Отговори
# 45
  • Мнения: 1 975
Добро утро прекрасни Hug

Първо кафенцето за събуждане и добро настроение:


От доста време не ми се беше случвало да съм първа тук, че и кафенце да приготвя, но ето на - стана Grinning Вчера бях супер диетична, но още не казвам голяма дума - поне 3 дни да станат, но иначе кантара отчете 49.9- 0.600кг от вчера насам, което не е никак малко bowuu, нъл' тъй  Laughing Днес продължавам в същия дух, ай дано  Praynig

GlaDness добре си се завърнала welcome - голямо миткало си ти да знаеш, че и по що сватби ходи и аз искам така, ама няма smile3503 , а с диетките как си, килцата до къде ги докара  Hug

Abirena много се радвам да те видя отново сред нас, липсваше ни и дано вече си по-редовна  Hug Hug Hug Hug

Мисче Капризче дано детенце се оправи по-бързо, че много е тежко за една майка да гледа как детето й се мъчи Praynig Praynig Praynig Мисля че сега покрай притеснения и дертове и кг ще се размърдат Rolling Eyes поне при мен така става - лятото Дени беше доста зле / 3дни с 39.9Т/ и аз покрай това хоп -2кг, зная, че в този момент това не е важно, но просто споделям  Peace

Скорпе еййййййййй по-ЕнтелЕгентна ли се чувстваш днес Laughing Майтапа на старна,но и на мен ми се ходи на театър Crossing Arms  Wink 10-20дни плод  #Crazy #Crazy #Crazy ти ще станеш 50кг накрая - с това темпо, тръгвам да бягам аз, че ей те на идваш зад мен  running И недей да бързаш с новите парцалки, че току виж и те ти станали големи с тоя плод и глад  Laughing Wink

Шоколадче
как имаше сили и за тренировка след 2 часа чистене, браво мила, ти си моята вдъхновителка /не че ще се разтренирам де, ама айде  LaughingHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

deata успех с промените дано уцелиш съотношението  Peace

Тиквичка ами хайде претегли се де, аз съм сигурна, че ще си надолу Hug Hug Hug И мерси за куража   bouquet  bouquet  bouquet

Рокси лИбоФта ни с канатара продължава и днес  Laughing Laughing Laughing дано и занапред да е така  Peace И много успех ти желая, наистина хубавите неща стават бавно  Hug

Stryper сега като си по-активна при нас ще разкараш каченото за отрицателно време, вярвам в теб  Hug

Клеми днес пак с новото панталонче ли си? Колегите забелязват ли вече промяната ти? Hug

Китикатче Heart Eyes честито апаратче  Laughing/и рима докарах/ айде фото молим  smile3509

Ане сим, Галатейка, Клонка, Миранди, Ралче, Сладуркова и всички останали по едно голямо гуш от мен  Hug

 wavey

# 46
  • Мнения: 861
Галка, мерси за кафенцето. Ей сега отивам и аз в кухненския бокс на офиса да си допия моето!

Влизам само да пожелая Добро утро и усмихнат ден, защото днес не ми се пише нещо. И не само днес, де, изобщо напоследък. Музата ме е напуснала, но съм тук-чета какво сте писали и се радвам на успехите ви. Вчера се забих да чета стари теми от архива   ooooh!и така си отиде целия ден. Вече сериозно си мисля, че нещо ми има с това пълненене, а скоро нямам път към София да си направя някои изследвания. То не че знам какви  newsm78. Сигурно преди да отида да се изследвам, трябва да направя консултация с диетолог да ме ориентира все пак. Разбрах, че Байкова преглеждала веднъж месечно в Бургас, но от това, което съм чела тук във форума 40-те лв, които взима за преглед и "индивидуален" план мога и да си ги спестя и да подкарам Страхотната диета. Някоий има ли мнение по този въпрос?
Вчера докато четох за раните му китайски илачи и срещнах мнения на Смайл и Сисинчето. Какво стана с тях? Защо изчезнаха така. Интересно ми е как са се отказали от китайските капсули, след като и двете се хвалеха със стопени кг  Thinking.
Хайде, отивам да си набавя дозичката кофеин и после ще се поровя пак тук, та дано най-после реша с какво да се захвана  Crossing Arms.
Целувки!   bouquet

# 47
  • Мнения: 203
Добро утро дами smile3521
Днес е прекрасен слънчев/студен/ден Peace
Галенце
днес съм с новата блузка Mr. Green
Купих ги заедно с панталончето,ама комбинацията от двете не е добра идея.
Миранди как е майчето?Нещата оправят ли се? newsm78
Чоки ако можех и аз да поспортувам като тебе.Ама май повечко ме мързи Mr. Green
Давай момиче,само така.

# 48
  • Мнения: 636
Добро утро! (то май е добър ден вече  Laughing )
 Не успях да пусна номинацийки, но важното е, че печеливши има! Поздравления! Ама голяма лудница с това преместване. Много багаж, много боклуци сме имали! А сега докато пристигнат мебелите на Криси за стаята, докато монтираме шкафовете в кухнята си живеем сред чували и кашони и това си е. Още нямаме нет и телевизия у дома и е зле така. Не осъзнаваме колко сме зависими от таз техника. Снощи половинката пригоди 1 кабел за антена, та хванахме горе - долу някаква телевизия. Надявам се до 1 седмица вече всичко да е подредено, наредено и нетче и TV да има.
Сред цялата дандания нямах време за кантарче, но вчера сутринта се сетих и се качих. Имам малък напредък май-май - показа 56,100 кг, което е с 500-600 гр по-малко от миналата седмица. Обаче нищо не е това - ама така да си се самозалъжа малко.  Grinning
 А пък колко ми е трудно с тези ударени пръсти - като без ръка съм, и докато работя ми е много странно - като кълвач съм с 1 пръст по клавиатурата.  Laughing

Миранди, късничко се включвам, но много ни е яка юбилейната темичка! Надявам се майка ти е доста по-добре вече, пожелавам ти всичко при теб да се успокои и да прекарате много, много романтичен РД на милото. И Дневникът 31 - килограмите да са поне твърдо 75!!!  Heart Eyes

galateia, радвам се, че си тук. Усещаше се липсата ти. Преди да зачезнеш из френския език беше много режимна, надъхана и ми беше за стимул - така, че айде тук.

galiq_82, да вземеш да ми пратиш това вълшебно твое кантарче - искам и аз така да хапвам и после 50 кг. Аз ще съм по-добричка от теб и на 50,600 няма да му се сърдя.  Mr. Green

Scorpi, така е - скорпитата все хубави хора сме, бе, ей.  Whistling И аз червеното винце вечер не го подминавам.

MissCaprice, Криско бързо да се оправя! Пък време и желание за спортуване, когато той е добре, ще намериш.  Hug

Chocolata, стисна ти здраво приза за редовно спортуваща и това си е! Ще си купувам аз гирички - от кога съм се заканила. И тогавааааааа ............

kiticat, ама ние съвсем не сме разбрали, че имаш фото. Айде доказателства моля!  smile3509

abirena, радвам се и теб да видя. Как вървят нещата при теб?

crazy_tikva, смело на кантарчето се качвай. Щом си режимна - не трябва да има лоши изненади на кантара. И да се похвалиш първо на нас.  Simple Smile

deata, готино е така да почнат да висят гащите. Мноооого е готино. Поздравления и време е за пазар.  Party

GlaDneSS и mery 79, снимчици от сватбите няма ли да покажете?

ReGe, дано музата се върне при теб. Така унила хич, ама хич не ми харесваш.  Hug

klemi, и блузката и панталончето да са ти честити. Защо да не е добра идеята за двете заедно?

Толкова много май никога не съм писала, а? Довечера ако има нетче у дома вече (обещали са в 12 часа да дойдат да ни свържат, ама аз докато не видя не вярвам) ще се появя за вечерната проверка, че бухалки разни да не се завъртят.  Crazy

Лек ден на всички!

# 49
Уф  ooooh! аз пак някъде блях и изпуснах всичко.Има победители  Hug - ЧЕСТИТО!!!!  Трябва по внимателно да следя нещата. Аз имах малко проблеми и изоснатох с всичко  Cry - диетка, писане с вас и т.н. но обещавам че се взимам в ръце и действам смело. Приятен ден дами и много   bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро,
скорпи - чайче и плод ,а?...аз ще пукна ако я карам само така  Embarassed
чоколатке- аа няма скоро да паднат скоро гащите, знаеш ли къв як кокал имам  Joy Joy Joy
галя - мерси за кафенцето  Hug
Браво на всички спортуващи...  bouquet
миранди- да се оправя майка ти  Hug
ане сим- ооф тома с местенето е напараво отврат...дано по-бързо оправите какафонията у дома...

# 51
  • Мнения: 2 149
Здравейте сладурки Hug
Пих кафенце,закусвах,изчетох ви и сега се усмихвам Laughing
Започнах да правя списък с желания...в неделя имам рд и от сега се точа хаха,че доста ми угаждат тук и аз им се качвам на главата Flutter
Снимки има в подписа ми Wink,но не се харесвам,тази рокля ме прави по дебела,но както и да е вече и без това няма да я сложа Laughing
Тук е хубаво времето днес,а аз нямам работа навън пък и малко ме мързи да излизам,днес ще съм къщовница ooooh!
Клеми ти каза ли на мъжо,че ако е решил да пости и алкохола и други неща luvbed трябва да спре
Хайде до после,ставам да меля ябълка на малката baby_neutral

# 52
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте момичета-  bouquet
Четох кой какво писал, четох и забравих- Crazy
Май ще пия нещо за подсилване на паметта- Crazy
Аз днес определено съм по-добре, втори ден протеинов, даже вчера на тренировка ходих, ама сега чакам цикъла да се появи, та една седмица ще пропускам тренировките.
Момичета, в една аптека до нас ми препоръчаха един антицелулитен гел, ама струва 45 лв- Shocked- та сега се чудя дали да давам тези пари за този гел, или просто да си купя нещо по-евтино- Rolling Eyes
Ясно ми е, че само той нищо няма да направи, но в съчетание с режима и тренировките- Rolling Eyes
Купих си и тази "талия", да видим ще помогне ли нещо- Rolling Eyes
Желая ви прекрасен де, момичета, днес ще пиша по-често- Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 463
Здравейте мацки. Пихте ли кафенце
Та сега поред:
Миранди, явно отсъствието ми ти се отразява добре. Честито мила за чудесните резултати. Сега трябва само да ги задържиш. 6-цата на кантарчето е близо Hug Стискам палци майкати бързо да се оправя

Виждам че Галето ви е почерпила, айде моето кафенце е за полуобедно

galiq_82 , давай в същия дух, браво за резултатите  bouquet

Scorpi , мернах те в темата на японките. Как ти се отрази тази диета на теб, че не ти знам точно резултатите. А, честито за обраните номинации.

kiticat , пак си измъдрила жестоко заглавие.


Айде момичета до после, че малкото зверче се събуди  bouquet  bouquet  bouquet

crazy_tikva , а при теб какво стана. Кажи и ти какви резултати постигна след успешната японска диетка. Каквито и да са, надявам се да си доволна от себе си  bouquet

# 54
  • Мнения: 203
Момичета имам чувството че от тези кила по-надолу няма да мръдна. newsm78Та аз ги задържам от 3 месеца/да му се невиди/.А да съм мръднала малко надолу и хоп пак са се качили.Хубавото е че поне не качвам/да видим до кога/.Направо ме е страх да си помисля какво ще става по празниците Mr. Green
Май ще трябва да погладувам няколко дни/часа/че да мръдна,а?
Ане сън това за комбинаоцията - ами аз мисля така.Не знам как би изглеждало отстрани.Поне за сега.
Ако имаше 1 хапче което като го глътнеш и хоп -10 кг. baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Май наистина ми трябва цип smile3505/пуста лакомия/
Успешен и диетичен Peace

# 55
  • Мнения: 1 254
здравейте момичета
много сте мили, дано наистина детенце да се оправи. ако до утре няма подобрение ще трябва да влезем в болница  Stop много е зле.. нямам никакво време да идвам да пиша, но съм с вас. 100% ще смъкна кила, но не е полезно. по цял ден приготвям най-различни отвари, готвя му, приготвям лекарства. много искам да се оправи по-скоро. не мога да го гледам така. изписаха му много силен антибиотик, дано да помогне.
карам го много диетично като изключим чаша вино вечер. досега съм на кафе и 200гр картофено пюре и хич не съм гладна.
направих 35 мин тае-бо тренировка за коремните мускули. накрая имах чувството че няма да издържа. честно казано на половината тренировка ми идваше да се откажа, но се сетих за вас и ме досрамя да кажа че съм спортувала само 10 мин на фона на всички толкова спазващи и диета и спорт и се получи, изкарах до края!
като се орпави детенце или ще съм на разделно хранене или ще си поръчам шейковете и ще спортувам при всички положения
чао!

# 56
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Привет прекрасни, мерси за кафенцета Simple Smile Аз нищо още не съм свършила днес, излюпих се късно, закусвах овесена каша с ябълка и ще взема да мръдна по-късно до някоя агенция за работа, че не се издържа вече ooooh!

клеми, погладувай ти и после ще ти дам аз едно йо-йо Twisted Evil И аз задържам от доста време, но е много по-добре да си размърдаш д-то, отколкото да гладуваш с дни, часове и т.н. Naughty

Галче, к'во правиш ти #Crazy Кога пак успя да дръпнеш под 50 ooooh! Браво Hug Ще отскачам до Бургас май като си дойда в БГ, за да се премеря на твоята голяма любов hahaha

Реге, не разбирам за какво пълнеене говориш? Какви изследвания, какви диетолози Shocked? Да не ти е напълняла главата със 50кг случайно? Hug

Каприсче, убиец-тренировчица, браво, гордея се с теб Mr. Green Моля се бебо да се оправя вече, никакво влизане в болница Praynig

ане сим, ох да се оправяте по-бързо вие, че как ще празнувате Коледните празници в кашони и чували ooooh! А пък за кг-те сами падат, виждаш ли, само се поуспокой вече мъничко Hug

деата, та гащите падат, ама как ти върви режимчето?

Айде, още една скорпионка, ужасТ ooooh! Mr. Green Мери  bouquet Хубави сте с мъжо на снимките Simple Smile

Ралче, целулитът се повлиява от добре хидратиращ крем и редовни (само) масажи. Аз не бих дала толкова пари, особено за нещо, за което не съм добре информирана. Освен това, 80% от жените имаме целулит, това си е нещо много 'нормално'. Ако имаше средство, което да топи целулита, то нямаше да е мазило, а подходящо хранене, спорт и грижа за кожата  bouquet

Ридик Hug

Всички останали къде сте Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 1 384
Привет, милички   bouquet

Аз преди 5 мин.  успях да си разваля  настроението за целия ден   smile3518 като се качих на пустия му кантар и какво да видя 60.8  newsm45 Как става таяяяя cry Наистина не ми го побира главата  no  Отчаяна съм. Явно само с режим няма да стане  Weary Май си трябва сериозен глад  smile3555 От другата седмица  почвам да редувам плодов със зеленчуков ден. Не знам   до кога и дали ще успея, но не може така повече  Tired

galiq_82, ane_sim
  newsm51

РИДИК, аз не съм карала японското, ама може и да се наложи  Tired

Момичета, ще пиша по-късно повече, че сега ми се  Cry и поста ми ще е  Sick

Сега се захващам с гимнастика  Tired

До после  lovekiss

# 58
  • Мнения: 958
crazy_tikva,и аз ще съм на плодов/зеленчуков ден от утре,нали най-после почват постите,хайде заедно,само се чудя дали да е като моно един ден плодове,един-зеленчуци или да си спретна една зелева супичка и да карам само първите 3дни от диетата Thinking
MissCaprice,много съжалявам,че детенце ти е болно и аз с мойта колко киснех по болници като беше по-малка... Cryима деца,кихне два пъти,дисне веднъж и нищо му няма,а ние всичко караме по най-тежкия начин  #2gunfireСтискам ти палци дано се размине и антибиотика подейства  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 384
crazy_tikva,и аз ще съм на плодов/зеленчуков ден от утре,нали най-после почват постите,хайде заедно,само се чудя дали да е като моно един ден плодове,един-зеленчуци или да си спретна една зелева супичка и да карам само първите 3дни от диетата Thinking

Съгласна съм, но аз почвам от др. седмица, защото имам сирена, шунки и мляко в хладилника за доизяждане, а не мога просто да ги хвърля  Naughty

Аз няма да карам постите. Защото знам, че нама да ги издържа  Rolling Eyes Смятам просто да се пробвам един ден ябълки, един ден краставици и домати, после портокали или нещо от сорта. И така до където ми стигнат силите и волята. Мисля, че моно дните за мен ще са по-добрия вариант...  Rolling Eyes Но ти, ако ще постиш наистина си спретни една зелева супичка, така поне ще хапваш хем режимно, хем нещо готвено  Peace

Общи условия

Активация на акаунт