ударих бинго за нова година

  • 2 603
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
благодаря ти Дренка,точно това се опитвах да обясня ,че има и такива места из България ,и не мисля че някой умишлено им прави реклама ,просто споделя наистина нещо интересно по моему,защото цените за НГ наистина са необоснователно дебели на доста места -било тук или в чужбина

# 16
  • Мнения: 4 422
Никой не спори,че може да има такива места,ама не е този начина за безплатна реклама..

# 17
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
carina, добрата съпруга удвоява богатството на мъжа си,а да можеш да инвестираш разумно в почивки и развлечения явно не всеки го умее,така че не им се впрягай Hug
Не искам да "инвестирам разумно в почивки",а искам да харча безумно .... по почивки.. hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 8 283
съжалявам че лично не се познавам с carina,защото тук всички май освен да се изхвърлят друго не правят....и искам да ви кажа че недоверието е най големият ви недостатък,просто жената е искала да ви сподели нещо което си заслужава ,но като едни големи "баровки ",явно си мислите ,че всичко се върти около скъпите ви почивки и пр.,както и да е ,не сме един и същ човек ,а вас недоверието ще ви играе лоши шеги в живота,бъдете убедени!

Подходих несеризно пърия път, ето сега съм сериозна.
1. Аз като една голяма "баровка" бих платила да видя стая оборудвана с Плазма + празнична вечеря за 60 лв
2. Всъщност авторката правили разлика между Плазма и LCD/TFT.
4. Безплатна баница няма. Не може да се хване вяра ан нещо толкова перфектно прочетено някъде. НЯмаше ли на брошувата с дребен текст че не носят виан за грешки при отпечатването.
4. Ако авторката и ти бяхте регистрирани и имахте и други изказвания можеше и да хване декиш.
5. Няма нищо лошо Празника да струва толкова, но обикноивенно 60 лв не са достатъчни дори за куверт
6. Няма такава съпруга, хем да е добра хем да удвоява богатството на съпруга си  rotfImbo

# 19
  • някъде
  • Мнения: 979
Разгледах сайта.Изобщо неможе да се говори за лукс,но не е и отчайващо лошо място.За тези пари си е ОК.Лошо няма да споделяме за изгодни оферти,но наистина и на мен ми прилича на реклама.Поначало не вземам насериозно гостите.Щом искаш да общуваш с хората тук-регистрирай се!Ако не-само чети!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
crasiani или carina1998: страдаш май от раздвоение на личността. Кой последно от двата ника ще ползваш?! Смешно е, извинявай! Тук не падаме от Марс!  Naughty




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт