Двойна гушка.

  • 7 814
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 491
Продължение и от мен:
4. Упражнение с огледало - сядаш пред огледалото, пръстите на едната ръка поставяш малко по-ниско от линията на ключиците, с другата ръка леко допираш подбрадието. Енергично отпускаш надолу ъглите на устата си, като че ли изразяваш презрение. Едновременно с това опитай напълно съзнанателно да стегнеш широкия мускул (той се намира отстрани и в предната област на шията). В огледалото ще забележиш, че кожата в горната част на гръдния кош видимо се повдига нагоре при свиване на мускула, а на шията се появяват ветрилообразно разположени тънки и дебели "въженца". Свиването трябва да е бързо и краткотрайно. Трябва да се повтаря 10-15 пъти и да се изпълнява всекидневно. ooooh!;
5. 30-минутни компреси. Върху почистена шия и брада се маже съвсем тънко подхранващ крем, след това парче памук се намокря с някаква подхранваща лицето течност, слага се върху шията и подбрадието и се покрива с мушама за компреси (10х20 см). Компресът се превързва с бандаж около шията и темето. След като престои 30-60 мин компресът се сваля и кожата се измива с хладка вода.

# 16
  • Мнения: 7
Момичета много ви благодаря за съветите.Мисля да опитам с упражненията.За колко време горе долу ще има видим резултат ако ги правя всеки ден по няколко пъти?

# 17
  • Мнения: 2 401
При мен имаше чувствителна разлика на десетия ден. А не съм си давала зор, просто си раздвижвах врата.

# 18
  • София
  • Мнения: 586
Момичета много ви благодаря за съветите.Мисля да опитам с упражненията.За колко време горе долу ще има видим резултат ако ги правя всеки ден по няколко пъти?

sani001, пробва ли упражненията? Дали имат някакъв ефект?

# 19
  • Мнения: 8 999
Ето и едно упражнение от мен: както си седите на бюрото, подпирате със свити юмруци брадичката, а лактите на ръцете са на масата/бюрото. Натискате главата върху юмруците така, че да почувствате напрежение от брадичката до ключицата /упражнението обхваща цялата шия/.
А, и още едно: повдигате глава назад и започвате да отваряте и затваряте устата си /пак трябва да има напрежение по предната част на шията/.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Има специална серия за шия на Есте Лаудер.
Мисля, че има и на Диор, и Живанши.
Ако проблемът е по-сериозен, при Н.Георгиев има нов апарат, който е чудничък за целта - някаква липосукция прави, ама е много щадяща и кожата се свивала след това.
Алума терапията също третира проблема.
Всичко е свързано с пари, естествено.Няма да стане само с гимнастика, няма такъв филм - даже напротив - може от преразтягането при упражненията да ти се получат бръчки Wink

# 21
  • Мнения: 7
Момичета благодаря за съветите.Мисля че има резултат и то само като правих кръгови движения на главата,като наблягах най-много назад.Наистина помага.Но мисля,че това може да се прилага само ако е в начален стадий отпускането.

# 22
  • Мнения: 757
Има специална серия за шия на Есте Лаудер.
Мисля, че има и на Диор, и Живанши.
Ако проблемът е по-сериозен, при Н.Георгиев има нов апарат, който е чудничък за целта - някаква липосукция прави, ама е много щадяща и кожата се свивала след това.
Алума терапията също третира проблема.
Всичко е свързано с пари, естествено.Няма да стане само с гимнастика, няма такъв филм - даже напротив - може от преразтягането при упражненията да ти се получат бръчки Wink
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт