кога най-рано започват коликите?

  • 38 116
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Доколкото знам, може и от изписването  Confused Sad
Аз бях от щастливките, минахме без колики  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 092
От 9-тия ден !
Миличкото , още си спомням намръщеното му червено личице ! Cry

# 17
  • София
  • Мнения: 672
Много индивидуално- при нас от 6-тия се започнаха размирици, които на 7-мия ден станаха колики. Започнах Инфакол и сега е по-добре Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1
при нас от 7 ден и са силни много вечер Simple Smile

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Когато педито дойде вкъщи около 7-8 дни след раждането и му преслуша коремчето каза че има колики, макар че на мен не ми се вярваше толкова мъничко бебе да има Thinking! Не сме патили с колики- беше поносимо положението! Wink

# 20
  • Мнения: 14
Мойта бебка е на 20 дни и ни тресат здраво колики от 5-6 ден от раждането й. Направо се виждам в чудо  Cry Като почне да реве, чак забравя да си поеме дъх и се гърчи като настъпано червейче. Почти едно шишенце Еспумизан вече сме изпили и няма май никаква полза  newsm78. Моля мамите, които са минали през това и са ползвали някаква диета да ми кажат с какво да се храня и какво да избягвам да хапвам,че поне малко от малко да облекча болката й. Или да пуснат линк към подобна тема,че аз рових и с търсачката търсих, уви не успях нищо да намеря за храненето на майката в кърмаческия период.

# 21
  • Мнения: 545
Доколкото знам,може да се появят още от първия ден!Лора плачеше много от втория си ден,може от коремчето да е било или е била гладна милата(бяха я захранили с АМ,а пък аз после я мъча с някаква си коластра Laughing)
Аз много внимавах какво ям и се разминахме сравнително леко с коликите!
Успех Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 418
Да не те отчайвам,но при нас коликите ги имаше още в родилното.Сега сме в шести месец и все още от време на време се присвиваме от коремче.Май пре всяко бебе е различно Simple Smile Пожелавам ти вашете да свършат по-бързо!

# 23
  • Мнения: 9 481
Мойта бебка е на 20 дни и ни тресат здраво колики от 5-6 ден от раждането й. Направо се виждам в чудо  Cry Като почне да реве, чак забравя да си поеме дъх и се гърчи като настъпано червейче. Почти едно шишенце Еспумизан вече сме изпили и няма май никаква полза  newsm78. Моля мамите, които са минали през това и са ползвали някаква диета да ми кажат с какво да се храня и какво да избягвам да хапвам,че поне малко от малко да облекча болката й. Или да пуснат линк към подобна тема,че аз рових и с търсачката търсих, уви не успях нищо да намеря за храненето на майката в кърмаческия период.

Избягвай бсички бобови храни, карфиол, зеле, броколи, прясно мляко!, -това за коликите, храните с които не бива да се прекалява заради алергии при бебето-фъстъци!, овесени ядки!,  цитр.плодове, малини, къпини, ягоди, шоколад.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
уф убедих се, че може и от първия ден Tired

Май такъв беше и нашият случай  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 603
И при нас започнаха няколко дни след раждането. Към края на третия месец  вече се бяхме отървали от тях, ноооооо до тогава ............. #Crazy

# 26
  • Мнения: 62
Една акушерка в болницата ми каза,че откакто бебето започне да се храни,т.е.от първия ден,оттогава могат да започнат коликите,естествено при всяко бебе е индивидуално.И при нас започнаха още първите дни и сега ги имаме още - бебо е на 2месеца и 6 дни,броя дните до края на 3-тия месец с нетърпение като се надявам до тогава да изчезнат.

Общи условия

Активация на акаунт