Детски рожден ден във Варна- 2

  • 103 943
  • 834
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Здравейте, на 10.11 празнувахме РД на сина ми в пица&бар Домино. Намира се зад Медицинския университет, на ъгъла на ул. "Цар Асен" и ул. Иван Аксаков", тел.: 605666
Има ли детски кът?

Няма детски кът.
Заведението е на две нива , отделени едно от друго.
Колкото и да викаха децата не пречеха на останалите гости:-)

# 16
  • Мнения: 3 927
Само запис....

но сребърен облак ме подсети, че съм виждала органзиран РД за по-големи дечица в караокето на пицария Бънди (на ъгъла до клона на ПроКредит банк близо до централна поща), но това беше миналата зима.......дали все още съществува заведението не знам......беше много просторно, незадимено в следобедните часове, т.е. заведението работеше само за рожденника...отпред пицарията си беше на нормална консумация......

# 17
  • Мнения: 4 593
запис и от мен
ние за 2 поредна година ще празнуваме в сладкарница гес , миналата година ни хареса, за тази, никаде другаде не  ми допадна и другата седмица ще пиша как е било.

# 18
  • Мнения: 8 769
В този "Шрек" има ли детски кът?
И въобще толкоз нещо съм изчела и ето, утре Филип има имен ден, и аз не зная къде да отидем да си поиграят малко децата и ние да хапнем.... ooooh! ooooh! ooooh!

# 19
  • Мнения: 17 407
Редовно ходим в Шрек, аз детски кът не съм забелязала да има.

# 20
  • Мнения: 4 593
В този "Шрек" има ли детски кът?
И въобще толкоз нещо съм изчела и ето, утре Филип има имен ден, и аз не зная къде да отидем да си поиграят малко децата и ние да хапнем.... ooooh! ooooh! ooooh!

това за мен е всекидневен проблем

# 21
  • Мнения: 108
Не знам в старата тема, но тук видях никой не е споменал за пицария "Тримата мускетари". Намира се зад затвора и има детски кът.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Всъщност, каква е идеята на новата тема?  Thinking

Пак едно и също ли ще повтаряме?  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 8 769
Според мен идеята е ако се намери нещо ново, някой нов отзив-да се постне. От повтаряне смисъл няма, права си Киса.

# 24
  • Мнения: 332
 Някой чувал ли е нещо за пицария Ал Бънди?

# 25
  • Мнения: 108
Съжалявам, ако не съм дала полезна и актуална информацията. Sad Не видях името на пицарията на първа страница в списъка и за това писах.
Искаше ми се да питам дали някой е оставял детето си в детски център Радост и Усмивка (дано пак не повтарям) и какви са отзивите за там?

# 26
  • Мнения: 332
Чудя се между Златния лъв и Ал Бънди?Моля помогнете и ми кажете отзиви

# 27
Доста народ се извървя при нас да пита за детски рождени дни, явно тази тема е много актуална. Ние мислим да правим партита, но в началото ще е само за децата, които са записани при нас в школата по изкуства или занималнята. Страхувам се да не стане както на други места - да се юрнем с детските партита, а истинските ни цели и занимания да останат назад.  Та засега купона ще е само за нашите малчовци Hug

# 28
  • Мнения: 2 282
Я да попитам - има ли 7-8 годишни, които са си прекарали добре в Арлекин? Притеснява ме малко това, че аниматорите са деца, и не знам как се справят с по-големите. Тук имаше един много положителен отзив, но за рожден ден на 2 или 3 годишно... много искам да присъствам поне на част от парти, за да се уверя, че това е мястото.

# 29
  • Мнения: 5 178
1001 Приказки, бива ..
кофтито е, че залата е обща т.е с теб може още 2-3 РД да се празнуват паралелно

Сякаш  в Барби (около медицината) е подходящо за такива мероприятия, Има детски кът, изкушавам се от мисълта да го пласирам на какичките за 1-2 часа

Общи условия

Активация на акаунт