"ДЕКЕМВРИйските деца щастливи играят с есенни листа красиви."

  • 11 288
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 669
Betty L. и аз мисля като теб за триколките затова още от 7-мия месец имаме колело с помощни за след две години и кола с педали надявам се за другото лято да става ето такава е нашата кола

# 271
  • Мнения: 1 483
И ето това е яко

# 272
  • Мнения: 669
liletka това което показваш е без педали незнам дали ще изкарате и лятото с това влакче.  newsm78 детето го бута с крачета

# 273
  • Мнения: 1 768
Здравейте,мами.

Това подариха бабата и дядото на Мики zа първия и рожден ден.Малко рано де,но да не се свършат. Laughing



Много е удобно,с доста фукции.Може да го бута,да се учи да върви,ние да я бутаме,дори да се лулее.На chicco e фирмата.

# 274
  • София
  • Мнения: 721
Ох, девойки, голямо объркване с тази среща в мола Скай Сити и разглеждането на дестския клуб ooooh!. Аз предлагам ние със Zizzu и още някоя мама, която е близо един ден да отидем да видим клубчето (което не е при мола!!), а на другия ден да си направим среща в Мола, защото виждам, че има много желаещи мами, което е супер, но защо всички да ходим в тоя студ до клуба и после към мола?!?!

Не знам дали нещо се разбра, но предлагам - утре или другиден да отидем до клубчето и някъде там на кафе, с която мама иска и не й е далече. А в петък (заради Дидето) да се съберем в Мола!


Пък ако всички искат така ще се видим два пъти тъкмо Simple Smile

# 275
  • Мнения: 125
Здравейте, девойки! Аз тази триколка съм я заплюла за Коледа (във Варна са по-евтинки), а за именния и рождения ден една светеща, плуваща по пода и пееща риба и някаква играчка с фигурки, които да си влизат по мастата. Моят е 1-ви разрушител и ринговете само ги вади и дъвче, но...надеждата да поумнее остава. Харесала съм и 1 плюшено прасе, което ходи, квичи, върти опашчица и ушите и муцунката му също мърдат.

# 276
  • Мнения: 1 212
Ох, девойки, голямо объркване ......, но защо всички да ходим в тоя студ до клуба и после към мола?!?!
...
Няма, няма объркване ..... там квартално отивате с Зизу и Лилетка на проучване за клуба   Hug/ що ни загърби аватарски с таз ефирна рокля , мила Понтес    Thinking
А МОЛ ските срещи са друга "ракия" вече .....
Ама чак до петък ли  бре  ...  Sad ... какво ще правим в тоя сняг и лапавица .... аз вече въртя една извънредна пералня след сутрешната ни разходка  Mr. Green, още една такава и ни свършват тоалетите ...  Thinking
Та , ХАЙДЕ ЗА СРЯДА ДА ИЗМИСЛИМ НЕЩО .... за Стамболийския МОЛ или СИТИ-то ?    Praynig  Петък може пак в СКАЯ ....  newsm78

# 277
  • Мнения: 1 483
Ееееее,аз реших да се видим утре,и май нищо няма да стане Crossing Arms

На мен и Ская не ми е квартален,ама мислих хем да се видим,хем да проучим нещата.

# 278
  • София
  • Мнения: 721
Ми добре - хайде в сряда в Сити-то, а в петък - в Ская Laughing

Ега ти времето навън ooooh!

# 279
  • Мнения: 514

предлагам - утре или другиден да отидем до клубчето и някъде там на кафе, с която мама иска и не й е далече.

Аз искам, и не ми е далече  hahaha

Някоя мама спомена за кола 5 в 1. Алекс се вози в един такъв камион от Мothercare от как си седи на дупето. Това му е любимата играчка, даже заспива в нея  Grinning Виждам, че имат и нов модел, който е 7 в 1. Аз си падам по играчките 2 в 1, 3 в 1 и т.н. Малко по-скъпи са, но ако оцелеят се използват повечко време. Активната му гимнастика е 3 в 1. Сега я позлва като конче, а като му омръзне просто изваждам главата на коня, която е пияно. Активната гимнастика, която е при майка ми е 2 в 1, сега е колибка.
Хайде показвайте още, ето аз си харесах къщичката на Фишър Прайс....засега  Simple Smile

Завиждам ви за общия рожден ден, не толкова, че децата ще се съберат, колкото, че ще си направите хубаво женско парти.

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 15:00 от shrew

# 280
  • Мнения: 1 483
Ми добре - хайде в сряда в Сити-то, а в петък - в Ская Laughing

Ега ти времето навън ooooh!

Айде!кой ще дойде в срядаааааааааааааааааааа? Heart EyesВ колко часа?  Нали е това на Хемус?

# 281
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Нещо не вдевам с тия срещи newsm78  Доколкото разбирам ще има срещи и в трите Мола така ли?  Говореше се за Ская,след това Бети л каза,че имат среща с Блабла тия дни на Стамболийски,който иска да заповяда,изведнъж има предложение за Сити newsm78
 Моля обяснете ми кога и къде ще има среща Praynig за да видя дали ще се класирам. Трябва да пътувам с градския транспорт-до СКАЯ и ДО Ситито ми е невъзможно,трябва да сменям два транспорта. С такси и с тая количка абсурд. Така че интересуваме ще има ли среща в Мола на Стамболийски?

# 282
  • Мнения: 201
Ние ще чакаме с нетърпение да дойде ПЕТЪК Mr. Green Mr. Green Mr. Green Peace Joy,за да ви видим в SKY Heart Eyes
Ама сега да не се откажете за петък като се съберете в сряда Naughty

# 283
  • София
  • Мнения: 721
STASII, понеже на различните мами са им удобни различните молове, ще има срещи и в трите Laughing
За Стамболийски Бети ще каже кога и как Wink

dideto, аз ще дойда, така че не се притеснявай, няма да си сама Simple Smile

И от среща на среща стигнахме 15-та страничка Laughing

# 284
  • Мнения: 1 483
И аз вече не вдявам.Където и да е срещата все трябва с някакъв транспорт да дойда.Аз съм чак в симеоново.Интересува ме само дали ще има в сряда някаква среща.Защото така стана че не отидохме при свекърва ми заради срещата и сега е кофти ситуацията.Ще каже ,че сме ги излъгали нарочно. Rolling Eyes

Моля напишете къде?кога?и колко. Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт