Отговори
# 60
  • Мнения: 268
Здравейте момичета,
няколко дни не съм писала, защото не мога да вляза в релси. Една лакомия ме е подгонила и то определено за ядки. Ето и днес метнах 100 гр. царевица + 3 ябълки. Иначе двата свалени килограма от една седмица японско си ги запазих трайно. Ама това японско е ужас и се отказах. Аз също мисля от утре до коледа да съм на плодово - зеленчуков режим. Но зеленчуците ще хапвам за вечеря, а ако устисквам ще пробвам и плодови вечери.
Нямада постя, защото няма да издържа и събота и неделя мисля да хапвам сиренце...
Освен това принцеската ми се разболява нещо, спи неспокойно и ми е тъжно...
Но все пак съм оптимист за утрешния ден и се надявам да е по-усмихнат. Laughing

# 61
  • Мнения: 958
Аз дояждам вече 3дни Embarassed Embarassed Embarassed,до днес и край! Naughty Ама това ми е познато,защото всеки път преди да почнат постите ям като за последно  newsm43Не е нормално и не се оправдавам,а се обяснявам  smile3538 Animal Pig oops

# 62
  • Мнения: 4 194
Здравейте!  bouquet Мерси на всички за комплиментите! Heart Eyes Търся удобен случай да си направя хубави снимки с хубави дрешки,че иначе за какво съм ви рошава и по анцуг. Crazy Аз в момента правя нещо средно между френска и японска диета с кроасани,абе накратко Кроасанена японо-френска диета чудо! hahaha Ами това е от мен общо взето... Whistling

# 63
  • Мнения: 203
Аз малко скромно си похапнах 1 парче тортичка и да знаете се чувствам много гот. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Обядвах постни сърменца - 10 нюню сърменца.
И сега.... не смея да се огледам във някоя витрина. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Голем кеф Embarassed

# 64
  • Мнения: 337
Здравейте на всички красавици  Hug ,

Аз да се похваля  Embarassed - понеже се меря на всяко 13то число та и днес... -4 кг за месеца съм newsm44 newsm68 newsm44
Не е много, но така се радвам.
Не знам сега как да си сменя кг на лентичката ooooh!

# 65
  • Мнения: 1 975
Привет гърлззззззззззззз

Минавам набързо да ви поздравя и бягам, че много работа ме чака. Само ще вметна, че съм супер режимна - 1 кафе и 0.5кофичка кисело мляко засега, а довечера ще го измисля newsm78

Китикатче ако действа твоята диета и аз я мятам мммммммм кроасанчета  Laughing

Клеми сърменцата добре, ами тая тортичка, а градска ще се караме май  Naughty Laughing Heart Eyes

Капризче какво му е на бебо?  Hug Hug Hug

Ане сим да се стягаме и да идваме да помагаме, а все ще сме от полза има няма 20-30 моми  Laughing Laughing Laughing Heart Eyes

jedira спри се и ти де, то и аз май тъй правя преди диета ,ама айде  Whistling

mimi@avi айде и ти - днес много нерижимни, я стига вече   bouquet

Тиквичка не се отчайвай мила, скоро ще се размърда гадината му, ако не става ела на моя, бездруго вече всички го искат  Laughing Laughing Laughing

Шоки
айде при мен под 50-така Party ама то с тия усилени тренировки скоро ще да е май Hug

РИДИК как е, режимна ли си? Hug

Миранди къде си като те няма  Laughing Hug

Цунки и до скоро   bouquet

# 66
  • Мнения: 352
Момичета,много пишете,не мога да ви смогна Hug
Днес на обяд се брибрах много гладна и такова режимно миш-машче си спретнах-да си оближеш пръстите newsm10.Сигурно до сега съм изпила 3 литра вода,което много ме радва.Най-накрая и свикнах на тая вода smile3521
klemi ако имаше такова хапче всечки щяха да са мацки и нямаше да е забавно WinkНе се притеснявай за килограмите,много по важно е да задържиш свалените кила...каква е файдата от едно безкрайно йо-йо Naughty Имай още малко търпение-сигурна съм,че нещата ще тръгнат надолу Praynig
MissCaprice и аз ти желая детенце да се оправи по скоро  bouquetИ браво за тренировката  bouquetМоето виженце си лежи на пода в другата стая  Embarassed
Chocolata Hug успех в търсенето на работа,дано попаднеш на нещо подходящо  bouquet
crazy_tikva бе ма'ни го тоз кантар #2gunfireНе си заслужава да си проваляш деня заради него HugИдеята за зеленчуци и плодове е много добра,но ако ти се прияде много нещо мъничко,примерно малко сиренце или яйчице-по добре си вземи,че иначе ще е голям зор ConfusedУспех!
jedira никога не съм постила EmbarassedСигурна съм,че ако постя ще кача,защото сигурно сладко сладко ще си похапвам хлебец SickНо ако ограничиш хляба и нишестените 100% ще има резултат HugСтискам палци Wink
mimi@avi и на мен ядките са ми голяма страст.Как може да са толкова калорични ooooh!Някъде бях чела,че 100грама фъстъци са по калорични от една палаинка с нутела ooooh!ужасТДа се оправя детенцето  bouquet
kiticat айде чакаме те на снимчици натокана  Mr. Green Иначе издай магията на тая диета чудотворна с кроасани Whistling
toni_ls 4 килограма,браво! smile3501 Изобщо не е малко,да са ти честити Hug
galiq_82 дай го това вълшебно кантарче насам Mr. GreenИ нас малко да зарадва и мотивира PraynigИначу честита ти четворчица  bouquet
Чао за ега момичета newsm51

# 67
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами, да се запиша и аз в новата тема! Миранди, браво, страхотна е както винаги!  bouquet
 Честито на печелившите!  bouquet

Сега да кажа, че от вчера аз отново съм диетична, надявам се до петък. Тогава ще ходя на едно обучение и яденето не зависи от мен, та ще видим. На 17 естестествено ще си разваля диетата специално за форумската среща  Mr. Green Сега за сега си карам по режима. И иде ред на оплакването - болна съм и ми е запушен носа, чувствам се гадно и тн., но това не пречи да имам вълчи апетит добре, че сиетета позволява хапване на корем, че иначе нямаше да издържа.

Ами това е за сега от мен, нямах време да ви чета, но и това ще стане по-късно.
 Лек, успешен и усмихнат ден на всички!  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 2 840
Здравейте, момичета.
Имам питане.
Пробвах търсачката тук, пробвах и гугъл, ама нищо не излиза.
Та, говоря за поредното рекламирано чудо за отслабване, някакви ефервесцентни таблетки SVELTYS на някаква швейцарска лаборатория НОВАФАРМ. Естествено, говорят за зашеметяващи резултати, цопнали са снимка на мацка, отслабнала с 28 кила за 9 седмици #Crazy.
Някакъв сух екстракт от ананас, папая и гуарана.
Прекрасно - само естествени продукти, ама....никаква информация в нета.
Как така някакъв продукт, дето твърди, че е съвсем безопасен не се предлага в аптеките, а се поръчва, без да има никаква яснота за действителния му състав.Още съм гневна покрай китайските капсули за отслабване.

Изумителен е начинът за поръчка - чрез Пост Мейл Сървис, П.К. или телефон.
Хубаво, де, ама такава фирма не излиза в нета.
Какво е това чудо?
Единственото място, дето откривам инфо, са някакви форуми на полски език.

Нещо се ядосах. Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 975
Какво виждат очите ми КЛОНКА Heart Eyes - welcome блудната дъщеря се завърна, много се радвам, че отново си сред нас, а за чудото нищо не зная за жалост  Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 2 613
Клонче, радвам се да те видя на хоризонта-  bouquet
И аз за съжаление не зная нищо точно за този продукт, не съм го чувала даже, но по принцип зная, че гуараната се слагав препаратите да засили термогенезата, и затова в много спортни препаратия има, а екстракта от ананаса се се слага за намаляване на апетита, но колкото и да са силни дозировките на тези съставки едва ли само благодарение на него би се получило някакво чудо за килограмите- Rolling Eyes
Аз съдя по себе си, зимата пиех какви ли не неща- та клата, та тошков, та златно чудо, ама не бях сериозна в режима и кой знае какъв резултат нямаше, след като станах по-сериозна с режима и с тренировките, даже без никави странични добавки, пак е имало повече резултат- Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 621
Привет милички,
най-после насмогнах с работата и ви изчетох с кеф Hug Рекапитулацията от 7 дена диета със зелева супа е -4 кг, мисля от утре да я почвам пак, щото нещо много го олабих - днес опапах и два доната, ама много ми се беше дояло сладко Embarassed Искам да съм 60 кила до Коледа и тва си е, дано да стане Peace
Щот съм изтървала много ще почна от по отдалеч Grinning
Chocolata  честити ти призове, с гордост да си ги носиш Hug аз от утре пак съм зелка щот много ми понася таз супЕчка, а и продължавам да свалям от нея, за двата местни дни съм си купила сирене лайт само 164 ккал и кът го обезсоля си е супер диетична белтъчна манджа Peace да ти кажа много ми аресва твоят режим на хранене, все ми теква слюнчица от гозбите дет ги приготвяш, а и със спорта си екстра - браво мацка, така се отслабва трайно Peace
Le Plaisir как си миличка Hug
Pokcu и на мен ми се дояде миш маш, като прочетох за твоя, а за водата - браво много е важно да се пие вода по време на диета Peace
crazy_tikva що не пробваш така - караш си по стария режим на хранене, само един ден в седмицата си правиш само на плодове или зеленчуци много вода, мисля че този вариант при теб ще подейства и е излишно да се наказваш с дълго гладуване Peace
kiticat ами че ако отслабваш от кроасани - яж кроасани Laughing хайде чакаме фотки Hug
pipy   и ти нещо ми се губиш newsm78   bouquet
MissCaprice много съжалявам за малкия, дано до утре да покаже подобрение и да се разминете с болницата Praynig много ти се възхищавам на мобилизацията и че успяваш да се стегнеш и да бъдеш режимна и да спортуваш, защото когато ти е болно детето ние майките много лесно се отпускаме, а полза от вайкането няма! Силна жена си и това си е!  bouquet
jedira хайде дояждай и после - режимна Peaceзелевата супичка е добра идея ако ти е вкусна  bouquet
deata   кажи сега какво сладичко приготви днес Grinning че аз вече опапах два доната докато чакам твоята рецепта Mr. Green
Скорпееееййййй немож тъгува за менИИИ, тука съм бря  bouquet гледам при тебИ сантиметри падат, гащи падат, мъже припадат ... бравос, зЪслужвЪш мойто най-искрено възхЮщение, айде решавай за диетата, ама глей с тез 52 кила дан доведеш инфаркт на мъжУ, че немой само с едни нови гащи са размина Laughing решавай за диетата и аре пак у кюпОт Hug Hug Hug
klemi тортичка ли  newsm78 бреееех Mr. Green нищо де сърменцата нали са нюню Hug а туй апче дето -10 кила, ако ти се мерне в некоя витрина сФиркай и аз да изем някое и друго парче торта, или то може от сърметата да е било Mr. Green голям си образ  Hug
mery_79 на първо място е здравето миличка, ако не ти се препоръчва не прави строги режими, като ти гледам снимчицата с бебо  - много си хубавичка  bouquet весело изкарване на РД-то
 newsm38
ral4e:) радвам се че днешният ден е бил по добър за теб, много  Hug ти пращам Heart Eyes
КЛОНКА тази НОВАФАРМ не беше ли и производителката на онези Хербалслим Форте дето се оказаха пълно менте newsm78 виж в темите за Хербал слим дали е същата фирма Peace
Галче аз точно с парлето на франсето съм малко зле иначе с граматиката се справям Mr. Greenмного си  режимен - браво, стискай 4-воркатаааа Hug Heart Eyes
toni_ls 4 кг за месец са страхотен резултат  Peace
mimi@avi внимавай мила със строгите режими, този сезон не  подходящ за тях, отслабва имунитета иначе ти желая много успех и килограмови намаления  Peace
РИДИК ама много ти са хубави кафетата - благодаря   bouquet ти как си, устискваш ли на японското?   bouquet
Миранди здрасти миличка  Hug дано майка ти се оправи, и поздравления за свалените килограми, дано да ги задържиш и опа още пет и 6-тицата ти е в кърпа вързана Hug много си те  Heart Eyes
Stryper   днес на какво си? измисли ли си режимче? успех каквото и да подхванеш   bouquet
 abirena как си днес миличка   bouquet
GlaDneSS   хайде идвай в темиту че ми домъчня за тебе   bouquet
ReGe  здравей и на теб мила  Hug аз от страхотната диета бях доволна, но на всеки се отрязава различно, тя е доста балансирана в сравнение с други режими и нищо не ти пречи да я пробваш, но ако имаш възможност според мен е добре да се консултираш и с диетолог Peace
ane_sim това с местенето май всички сме го практикували, ще премине и ще се подредите и ще ви е хубаво  bouquet чакам те пак в темата че ми липсваш Heart Eyes
Не съм айде диетична до петък, после обучена и после пак диетично отчитаща тука Peace   bouquet
На всички дето ги няма - бързо в стройните ни редици че аз повеке нема да ви отървава от приза за прекрасност  Mr. Green
Хубава вечер девойки   bouquet

# 72
  • Мнения: 1 254
добър вечер прекрасни!
излязоха му на крисчо изследванията и са добре, за сега има признаци на подобрение, може да отървем кожата от болницата Wink
аз не толкова че съм режимна, ми нямам никакъв апетит, май и мен ме е пипнал вируса, че ми тече носа, ама аз пия парацетамоли и чайове (ма без плодове кат скорпиту и Миранди)
нямам търпение да си дойде мъжо, че вече 4 дена сме като затворници Naughty
Галатейка, браво за зелевата супа. аз още не мога да се престраша за нея-гадна си ми е и това си е!  Sick а и галатея, махни го това "мама дебелана" от профила си. без лъжи моля!!!! ще взема бухалката от скорпето, да знайш
Чоки, ти си нашия стимул за спорт. Браво мацка! Възхищавам ти се за постоянността и разумността към отслабването
Миранди, мама оправи ли се? При теб как е плодуването?
рокси, браво за постоянството мила!
Клонче, душко, няма файда от тея неща бе! я се хващай режимна и спорт  Hug
Галка, нещо вирусно го е спипало малкото. зачервено му е гърлото ама не е настивал. Браво за килцата. Вълчи баници да си правила скоро?  Mr. Green
Китикат, ще ме умориш от смях с тея кроасани. Фото моляяя
жедира, дано при теб да имат ефект постите. аз никога не съм ги спазвала, де Simple Smile
деата, не предавай фронта, хапни сладък плод, дори грозде или банан, може лъжичка мед Simple Smile
Крейзи, и аз мисля кат галатейчето. прави си по един плодов/зелевчуков ден в седмицата+спорт и ще си 6 точки!
Клеми, като изключим тортата, другото е режимно. И аз имах застои 2 месеца на твойте килца, псоле се раздвижиха надолу
Мери, много сте хубави на снимките Peace
Ридик, ти как я караш , на какъв режим си сега?
сладуркова, следващия път ще се впишеш  Hug
Реге, и преди ти казах, не се измъчвай повече, следвай си някакъв режим и яако тялото ти прецени ще смъкне килограми. изглеждаш супер на снимките за фирмата
ралче, ти купи ли си кантарче, докъде докара килцата? надявам се роднините вече не ви притесняват
на всички които не можах да спомена една голяма виртуална  Hug

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 17:31 от MissCaprice

# 73
  • Мнения: 621
Галатейка, браво за зелевата супа. аз още не мога да се престраша за нея-гадна си ми е и това си е!  Sick а и галатея, махни го това "мама дебелана" от профила си. без лъжи моля!!!! ще взема бухалката от скорпето, да знайш

 Joy Joy Joy ще ме умориш от смях  Hug
а за Криско - много се радвам че са му добри изследванията, дано се оправи мъничето бързо Praynig а и ти дръж фронта - никакво разболяване!
 

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 17:52 от galateia

# 74
  • Мнения: 463
До тук добре. Втори ден съм стриктна японка. Ще се тегля накрая на 7-я ден ако устискам. Ако не-утре

MissCaprice ,първо много силно стискам палци Криско да се оправи. Душата ме боли като видя болно детенце. А и ти да се оправяш. И аз съм болна сега, но нищо, на японското чудо съм, пък да видим кво чудо ще стане.

galateia за мен това е прекрасен резултат, надявам се и ти да си доволна, аз за сега стискам устата, пък ще видим.. Hug

КЛОНКА welcome welcome welcome не се ядосвай бе жена

Не съм оправяй се Hug

Pokcu , освен да врътнеш и на нас по едно миш-машче......... #Crazy

galiq_82 , все пак втори ден е и все още съм режимна. Виждам,че и ти добре се справяш. Направо ми е чудно как може човек да отслабне толкова, колкото ти и Миранда сте го направили. Възхищавам ви се newsm20

klemi ЕВАЛА

toni_ls  newsm81Не си умаловажавай успеха. Това си е УСПЕХ от всякъде. Аз ако смъкна толкова за месец, ще си ударя дупето в тавана. БРАВО  Hands Clap

На всички други  Kissing Heart lovekiss Flowers Bouquet Kissing Heart lovekiss Flowers Bouquet Kissing Heart lovekiss Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт