Детски рожден ден във Варна- 2

  • 104 035
  • 834
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 282
Какви бяха условията за резервация в Гес? Май трябваше от тях да поръчаш тортата. newsm78 И някой има ли идея с какво могат да се забавляват 8-годишни деца? Освен да се оставят сами да си направят партито, мога ли нещо друго да им измисля? newsm78
Пиратското и на мен много ми хареса, но беше за 5 годишно момченце, всички бяха много на кеф. Чух лоши отзиви за някакво принцеско парти, та явно има разлика в качеството, вероятно и в артистите, пък и все пак търся вариант за 8ми РД.

Засега вариантите за 8мия рожден ден са дискотека (диджей) и уинкс партито. За него ми се струва, че вече е голяма - не за Уинксите, а за програмата, която наблюдавах там, на пиратското парти се забавлява, ама все пак беше най-голямата и като че ли можеше и по-добре да е...  newsm78 Още ли го има Златния лъв? Там не беше лоша комбинацията. Лудите глави са много готини, но ги определям за възраст 5-8 години, и то ако последните 2-3 посетени рождени дни не са били с тях. При нас таман така се случи - цяло лято бяхме на техни партита и дори на мен ми доскуча, иначе са готини.
Много ми се иска да е хубаво партито, че и е първото с новия клас и без това каза, че децата "не искали да дойдат". Надявам се, че не е вярно, защото така или иначе още не сме ги поканили Simple Smile

# 766
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Облаче, сигурна съм, че ще се повеселят добре децата на рождения ден. Моят юнак също става на 8. Мисля вариант Гес + нещо забавно. Би ли ми обяснила на лични, за да не товарим темата, какво правят тези Луди глави, как са им цените, времетраене и т. н. Гледам, че Мимо има и някакви състезателни игри. .. newsm78

# 767
  • Мнения: 367
Да кажа за Викиленд т.к. живеем до него.Цената за дете е 3лв/час за детския кът.Тортата задължително е от тях,и по пица и сок на дете.Купуват се и килограм сладки и соленки. Peace

# 768
  • Мнения: 66
Тримата мускетари.
Смятах да не ги назовавам, но наистина го заслужават.

Оферта от меню за около 6-8 лв на дете и свободна консумация за големите - ОК; 2 часа, срещу такса 20лв ... - ОК, задължителна пица за децата /включена в куверта им/ - преживява се... но да ми искат 50ст на балон и задължително аниматор от тях/60-70лв/, да не мога да нарисувам лицата им.. и т.н, идва ми много.... както и 5те лв. за надпис ЧРД - некрасив. Най-вече защото съм сигурна /след като попитах/, че не мога да избера балоните, свещичките и да видя какво прави клоуна им предварително, пък и видях стаята за рожденни дни.

За мен няма даже бизнес логика в това. Грубото отношение на момичето, което ни "разясни" условията, които бяха сложени в една папка, беше дамо бонус... Май не споменах, на първата страница на папката пишеше, "това, което се предлага от заведението не може да се внесе от вън" /по спомен/, после следваха свещички, балони и всичко останало.

  малко непрофесионално ще прозвучи, но си права. щото мен като ме викат да играя на детски рожден ден в мускетарите, управителката иска допълнително пари от родителите, задето не са си поръчали техния аниматор. а ако родителите откажат тя идва да си ги иска от мен. което и на мен ми се струва доста тъпо. още не съм станал родител, но когато стана и пожелая да да празнувам празника на детето си някъде, ще искам да ми дават право на избор все пак, а не да ме задължават за абсолютно всичко!

# 769
  • Мнения: 1 312
И аз се замислям за РДто вече-след 2 месеца е.
Иска ми се да е в Капела,но просто не мога да си представя как ги организират децата да седнат да се хранят newsm78
Имам чувството,че като влязат да играят няма да могат да ги измъкнат от джунглата Mr. Green

# 770
  • Мнения: 3 211
И аз се замислям за РДто вече-след 2 месеца е.
Иска ми се да е в Капела,но просто не мога да си представя как ги организират децата да седнат да се хранят newsm78
Имам чувството,че като влязат да играят няма да могат да ги измъкнат от джунглата Mr. Green
измъкват ги  Mr. Green
викат ги по уредбата. първо ги оставят поне 1 час да поиграят.
в понеделник ходих на РД там.
цената е по 20лв/дете, видях, че сте писали по 18, явно са вдигнали цените. децата ядоха по 1 парче пица и пърж.картофи, имаше сок, който до никъде не стигна и кани с вода, които постоянно се изпразваха. преди яденето на масата имаше 2-3 купи с чипс.
тортата беше страхотна-50лв.
общо 3часа

# 771
  • Мнения: 4 187
Вдигнали са цените в Капела да, освен на кувертите за РД, и на посещенията - цената за час, без родител е 9лв.

# 772
  • Мнения: 6 039
вчера ходих в Капела. Има промоция. Във времето от 10 до 15 ч по 6 лв на дете с родител без ограничение в престоя. Ако обаче искате да оставите детето само е по 9лв на час.
Това разбира се важи за делничните дни.

# 773
  • Варна
  • Мнения: 3 363
има има вече  Mr. Green говорих. ще ходя на място да видя как е  Wink


Ихааа, там сме още днес  Grinning!

Ходихте ли вече в ДК в Гранд-а ? Малко повече подробности ? Става ли за 2 год. дете ?

# 774
  • Мнения: 2 119
Ходихме в Гранда в неделя, детския кът е същия като миналата година, само са купили играчки и занимавки за по-големи деца. Дъщеря ми беше сама с 2-те каки и 1 час се занимаваха с нея - пъзели, рисунки, домино - обаче като цяло е за малки деца - на 1-2 години, пързалките и батута са бебешки. Обслужването отново е под всякаква критика, първо чакахме 20 мин. да дойде някой да ни пита какво искаме, после още толкова да ни донесат 2 чая Crazy

# 775
  • Мнения: 3 595
В гранда става и за 3 годишни, поне моето и още едно на 4 играха, на батута скачаха много, казаха че е до 45 кг-ма. Като цяло няма все още деца. Обслужването наистина е доста зле  Mr. Green

# 776
  • Мнения: 4 187
Ходихме в Гранда в неделя, детския кът е същия като миналата година, само са купили играчки и занимавки за по-големи деца. Дъщеря ми беше сама с 2-те каки и 1 час се занимаваха с нея - пъзели, рисунки, домино - обаче като цяло е за малки деца - на 1-2 години, пързалките и батута са бебешки. Обслужването отново е под всякаква критика, първо чакахме 20 мин. да дойде някой да ни пита какво искаме, после още толкова да ни донесат 2 чая Crazy

Пуу, аман бе! Гранд хотел все пак  ooooh!. Пуши ли се около Детския кът? Все още е сме ходили, но определено май ще е измежду другото вместо да сме редовни Tired.

# 777
  • Мнения: 2 119
Ами честно да ти кажа не знам дали се пуши. Нашето семейство вече е от непушачи Grinning
А то и нямаше други хора, де, бяхме единствените клиенти. Което всъщност не беше никак лошо Mr. Green

# 778
  • Мнения: 1 572
не мога да си обясня защо след като сте били само вие сте чакали 20 минути за 2 чая или соц-а още върлува там здраво  Mr. Green

# 779
  • Мнения: 4 187
Ами честно да ти кажа не знам дали се пуши. Нашето семейство вече е от непушачи Grinning

Браво Славенка, само така  Grinning. Честито за втората лентичка в подписа   bouquet!!!

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 21:44 от star

Общи условия

Активация на акаунт