Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 36

  • 49 320
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 176
...значи панталона към туниката ще е къс....
някой има ли наблюдения върху пижамата с код 28266  newsm78
мисля да направя поръчка но само от 2 неща...дали ще ми я доставят newsm78
Не е налична.

# 76
  • Мнения: 635
Туниката с панталон (като пижама, подарък с код) е съвсем нелоша Simple Smile Веднага я вкарах в употреба. Размерът й е 42-44, но аз съм 38 и ми е добре (крачолите леко са дълги само).

Бу, кодът който използва 28282 ли е  newsm78

А имате ли снимка на тоя подарък ? Незнам какво да си избера, безплатна доставка или подарък и какъв , дайте съвет моля ?

# 77
  • Мнения: 4 371
Ще се гръмна вече #Cussing out Имам поръчка и от 1.11. Close

# 78
  • Мнения: 3 216
Моята порьчка от 27 още я няма. Имам и от 3-ти Sad #2gunfire Sad

# 79
  • Мнения: 4 176
Ох, с риск да навлеча нечий гняв, защото беше обсъждано, но като не ме интересуваше и  не запомних. Питам ПАК- кога с епише мейл за закъсняла поръчка? След 6 седмици ли? Какво беше?

# 80
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
След 6 седмици, да. Иначе ще те отсвирят и ще ти кажат да им пишеш, като минат 6 седмици.

# 81
  • Мнения: 2 282
Най-сетне и аз направих първата си поръчка (естествено, с ваша помощ, за което много благодаря!) - спортния сутиен на Фила и една кукла за щерката. Имах тайната надежда да ги получа за рождения и ден на (20 дена от заявката) - 28.11, ама явно подаръка ще е за Коледа... Много исках да използвам кода си за отстъпка+подарък яке+безплатна доставка, но поради липсата на прословутите якета, сигурно и за Коледа нямаше да стане. Не че съм примряла за якето, ама се получаваше възможно най-ниската цена.... много ме хвана яд. Отгоре на всичко така се вдъхнових  Mr. Green, че не огледах подроно нещата, които сте си харесали, а после видях, че има много интересни неща на добри цени. Айде другия път, ако не се разочаровам от първия!

Искам да попитам - прочетох по-горе, че трябвало да се потвърди в банката плащането? Това навсякъде ли е? Щото аз само изпратих поръчка и получих потвърждение...

# 82
  • Мнения: 855
Здравейте момичета, пожелавам успешна седмица и днес и утре на всички поръчките от 20-ти да пристигнат. Усещам го просто.
Е, хайде и от 19-ти също  Hug
Ох дано  Praynig че вече я сънувам таз поръчка  Confused

# 83
  • Мнения: 61
Здравейте момичета!
Днес и аз вече си получих тъй дългоочакваната поръчка от 11.10. - едни маратонки Адидас за мен, екип Пума за малката и лот от три блузки с къс ръкав пак за малката.
Доволна съм от поръчката. После ще ги снимам и ще кача снимки.

# 84
  • Мнения: 635
Момичета да не би вече детската пухенка да не  е налична ?

# 85
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Благодаря, Бу! Явно някой друг ще се радва на туниката

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
и аз чакам от 27-ми поръчка

# 87
  • София
  • Мнения: 250
Момичета помагайте-мъжките дънки отговарят ли си номерата и има ли някой получил вече да ми даде реални размери на номер 48 и 50.
И още от мъжките тениски с дълъг ръкав - http://www.laredoute.fr/vente-3-t-shirts-manches-longues.aspx?pr … e&pagesize=16 по-малки ли са от номера си и кой цветове са хубави.Ако имате реални снимки - направо сте върха!
Мерси предварително!!  bouquet

# 88
  • Мнения: 1 425
Най-после си получих поеъчката от 19.10. На Варненска митница имаше още доста пакети от Ларедутските.
Получих това http://www.laredoute.fr/vente-cardigan.aspx?productid=324104246& … e&pagesize=16 хубава е на мен ми харесва. Цвета е същия като на картинката. Дано не се отпусне като я опера.
Черна и червена пола от тази много са готини
Тази игра за децата http://www.laredoute.fr/vente-le-jeu-peche-a-la-ligne-motorise.a … e&pagesize=16 много е забавна.
За мъжа ми онези тънки 3ри блузки.
Една туника лятна, но не я намирам  по късно ще я снимам и ще я покажа.

# 89
  • Мнения: 1 666
Сега хванах края на "Часът на мама". Коя беше мацката с ларедутската блуза, бързо да си признава??!

Общи условия

Активация на акаунт