Нещо много "яко" против бръчки?

  • 68 871
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
За суха кожа има много хубав крем за бръчки на RoC-не знам дали познавате марката,френска е,медицински клас козметика. Крема се казва Retin-ox и е с масло от карите и глицерин. Ползвала съм го и ми действаше супер.

# 16
  • Мнения: 14 491
Но някъде четох много хубави отзиви за масла от гроздови семена и от пшеничен зародиш и от време на време ги ползвам. Засега съм доволна.

аз също бих ти препоръчала тези масла. купи си крем какъвто искаш, ако знаеш английски в американските сайтове на по-високия клас козметика има тестове за определяне на подходящия тип продукти, а от ягодката можеш да ги поръчаш на по-ниска цена. но си вземи масла - струват 3-4 лева и аз определено видях ефект като се мажа по редовно с тях. сега малко съм ги пропуснала, но ще видиш как бръчките ти стават по тънки и незабелижими.  Peace
аз по едно време също се бях видяла в чудо, даже мислех ботокс да слагам...и е вярно, че от стрес се получават, при мен така се появиха за има няма 2-3 месеца

# 17
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Извинявам се за отклонениети,
но искам да попитам маслата от гроздови семки и пшеничен зародиш на коя фирма са..

# 18
  • Мнения: 14 491
Извинявам се за отклонениети,
но искам да попитам маслата от гроздови семки и пшеничен зародиш на коя фирма са..

моите са на икаров, но може да има и на други фирми. казваш в аптеката масло от пшеничен зародиш, няма начин да нямат.

# 19
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Да разбрахте ,благодаря ти много...  bouquet

# 20
  • Мнения: 458
Искам само да спомена че сега в зимния сезон хидратиращите кремове не са мн. подходящи ,понеже голямото съдържание на вода в кожата в студа може да кристализира  и това да доведе до измръзване на кожата /е не при всеки ,все пак си е до кожа/,но го имайте в предвид  Peace.Вчера се консултирах с моята аптекарка и тя определено за сухата ми кожа в зимните месеци предложи по скоро подхранващ от колкото хидратиращ крем FlutterИначе за дълбоките ти бръчки ,не мога да дам съвет ,виждам че момичетата са ти предложили ,успех и после да споделиш с какво ги прибори  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 161
Искам само да спомена че сега в зимния сезон хидратиращите кремове не са мн. подходящи ,понеже голямото съдържание на вода в кожата в студа може да кристализира  и това да доведе до измръзване на кожата /е не при всеки ,все пак си е до кожа/,но го имайте в предвид  Peace.
Ох,майчице  Joy Joy Joy
Колкото и човек да се мъчи да бъде възпитан и толерантен,то просто няма как да стане.Какви кристали,бе?Как ще изкристализира,чуваш ли се?Ами то и тялото на човек тогава ще стане на ледена шушулка.Откъде ги чу тези световни глупости?Изобщо не си наясно за какво се използва хидратиращия крем.

# 22
  • Мнения: 72
Извинявам се за отклонениети,
но искам да попитам маслата от гроздови семки и пшеничен зародиш на коя фирма са..

моите са на икаров, но може да има и на други фирми. казваш в аптеката масло от пшеничен зародиш, няма начин да нямат.

Моите масла също са на Икаров.

# 23
  • София
  • Мнения: 463
Доста грубо Chanel #Crazy

http://krasota.rozali.com/lice/p345.html прочети  към края на страницата "Студът" и това е всеизвестен факт за много студено време и особено при продължително стоене на ноткрито . Чак изкристализиране не е но идеята е ясно за зимата по-мазен крем .
Това е първото което отворих в нета -има информация на много места.

# 24
  • Мнения: 5 622
Най-якото нещо против бръчки е фейс лифтинга. Но на 32 ти е рано за такова нещо, още...

И на мен изведнъж косажата ми се "сбръчка". Около 28-те ми години стана по-видно и сякаш изведнъж  Confused Предимно по челото и около очите. От тогава горе долу използвам и по-висок клас козметика за тези зони(а и за цялото лице), но чудеса не правят така или иначе.

# 25
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Извинявам се за отклонениети,
но искам да попитам маслата от гроздови семки и пшеничен зародиш на коя фирма са..

моите са на икаров, но може да има и на други фирми. казваш в аптеката масло от пшеничен зародиш, няма начин да нямат.

Моите масла също са на Икаров.


Туко-що ги купих ,същите и сега ми кажете как ги ползвате,в смисъл дали ги забърквате с нещо за маска  или така на тампонче се намазва лицето... Blush

# 26
  • Мнения: 14 491
на тампонче или само с пръсти, но слагаш мъничко - няма смисъл от много, защото така или иначе няма да попие съвсем всичкото. най-добър ефект има вечер, ако не ползваш нощен крем и си прежалиш възглавницата, която ще се изцапа Grinning

# 27
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Благодаря ти,  bouquet
пак се извинявам че отклоних темата ....

# 28
  • Мнения: 2 161
Доста грубо Chanel #Crazy

http://krasota.rozali.com/lice/p345.html прочети  към края на страницата "Студът" и това е всеизвестен факт за много студено време и особено при продължително стоене на ноткрито . Чак изкристализиране не е но идеята е ясно за зимата по-мазен крем .
Това е първото което отворих в нета -има информация на много места.
Ама сега статии ли ще си разменяме?Колко смешно.http://news.fashion.bg/article/216/6/skin_care_in_winter.php
http://news.fashion.bg/article/667/5/winter_face.php

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Маслото от пшеничен зародиш е супер мазно ... след като се намажеш и направиш, ако правиш, някакъв лицев масаж , го избърши хубаво със салфетка ...

Общи условия

Активация на акаунт