Отговори
# 75
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Как сте симпатяги! WinkНаминавам само да ви видя,но нямам време да прочета тази тема а и от старата още имам ooooh!.При мен нищо ново няма в килограмите,но то с ядене не става Embarassed Confused.Лека вечер на всички! Hug

# 76
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Нищо сладко не хапнах, нямах верем да приготвям  Joy Joy Joy
Ама и фронта не предадох.... Flutter
Но напазарувах един хладилник режимни храни и съм доволна от себе си  Whistling

# 77
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Ето ме пак, красавици Heart Eyes До тук хапнах: филе пушена сьомга със салата, това полято със зехтин и балсамов оцет, плюс 3 маслинки и 2 люти чушленца Wink Следобена закуска- 2 малки ябълки, а за вечеря ще готвя нудълс в японска супа с тофу Crazy Денят ми ще бъде също така гарниран след малко с 20мин гирички и 20мин пилатес. Хайде, вие сте Hug

Каприсче, Галатейке, много ви благодаря за окуражаващите думи, наистина почвам да се възгордявам леко Embarassed Много е приятно някой друг да те похвали, благодаря Hug

Клонче, имам един приятел поляк, заради тебе го дебна да дойде онлайн и да го пращам да превежда информация hahaha

тони лс, че това си е страхотен резултат!!! Хич не е малко даже, въобще не се подценявай Naughty Аз бих дала всичко да мога да отслабна толкова за един месец, ама нейсе.

Галче, за мен ще бъде чест да ти правя компания под 50-цата  bouquet Чул те Господ! Mr. Green

Рокси, мм вкусотия, май ще взема и аз да приготвя миш-маш за обяд утре Simple Smile

Не съм, щом е била вкусна тортата грижи нямаш Hug Да се оправяш бързо, ей!

Вале, да не те е подгонила лакомията, бе мило? Hug

# 78
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Много ми лисвате  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Пак изчезвам имам работа, не съм ви чела и по късно в леглото, ако имам време ще го направя и ще ви попиша малко   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Гушки и цунки на всички  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 2 840
O, мацки, тук съм, бре, само не пиша,щото нищо не правя по основния въпрос.
Обаче сега съм се заяла, пак подхванах някакъв режим.

За поредното чудо видях във вестник Уикенд/мамаму е фен Mr. Green/. Цяла страница, мамка му.Направо ме дразнят тези хора.
Аз съм фен на всякакви билкови идиотщини. Зная със сигурност за тях едно - не помагат, но и не вредят/ако не се прекалява, естествено/.
Ама като видя някакво такова, дето ти го предлагат по пощата без никаква информация, и се вбесявам. Иначе, от аптеката ме знаят и като се появи нещо ново, веднага ми го поднасят.И после викат, че чакат отзиви Joy Joy Joy

Хапчета, обаче - никога! Naughty Не пия нищо химическо за отслабване.Баси, че не мога да си стисна зъбите.Никакви такива.

Чоколатке, аз съм учила полски.Даже в университета съм държала изпити.Убий ме, обаче, ако им разбрах жаргона на хората от форума.Представи си ние как пишем и се сети кой чуждоземец ще ни разбере всичко.Отгоре на всичко и съм го забравила тотално.
Схванах основното - обяснения откъде и как да си го доставят и вечните спорове "за" и "против".И ми писна да се дзверя и да правя свободни интерпретации.

Ако го пуснат по аптеките, тогава ще го мисля, сега само се вбесявам от начина, по който се предлагат такива продукти. Ужасно е. Изобщо не разбирам дали такива неща минават през някакъв анализ и кой ги контролира.

Всички ви прегръщам.
Почти съм се завърнала в темата, значи Mr. Green Hug

# 80
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Клонче, няма да питам авера, но ми позволи да те поправя. Името на напитката е 'Sveltyss', поне това успях да открия за теб. Погледни този сайт, на английски е: http://www.quebecweb.com/sbmgiga/sveltyss/introang.html
Иначе Гъгул изкарва предимно сайтове на английски и френски. Надявам се да съм помогнала  bouquet

# 81
  • Мнения: 936
Здравейте, прекрасни. 2 дни не съм влизала и изненада - нова супер готина тема, и аз номинирана  - благодаря за което.
С храната съм горе долу добре, днес закусих плодове с мляко, обядвах зелева салата и малко супа. За вечеря любима салатка със спанак, броколи, домат и сиренце. Сега може и едно вино да ударя.
Само да се оплача , че преди малко много ме ядосаха домашните, и по-точно третото дете ( дето е на 31г уж). Толкова се ядосах, че даже не ядох, а пих само вода. Сега си свалям готини стари парчета от нета и отпускам.
Утре ще ви прочета и ще пиша по-подробно. Целувки на всички.

# 82
  • Мнения: 1 384
Привет пак от мен   bouquet

Отчета ми за деня е кафе с мл. огромна салата с риба тон и за вечеря шопска салата и преди малко омотах едно корни  Tired Ама ми е все тая, без друго не слабея   Sick

galateia, MissCaprice, благодаря ви за съвета  момичета, но така не се получава. Аз и сега правя 2 плодови дни и резултат не виждам  Tired


Утре не знам кога ще мога да вляза да ви видя, така че от сега ви желая хубав утрешен ден  Hug  bouquet Heart Eyes

# 83
  • София
  • Мнения: 2 840
Шоколадке, преписах го буквално от вестника.Това име му бяха лепнали и него ползвах при търсенето.Стигнах до втора страница и не продължих Mr. Green

Ей сега ще разгледам.
Благодаря ти Hug

Веднага откривам разлики в състава.
На онзи от вестника пише, че има ананас, папая и гуарана, а в сайта вместо гуарана пише зелен чай.
Значи тези във вестника или предлагат друг продукт, или нито са изписали името коректно, нито състава.

# 84
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
А'ре пак да доФсадя Mr. Green

Клонче, интересно! Междувпрочем зеленият чай и гуараната действат горе-долу на един и същ принцип, гуараната по-специално се дава за енергия (особено за тези с непоносимост към кофеин). Интересното обаче е или кой е източникът на въпросният вестник, или кой е превел статията Mr. Green

Тиквичке, хайде сега за едно корни ли се тюфкаш. За днес имаш много зеленчуци, сравнително количество протеин и едно корни. Голяма работа Hug Я, да не се отчайваш Naughty

Тедъ, тъкмо се зачудих къде се дяна Hug Не се ядосвай на голямото дете, прости му и се наслади на готините парчета Simple Smile Менюто ти е семло и хубаво, браво!

# 85
  • София
  • Мнения: 2 840
Шоколадке, ясно за гуараната и зеления чай, и двете са стимуланти.В гуараната има повече кофеин, отколкото в кафето, да речем.В зеления чай също има.
Обаче - едно е да има чай, друго е гуарана, все пак.Не е важен принципът.Сега, все едно влизаш в кафене, поръчваш кафе, а ти носят чай, щото е на същия принцип.
Просто съм изумена.Не разбирам къде е истината.Да не говорим за това, че от сайта имам странното усещане, че говорим за някаква канадска фирма, а във вестника казват, че е швейцарска лаборатория.

Иначе, такива реклами не се пишат от журналисти. Вестникът не носи отговорност за достоверността на публикуваното.Това си е една страница реклама.
Имат ефект, защото изглеждат така, сякаш са някаква сензация, отпечатана във вестника, а си е просто рекламен текст в такъв формат. Отстрани се мъдри текст с безумно малък и блед шрифт, който съобщава, че поръчалият позволява да се ползват данните му, кактои телефона за изпращане на някакви рекламни материали и т.н. Има опции за съгласие "да" "не", обаче ми е много чудно как човек би се възползвал от тях, при положение, че не се четат, а ко се поръча по телефона, не зная как би доказал на по-късен етап, ако почнат да му досаждат, че не е пожелал да му пращат разни материали, да му звънят по телефона или да му ползват данните с рекламна цел.

Този текст е дотолкова малък, невзрачен, абсолютно незабележим, че ако аз не се огледах точно за него/мания покрай подписване на договори/ едва ли бих го забелязала - прилича на малки точки вертикално на самия текст. Twisted Evil

# 86
  • Мнения: 1 130
Добро утро мили сладурки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Влизам само да се извиня за отсъствието ми вчера - ама много работа пак настана тук  ooooh! ooooh! ooooh! и снощи едни гостиииии - и познайте снощи след гостите днес къде съм - newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43   Ама това снощното стана щтото 2 дни никакво движение на килцата нямах и се ядосах, и си налях чаша винце, и гостите и ....... - абе оправдания ! От днес пак захапвам здраво, че ще стана за смях - миналата седмица свалила, таз седмица се ..... опрасила  Mr. Green
Бягам - ако не мога през деня, ще ви обърна повече внимани е вечерта  Peace

# 87
  • Мнения: 958
Здравейте,сладурки!Днес кафенцето от мен  HugОт днес съм диетична,няма да се меря,че качих и кг и обиколки  newsm43,обаче днессе предвиждат плодове!
Chocolata аз и преди съм го казвала,като ти чета менюто и ме стимулираш и аз да се стегна bouquet
КЛОНКА,успех с новия режим,дано действа Peace
РИДИК,да пишеш има ли резултат от японското   Simple Smile
Миранди,нещо ми се губиш,дано всичко е наред при теб,липсваш ни  bouquet
Scorpi,айде с мен на супата!
Днес обещавам да съм диетична  Crossing Arms и да ходя на аеробика довечера  Naughty

# 88
  • Мнения: 1 975
Добро утро и от мен прекрасни  Hug Hug Hug Hug

Минавам само набързо, че бяса не ме оставя на мира днес Tired

Галатейче Hug страхотен резултат си постигнала, браво на теб, но да ти кажа аз не бих могла да издържа на тази "вкусотия" Sick Сигурна съм, че до Коледа ще си твърдо 60кг Peace

КЛОНКА Heart Eyes успех и на теб с новия ти режим  Peace И хайде по-редовна вече  Grinning

Миранди дано всичко при теб е ОК и скоро да си по-редовна при нас   Hug Hug Hug

jedira успех с диетата  Peaceи мерси за кафенцето  Hug

РИДИК японската е супер, но трябва да я спазваш стриктно  Peace Успех  bouquet

Шоколадче какви са тези екзотики дето ги готвиш ммммммммм че интерсно звучи  Flutter

Тиквичка сега докато опразваш хладилника ще си раздвижиш метаболизма и другата седмица - бягайте килца, че идвам  Hug Hug Hug

Тедъ хубавата музика върши чудеса понякога- давай го по-спокойно, те най-големите "деца'' все такива ги вършат Whistling

Мисче Капрзиче радвам се, че сте по-добре вече  Hug Hug Hug

Рокси и аз много обичам миш-маш идейка си крадвам  Wink

deata браво за режимността   bouquet

valeria81 минавай по-често де, липсваш ни  Hug

toni ls  Peace Peace Peace Peace страхотен резултат Peace

Клеми панталона, блузката как са  Joy Joy Joy  Hug

Ане сим, Абирена, Ралче, Реге къде се губите милички  newsm78

Целувки много на всички и до скоро  Hug Hug Hug



# 89
  • София
  • Мнения: 2 840


Аз сложих малко повечко кафе, сметанка, кроасанче.....ей такива едни диетични неща.

Добро утро, момичета!!!

Общи условия

Активация на акаунт