Стимулация на овулацията

  • 20 431
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 324
Цитат на: ali
......... след 10 месеца, каза "дигам ръце от теб, дай да мислим за инвитро, че след 35 години и то е все по трудно".....


Само след 10 месеца опити ти казва "Дай да мислим за ин-витро"  Confused:  Confused:  Confused:  Confused: Ами не е ли малко рано да се мисли за подобно нещо.
Правиха ли ти всички възможни иследвания  Confused: Хубаво си помисли преди да се впуснеш в такава процедура  Sign Exclamation

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Мама от Финландия
Цитат на: Зъхи
Али, ето ти и описанието на таблетките:

Билкови таблетки за кисти на яйчниците. Препоръчва се при кисти и чести възпаления на тръбите и яйчниците, при бяло течение, болезнена менструация и липсваща овулация. Препоръчва се при безплодие.


Какви са тез таблетки, че нещо колкото и да чета толкова и не вдявам... Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Confused:  Confused:  Confused:  Neutral Face  Neutral Face  Neutral Face


Не мога да разбера какво не вдяваш... Laughing Rolling Eyes Но ето да прочетеш на сайта:

http://www.tomilherb.com/

Ако нещо те заинтересува, ще ти пратим!  Wink

# 17
  • Мнения: 3 634
Ами не вдявах за какво точно става дума...  Sad
Напоследък не мога да се включвам толкова редовно колкото бих искала, и през следващите 3 седмици имам толкова напрегната и откачена програма... та когато се включа, все има нещо което изпускам поради недостиг на време и други подобни.
На Финчо съм му казала (поради липсата на време), че когато кажа "Гащи долу:!: "  и трябва да са вече свалени... и вие си знаете по- нататък  Wink  Laughing

# 18
Последния път като бях при моя лекар разбрах, че имало някакво друго по-ефикасно лекарство за стимулиране на овулацията. По неговите думи Клостилбегита е доста остарял медикамент вече и именно затова ще правим стимулация с нов препарат по схема от 3 ден по2 таблетки. Това обаче ще стане следващия месец, защото лапароскопията ми беше направена в началото на април и се налагало изчакване 2 месеца. В петък отново ще ходя при лекаря ми и ще разбера какво е заглавието на този препарат. Доктора каза, че след приема му имало голяма вероятност от зачеване на близнаци. Аз честно казано много не вярвам щото и за Клостила така казваха, а то дори и 1 не може да се хване от него. Та значи след петък, ако разбера нещо повече ще пиша.
Чао засега

# 19
Цитат на: nikkiii
Последния път като бях при моя лекар разбрах, че имало някакво друго по-ефикасно лекарство за стимулиране на овулацията. По неговите думи Клостилбегита е доста остарял медикамент вече и именно затова ще правим стимулация с нов препарат по схема от 3 ден по2 таблетки. Това обаче ще стане следващия месец, защото лапароскопията ми беше направена в началото на април и се налагало изчакване 2 месеца. В петък отново ще ходя при лекаря ми и ще разбера какво е заглавието на този препарат. Доктора каза, че след приема му имало голяма вероятност от зачеване на близнаци. Аз честно казано много не вярвам щото и за Клостила така казваха, а то дори и 1 не може да се хване от него. Та значи след петък, ако разбера нещо повече ще пиша.
Чао засега

Здравейте,момичета!Друго по-ефикасно лекарство от Клостилбегита е Пурегон (поне засега това ми е известно).Това са инжекции,които се поставят по схема. На мен ми ги поставиха преди няколко дни и днес съм на лекар,за да разбера какъв е резултата. Утре ще ви уведомя.Ако имам1-2-3 образували се яйцеклетки в отпушената ми траба(едната е запушена) престъпваме към инсеминация.А ако нямам-продължавам с опитите. Стискам палци на всички и ви желая успех!

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Момичета, понеже съм на тема гладуване, влязох в сайта на Д-р Емилова и ви откопирам следната информация, която може да е от интерес за някой!  Grinning
Това са думи на самата д-р Емилова, последовател на гладолечението на Лидия Ковачева, основател на два санаториума за гладолечение, излекувала от различни болести над 26 000 души!!!, включително стерилитет, както при жени, така и при мъже. Та ето и цитата:  

"Стерилитет също се лекува успешно, без да мога кажа 100%, но при една голяма част от хората се разрешава този проблем. Гладуването дава възможност да се премахнат сраствания в тръбите например, или поликистозата, ако това е проблемът. Също така спермограмата при мъжа се подобрява, така че шансовете за забременяване са много по-големи след провеждане на програмата. Според мен една двойка със стерилитет трябва да опита първо този начин и ако няма резултат, след това вече да се подлага на други методи. А ако преди забременяване е направено едно гладуване и по време на бременността майката прави по един ден в седмицата разтоварителни програми, храни се с много сурови плодове и зеленчуци, покълнали семена, сурови ядки и много малко животински храни, това се отразява много добре на плода и майката се чувства много добре, не напълнява много. И най-важното е, че бебето расте в една чиста утроба."

# 21
Clomifena наистина се оказа клостилбегит, който при мен не действа, аз го комбинирах с UTROGESTAN, но за следващия месец и на мен ми е предписан вече DUFASTON. Но познавам две жени които са забременяли след клостилбегит.......едната с близнаци наистина, но не мисля че е страшно - майките на близнаците си връщат по-бързо формата май от големия зор пти отглеждането  Laughing  Laughing  Laughing
Това при мен е по-скоро изключение, така поне твърдят генеколозите. Днес ходих при още един за справка.
 След малко като си тръгна ще си купя и билковите таблетки, няма да се давам я  Grinning Има и следващи месеци.
Много ви благодаря на всички и до утре.
Обичайте се !

# 22
  • Мнения: 3 634
Е той Дуфастона няма нищо общо със забременяването... Той корегира цикъла (при дълго използване) и бременни го пият за задържане на плода... Поне аз така съм разбрала... Поправяйте ме, ако греша.

Общи условия

Активация на акаунт