm78

# 261
  • Мнения: 389
marianamama  в момента ние сме със същите памерерси на хъджис от промоцията , за сега съм доволна , ще видим като ака как ще е ...,хубавото е че от зад са с ластик

# 262
  • Мнения: 222
Добро утро и от мен!

Благодаря за комплиментите и сутрешното кафенце! Много мило!  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Тиги Мигъл-да,  последно се видяхме, когато бях в 8-ми месец, когато е по-топличко ще си направим една истинска срещичка!  Party Party, за да запознаем малките сладури!

# 263
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утро!

ПИванов, страхотни сте и двамата  Hug
Франи, много яки маратонки и с екипчето - пич и половина е твоя сладур  Party
Птигра, аз я оставям да се оправи сама с гълтането или плюенето. Ако се задави много и не може сама да се справи, тогава и помагам да се изкашля хубаво.
Хари, какво стана с мятането на главата - някакво подобрение? Или разбра ли от какво е?

Болните мами и бебчовци бързо да се оправят  Hug

Тук е много студено -3 градуса. Има някакво слънце, да видим докога. Ако към обяд има още и се постопли малко, ще излезнем.

# 264
  • Мнения: 107
здравейте аз не съм писала от много време. Виждам всички сте доре, което е много хубаво!!!!!!!!!!!!!! На захранващите честио!!! На озъбилите се бебоци също!!!!
При нас няма нищо ново.Ади е 5660 и продължава да си е ревлон Grinning Grinning Grinning Grinning

Хубав ден

# 265
  • Мнения: 195
Птигра, не мога да дам съвет, затова не ти отговарям Hug Само от слюнките ли се дави? Да не е запушено нослето, щом казваш че при хранене е още по-зле?

# 266
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 386
Добро утро!

Манчева, иска се доход за 1г назад. .например, ако подаваш през ноември, ти трябва доход 11.2006-10.2007. Като от като си в болничен, се пише колко си взела реално за месеца или нищо не пишеш. От социалните по служебен път си изискват инфото от НОИ.

marianamama
, PANSORAL се казва гела.

shoshi84Hug Hug Hug И много мило, че си се сетила за нас тук за кенгуруто. Само дето след някой друг месец, може да видиш там моя обява за кенгуру на Чико, само че нашето е и с легналото положение.

# 267
  • Видин
  • Мнения: 685
Мимсат, завиждам ви на вас. Тук тази сутрин е най-студено от цяла България -5градуса. Но пък е пекнало едно слънце и ако се задържи така и се постопли малко ще излезем. Вчера с космонавта чак се беше изпотил от жега. Той (космонавта) е вълнен от вътре и страшно топли и е с ръкавици и "ботушки", а и имаме дъждобран за количката, който го слагам ако вали или духа Peace

# 268
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Ние се понаспахме и сега се караме на играчките на гимнастиката.
Имаме някакви нови червени пъпчици по едната бузка-ужасни са.Ще видя дали ще и минат до няколко дни и ако не ще звъня на педи.
А старите ни пъпчици и стоят като шкурка по кожата на бузките пак, много гадно, дано да са изсъхнали и да се махат вече.

За Хъджис от промоцията на Метро-и ние взехме от тях.И знаете ли какво установих- с  1 см. са по големи от тези които си бяхме взели от тук, а са 3-ка и двата пакета. newsm78

# 269
  • Мнения: 4 546
а парите от НОИ кога влезат по картит? гледам, че са ми пуснали тази седмица. утре през деня дали ще мога да ги тегля, че един куп работи имам запланувани за беб и ме сърбят ръчичките вече Laughing

Общи условия

Активация на акаунт