Летни АВГУСТовски мишки трябва да си купят вече ръкавички

  • 6 940
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 26
Добро утро ,мерси за кафенцето,аз вече издрънчах едно към 8 часа.Абе моят пак взе да става от време на време през ноща към 3 часа да яде,а от месец и половина като заспеше към 21-30,ставаше чак към 5,6 да яде пак и си додпиваше после до 7-30,а дано пак да си върне режимчето,че ми е много удобно и аз се понаспивам като пич Mr. Green
Пиванова,верно си мацка Wink Laughing
ФРАНИТО много готини гъзарийки му купуваш на твоя малчо Peace
Лизи и твоите розовите буйко-чорапчета ми харесват,сини има ли и откъде са???
Чакай и аз да кача две снимки на моя Алко:)
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4493807
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4493814
 Mr. Green

# 271
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
а парите от НОИ кога влезат по картит? гледам, че са ми пуснали тази седмица. утре през деня дали ще мога да ги тегля, че един куп работи имам запланувани за беб и ме сърбят ръчичките вече Laughing

Хм, блазе ти. Мен и тази седмица няма да ме огрее  smile3516 От обяд утре, би трябвало да ги имаш в картата. Аз съм си пуснала и интернет банкиране, та гледам от вкъщи кога превеждат.


Много коса, много нещо.

# 272
  • Мнения: 182
Ptigra ние го имахме същия проблем така се давеше, че ни изкарваше акъла постоянно, и аз питайх тук мамите но и на мен не ми отговориха, явно при тях е нямало такъв проблем.Питах и педито тя каза, че бебета не са се научили още да дишат правилно, да си преглъщат слюнката и т.н., сега пак го прави но по рядко включително и като яде по някога не можа да си вземе въздух, но не му е запушен носа.Така че явно докато се научат да си преглъщат слюнката ще е така.
Покахонтасмерси за кафенцето и ние сме от ранобудните, ама уж гледам още да го прикоткам да поспи малко и после се излежаваме.

# 273
  • София
  • Мнения: 5 760
честити месечинки на....
мама konstans и бебе Слава
мама nina_1982 и бебе Елина
мама hrandi и бебе Алегра

# 274
  • Мнения: 26
Цитат
Много коса, много нещо.
А оплешивя той,каква коса имаше ехееее ,само за прически smile3521 newsm62
Ей И стига с тия кила се комплексирахте вече и аз още имам 8 ца да свалям,ама да знаете как хубаво си хапвам сега домашни курабийки ,където мама направи и си ви чета с кеф Peace Crazy
Сега видях и за давенето сте писали и моя много се дави,поглъша слюнка и почва едно кашляне,също така като плаче силно и неистово някой път,пак така се дави и го вдигам,.че става ужас,мисля,че е нормално,още май наистина не знаят как да дишат правилно,така,че споко не сте само вие така Naughty

# 275
  • Мнения: 1 554
добър ден Hug

пебс много са сладки тея с здраве да си ги носи малката Peace

бонболинка много е пораснал алекс пу пу пу Peace

майка ми има папагал и док.жоро ме предупреди където е пилето бебето няма работа там Naughty

Птигра и нашия много се плюн4и и събира едни хра4ки като го сложа по корем слагам един лигав под него и вси4ко си исплюва дано помогне и при вас Peace

# 276
  • Мнения: 195
Бонболинка, значи най-после си имаш майче при тебе, браво! Голям пич,малчо Heart Eyes
Честити месечинки на сладурите!
За мойте пари от НОИ нещо не мога да им хвана края все Thinking Тъкмо реша, че вече ги следя и съм ги сметнала правилно и хоп- все с нещо ще ме изненадат hahaha оня ден случайно проверявам картата и гледам 80 лв. приведени- ни в клин, ни в ръкав. Не се оплаквам де, още същият ден им видях сметката Mr. Green

# 277
  • Мнения: 711
Добро утро!

Да ви питам някой може ли да ми каже 33.5 паунда, колко кг са?  Crazy
Че гледам една количка да си поръчам на майка ми, че са в САЩ, но искам по-лека, че аз тази не мога да я качвам сама и все чакам мъж ми да я прибере като излизаме.

А ето я въпросната количка http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=3064338

# 278
  • Мнения: 177
Добро утро!!!

Ние се понаспахме и сега се караме на играчките на гимнастиката.
Имаме някакви нови червени пъпчици по едната бузка-ужасни са.Ще видя дали ще и минат до няколко дни и ако не ще звъня на педи.
А старите ни пъпчици и стоят като шкурка по кожата на бузките пак, много гадно, дано да са изсъхнали и да се махат вече.

За Хъджис от промоцията на Метро-и ние взехме от тях.И знаете ли какво установих- с  1 см. са по големи от тези които си бяхме взели от тук, а са 3-ка и двата пакета. newsm78

Добро утро и от мен!
adriana d и ние имаме такива пъпчици и аз започнах да му мажа на лицето кремче срещу студ и вятър. Малко поизбледняха, но днес сме на консултация и ще питам за тях.

От Хъджис и аз съм доволна. От много време търсех пелени с ластик, защото Памперс все преливаха и всяко изхождане - 2-3 пъти на ден при нас е съпроводено с цялостно преобличане, почти къпане и пране. Сега понякога пропускат само през крачолчето - там където се прехлупват.  Rolling Eyes

За изплащането на парите - момичета, не че за да ми завиждате, но аз имам в картата си пари за около 4 месеца???? Не знам точно. Нямам идея по колко ми плащат на месец, защото ги превеждат накуп, а и не знам къде да видя.

# 279
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
За изплащането на парите - момичета, не че за да ми завиждате, но аз имам в картата си пари за около 4 месеца???? Не знам точно. Нямам идея по колко ми плащат на месец, защото ги превеждат накуп, а и не знам къде да видя.

Е, вече ти завидях. Спестовница си ти.

# 280
  • Мнения: 222
Ади-най-вероятно тези пъпчици са от студа или може би от някаква тъкан /имам предвид дреха/, но затова все пак има специалисти, за да изказват понякога /имам предвид/ по-компетентно мнение!

Бонболинка-познавам те по бебето Алекс, тъй като често си сменяш ника Sunglasses Laughing Sunglasses Laughing

За памперсите-най-доволна съм от Хъджис, не искам и да чувам да ги сменям!

# 281
  • Мнения: 177
За изплащането на парите - момичета, не че за да ми завиждате, но аз имам в картата си пари за около 4 месеца???? Не знам точно. Нямам идея по колко ми плащат на месец, защото ги превеждат накуп, а и не знам къде да видя.

Е, вече ти завидях. Спестовница си ти.

Малките градове си имат някои предимства.  smile3503

# 282
  • Мнения: 3 388
Добро утро!

Да ви питам някой може ли да ми каже 33.5 паунда, колко кг са?  Crazy
Че гледам една количка да си поръчам на майка ми, че са в САЩ, но искам по-лека, че аз тази не мога да я качвам сама и все чакам мъж ми да я прибере като излизаме.

А ето я въпросната количка http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=3064338

Teddy, ето мила http://www.xe.com/ucc/   -   Universal Currency Converter  Peace

Ние напоследък все сме навън и в движение, ето сега отиваме на една ехография за краченцата в болницата- контролно се правело тук  Crazy

Ще пишем като имаме повечко време  Sunglasses Честито на всички по всички поводи   bouquet

Франи, яки спортни буйки  Peace И ние си имаме, та и ботушки му купих  Mr. Green  То май повече за кеф на мама, беб какво ли разбира, амаааа  Wink Имам си 2 любими френски магазини и оттам все пълня чанти / и изпразвам карти  Rolling Eyes  Mr. Green/ Италианците нещо хич ги няма да измислят нещо по-така  Thinking Хайде до скоро, че ще си изтървем часа  Simple Smile

# 283
  • Мнения: 1 216
Добро утро от мен!
ptigra, няма няма кой да отговори и сега всички ще се изредим. Камен също се плюнчи и се дави и кашля, но се справя сам. Лигите му не са лепкави и това ме кара да мисля, че не са от зъби, Абе знам ли. Ще мине и това е период
marianamama, и ние сме със същите памперси и съм много доволна. Аз и от Памперс не съм се оплаквала, даже те са ми по-сигурни за през нощта, защото са по-широки.
НОИ??? Пак няма нищо. Говорих със счетоводителката, еми писна ми!!!! Още не е превела осигуровките, аз ли се лъжа или 10ти мина преди 4 дни....??? Та пак ще имам закъснение, Утре щяла да ходи и да разбере защо не ми е изплатен 2рия болничен, а започнаха 3тия
Мацки казвайте за кенгуруто има ли интерес или да не се бъркам в обявите?!?   bouquet
Студ, да днес само с колата по задачки.
Сонита, хелоу!

# 284
Добро утро и от мен.
Пиша рядко защото бебката ми е много ревлива и нямам възможност, но ви чета често.

adriana d-моята бебка също беше като шкурка, но по препоръка на педи-то ни се къпеме със сапун на Avene (страхотен е)с него съм къпала и сина ми.След това я мажа с крем на mustela(stelatria)

Общи условия

Активация на акаунт