Молба до всички мами ,които използват памперси

  • 4 381
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
Мда -а ма тази информация може да си я намери и сама в гоогъл...това си  е мързелче Wink

# 16
  • Мнения: 331
Да, ама като попита ще разбере и кои са най-използваните съответно. С един куршум - два заека  Peace

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Да, ама като попита ще разбере и кои са най-използваните съответно. С един куршум - два заека  Peace

Хм, теми от сорта "Какви памперси ползвате?" има милион. Ама пак трябва да се търси.

# 18
  • Мнения: 814
Аз пък си мисля, че авторката е решила да става дистрибутор... Да търгува с памперси... За друга цел на въпроса закърнелият ми мозък не може да се сети...
И аз реших, че ще открива магазин  Crazy. Няма лошо, ама така без никакви пояснения  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Към авторката - мойто момиче, щом искаш помощ от нас поне напиши за какво става дума - защо ти е това инфо, какво си намерила ти самата по въпроса ,който те вълнува и т.н., за да се отзовем и да ти помогнем. По броят публикации, който имаш разбирам, че си новичка - то лошо няма, ама поне питай както си му е реда .
Така написано....съжалявам, но няма да си мръдна пръста и да ти помогна Crossing Arms.

# 20
  • Мнения: 268
Ще има ли пояснение???
Защото и аз имам предвит поне 2 марки,от които едната ми е фаворит Crossing Arms Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Хайде, че ми се изчака чакалото Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 204
май ни отсвири  smile3506 newsm12

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271

Предлагам да се заключи темата, няма смисъл от нея.

# 24
  • Мнения: 1 204

Предлагам да се заключи темата, няма смисъл от нея.
подкрепям  Peaceпотебителката не си следи темата  Close няма смисьл Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
Ама много сте лоши значи Party....може да й е гръмнал компа, да няма нет или просто да е на разходка  Sunglasses Вас май голямо любопитство ви тресе Crazy - въпроса прилича че ще отвваря я магазин, а нещо и търси да си намери връзка с вносителите..Wink

# 26
  • Мнения: 1 204
Ама много сте лоши значи Party....може да й е гръмнал компа, да няма нет или просто да е на разходка  Sunglasses Вас май голямо любопитство ви тресе Crazy - въпроса прилича че ще отвваря я магазин, а нещо и търси да си намери връзка с вносителите..Wink

Laughing едва ли,гледам че е била онлайн преди час Thinking
на теб това какво ти говори?! Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 069
Нмирисва ми на анкета.
То няма лошо...но поне да си каже мацката.

# 28
    НЕ Е С КОМЕРСИАЛНА ЦЕЛ!!!Работя в помощно училище интернат.Там децата са с различна степен на умствена изостаналост и по-малките имат проблеми със задържането.Ще търсим съдействие от големи фирми вносители и евентуално производители.

# 29
  • Мнения: 426
clever производител АБЕНА Интернейшънъл,Егелунд 35,6200 Аабенра,Дания
Вносител Билла България ЕООД,София,бул.България 55 , ПК 1404 тел 02/8188100
www.billa.bg
7-16 кг 50 бр-17лв

Общи условия

Активация на акаунт