Студ и мраз земята ще сковът,а МАРТенчетата на топличко си спят!

  • 9 112
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Запис и от мен  Grinning Момичета днес от 11.20 ч съм на преглед при моята лекарка и да видим как е бебчето...много се притеснявам! Надявам се че няма за какво! Стискайте палци всичко да е наред и най-накрая да разберем пола на  baby_neutral stankova82 и аз бебчето не го бях усещала от петък..съвсем лекичко 1-2 пъти ама не е като друг път, но преди малко изядъх няколко по здрави шута така че не се притеснявай !!!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 123
Сега чета една тема в друг форум,мисля че ще ни е полезна,за това я пускам:
 http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=budeshtimaiki&Number= … amp;sb=5&vc=1

 Kalinka_M,стискам палци за прегледа.

  stankova82 , до преди седмица и моят бебко ми въртеше такива номера-1 ден яки шутове,после 2-3 дни нищо.Можеш да хапнеш нещо сладко или пък да сложиш слушалки на коремчето и да пуснеш музика.

# 17
  • Мнения: 135
Нека да ние честита новата ни темичка. Heart Eyes
Много е снежна и ме кара да се чуствам вече празнично.
Андрес тази темиа която си пуснала е много важна и полезна
браво ,че яа пусна и на нас. Hug :

# 18
  • Мнения: 318
Ехооо Simple Smile Приветики и от нас Simple Smile
  Много ви благодаря за подкрепата по проблема аз - нова година - самолет - родители  Grinning Joy Много добре мина вечерята по повод 30 години от сватбата на родителите ми Simple Smile - перлена сватба. Майка ми подкупих с перлено колие и обички. пто4етох, 4е това се подарява на жената като символ на круга, който редят перлите, както са се изроили 30 години Simple Smile А на татко едно екзотично цвете в саксия (той е луд цветар) с послание да се грижи за него, така както се е грижил за брака им цели 30 години:)
   Не обелиха нито дума за патуването!!  Shocked И двамата с мъжа ми не можехме да повярваме Simple Smile Ние междувременно май ще се ориентираме за Солун с кола. Дано този варичнт им се стори по ок, въпреки, ч еаз предпочитам 2 часа самолет, отколкото 4 с кола, ама.... Simple Smile
   АНГЕЛЧЕЕЕ, аз съм днес при Спасов Simple Smile Не ме издирвай  повече - признавам без бой Simple Smile От 17.30 съм аз. Само се притеснявам, че съм си го записала часа още преди месец и половина - да не е станало нещо - да са ме изтрили  hahaha Чудя се дали само и единствено сърчицето ще гледаме или ще погледне и цялото бебе? В четвъртък, пък, съм при Димитрова на ФМ, обаче...след като прочетох отзивите от другите мами, че преглежда по 10 мин и мълчи като пукъл....съм със свито сърце....Така ми се иска да разбера пола на бебчо - незнам как ще реагирам, ако и на мен не ми отговаря на въпросите.....струва ми се много непрофесионално....Дано да имам късмета да не е " в цикъл", че на мен пък, както не ми е идвало от 5 месеца - ще я изумя с ответната си реакция..... #2gunfire
     Ангелче, ако не се видим - стискам ти много палци да мине гладко при Спасов  Hug
Поздрави и хубав ден на всички мами и бебоци в коремчета!   bouquet

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравейте и от нас!Аз този месец си минах вчера ЖК,бях и на частен преглед и вече съм отчаяна от наддаването на килограмите ми.Не стига,че съм ограничила тестените изделия до 2 филийки на ден,а понякога дори и 1 изяждам,хапвам си сладко,но 1 шоколад го ям вече цяла седмица и освен това избягвам да ям след 18 часа вечерта.Е,кажете ми от какво тогава ги качвам.Кажете вашите режими какви са,та да си сравня часовника.С бебчето всичко е наред,тоновете са 152,доста ме подритва през целия ден,а и през нощта.Това е от мен засега.Депресирана съм вече,качила съм 4 кг и този месец,миналия също.И какво се оказа,дори и с ограничения си качих същите килограми като предния месец.Кръвното си ми е нормално,не се подувам.Спирам вече да се оплаквам,ще се отдам на мъката си.... Sad
Станкова,пусни му силна музика,изпий чаша студена вода,хапни няколко парченца шоколад,та да се размърда мъничето.
А като гледам ще съм единствената,на която няма да видят пол и да ми кажат размери.Когато питам за размерите,ми казват,че са нормални за седмицата,в която съм,но аз искам все пак да чуя някакви ориентировъчни числа,а не сега да се чудя къде да ги търся за коя седмица колко трябва да е размера на бебето.
Лек ден на всички!  bouquet

# 20
  • Мнения: 219
Здравейте, на  всички мами.
Пиша, ако има някой болен като мен, да мога да му помогна  Wink Значи, имам радикулит, една седмица голямо лежане падна, ако щете вярвайте, корема ми се измести на една страна, майката му е лежане, винамини "невробекс" и парацетамол. 1countingsheep Така че, успех, аз да не викам дявола, но се чуствам по-добре.
Моят гинеколог ми каза в никакъв случай, че не трябва да лежа по гръб. Вие да знаете нещо по въпроса?
Лека ви бременност!

# 21
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте и от мен , аз съм горе долу добре вчера нещо ме боля горе в дясно корема-под гърдата и то доста силно , но като полежах  ме отпусна  Tired
Понеже четох и линка към темата в дира , която е пуснала angels_zg  и по този пово снощи и с бъдещия татко си говорихме колко парички ще ни струва раждането  и колко ще ни струват първоначалните покупки без леглото и количка . Вашите изчисления какви са ?

# 22
  • Мнения: 1 369
Предателки такива:) Днес да не дойде никой на лекцията, а какво хубаво време се е отворило,нямате оправдания:) Лекцията беше много полезна, ужасно дълга, чак накрая не ми се седеше...имаше 2 презентации- в началото започнаха отново с тия противозачатъчни, не знам защо само на такива презентации попадам. После беше лекцията и накрая имаше презентация на Sanofi pasteur. Водих си записки и мисля повече на лекцията за ваксини да не ходя,че скоро мога на изпит да се явя...миналата година я слушах 2 пъти, докторката си каза и сега почти същото.  Беше ми скучно:( Не искам повече да ходя самичка пък...

ХУбав ден ви желая!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 123
Поли,ходила съм 3-4 пъти при Димитрова(за тази и миналата бременност) и по-малко от 30 мин. не ме е гледала.То аз съм и все с проблеми де,та може и за това.Ако очакваш да ти брои на глас пръсчетата на бебчо и т.н.,както правят някои-няма да е така.Оглежда си подробно,но не е от най-приказливите.За това пък и 2 мин. са и достатъчни,за да види проблем.При мен миналият път ,каквото ми каза,това и стана-включително,че до седмица ще вдигна кръвно,както и стана. Shocked
 За полета- аз съм на твоето мнение-дългото пътуване с кола,според мен е по-вредно даже.Аз вчера проучвах за летенето - приемат без проблем бременни до 32 г.с.,а след 34-та само с лекарско съгласие.

iliqna22 ,аз от както съм на диета-без сладко и въглехидрати -май качвам повече от преди. Close'
 Май ще трябва да се захвана сериозно с мазането,защото до сега я се сетя веднъж в седмицата,я не.А днес си видях спресни стрии по дясното бедро и ще откача направо,започвам якото плескане.

 Ники,аз исках да дойда,но трябваше да си оправям болничния.Какви подаръци имаше? Embarassed

 radost_ina , не трябва по гръб,даже най добре е на ляво - иначе се притиска една вена и бебчо не се кръвоснабдява добре.

# 24
  • Мнения: 318
Ангелче, неее - не искам пръстчета да броим Simple Smile Искаме полааа Simple Smile  Joy Знам от теб, че е уникален диагностик на проблеми и повлияна само и единствено от твоите постове - реших да се запиша при нея, та това е най-важното качество за един лекар, в крайна сметка Simple Smile Мисля, че ще успея да я предразположа.....особено щом ще съм с мъжо - той като им пусне по една усмивка и жениците се разтапят......голям омайник Simple Smile

# 25
  • Мнения: 240
Поли, дано да видите пола ан бебчо, ако не се окаже някой инат и се крие по всевъзможни начини Joy. За летенето съм съгласна, че ще е по-безопасно отколкото пътуването с кола, но ти си знаеш най-добре. Мисля, че ако се чувстваш добре няма проблем да пътуваш както и да било.
Илиана, и аз съм същата с килограмите, какво да се прави. В началото се чувствах много зле с бързото покачване, а сега вече свикнах. На мен обаче ми се струва, че сериозното дебелеене тепърва ни предстои, или се лъжа?

# 26
  • София
  • Мнения: 211
iliqna22, не се притеснявай толкова за килограмите (освен ако доктор не ти е казал,че вече е опасно). Аз лично гледам да избягвам тестените изделия, а наблягам на месо + нещо леко, а също така се старая и да не преяждам.По-добре по-често по малко.
KikiNiki, не може да ти е било толкова скучно- че ние всичките бяхме с теб мислено  Hug
Andjela81, на мен раждането ще ми излезне може би малко над 1,000лв  ooooh! А за покупките нямам никаква представа. Но доколкото знам може да ти излезнат и 100 и 1,000- зависи какво искаш и какво купуваш.
Искам и да ви споделя нещо, ако все още има мами,като мен, със  smile3550 От два дена пия вечер чай- Майчин лист (на опаковката май пише Лист от Сена) и ефекта е поразяващ!Щом се събудя и отивам...Аз все още си имам този проблем и сега се чувствам тооолкова...лека  thumbsup

# 27
  • София
  • Мнения: 3 123
lorisita ,Майчин лист по време на бременност НЕ се пие!!!Спирай го задължително!Яж много кивита-на мен ми помагат.Можеш да си купиш Дуфалак.

# 28
  • Мнения: 48
angels_zg, и на мен доктора ми каза да пия чай от сена за този проблем, защо да не се пие от бременни?

# 29
  • София
  • Мнения: 211
И на мен доктор ми каза да го пия  Shocked Зори, кажи защо не трябва да го пием?

Общи условия

Активация на акаунт