Режим на Пиер Дюкан - 46 част

  • 18 531
  • 536
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
  bouquetДобро утро сладурки.
Вещи, мерси ,че си ми  променило кг. И за новата тема  bouquet
Сиска,Кри,благодаря за кафенцата.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Веси, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
dezire_s --Здравей ,  какво е станало със снимките. Вчера ме нямаше и нещо не съм в час какво е станало. Разбрах , че Алекс е публикувала наши рецепти .Но снимки не намерих .
Грозна работа. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Анджелина  bouquet  bouquet

# 16
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646


Добро утро, сега имам малко време отивам да изчета предната тема

# 17
  • Мнения: 556
абоеа,със синмиките не знам нещо да е станало все още,но в друг форум са плагиатствали от нашата тема,и то доста грубо...и се притесняваме да не злоупотребят по някакъв начин и със снимките ни.
Ще измислим нещо.По-късничко през деня като се съберем повече на балкончето.. Hug


Забравих да попитам третофазничките с по-голям опит.Гледам,че Мише77 е горе.Мише,като разнообрази менюто,имаше ли раздвижване в посещенията дo 00

Мишленцето обаче не дойде вчера изобщо

Кали ,все по-рядко минаваш напоследък

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 08:47 от dezire_s

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Пийнах аз кафенце и ви прочетох  Heart Eyes
Кри, аз мислех, че тая Красунка няма детенце, а Муцунка нали си имаше Муцун  newsm78 Затова не знам, ама щом казваш, може и една и съща да е  Thinking
Уфф, сега гледам, че и там се е кръстила Муцуна в лентичката си, чудна работа наистина  Close
Не е същата, ей сега видях публикациите на нашата Муцуна, има си бебче, а другото момиче се опитва да има  Peace Ама голямо разследване   Crazy

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 09:00 от HubaBuba

# 19
  • София
  • Мнения: 3 090
Вещи  Hug бях яхнала метлата сутринта, та се забавих с благодарностите за новата тема! Мерси! newsm51 Наистина дебеланката от тази тема е била на Дюкан за известно време  Laughing Честита нова визия, изглеждаш просто страхотно, нямам думи! През последните 2 месеца си свалила 1 кг, а изглеждаш все едно с 10 по-малко. Поздравления!  bouquet  bouquet  bouquet А си свалила "САМО" 18 кг, както ти казваш. Вещи, 18 кг са адски много, трябва да си много доволна и горда!  smile3501 smile3501 smile3501 Успех и за последните килограми, да ги свалиш до Дюканския ти 1 рожден ден! newsm51
Благодаря на всички за честитките мен по 100гр на  ден ме уреждат Grinning Grinning Grinning,всеки ден по толкова прави 3кг на месец,супер,така до лятото ще съм -20кг.
Ей това е пример за дългосрочно планиране, не като "10 кг за 10 дни"  Joy Успех, Мира, вече си се доказала като дюканка, трябва ти само време!  bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Кри, ще идвате ли в Пловдив с дъщеричката  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 123
Добро утро , момичета, лоша работа е това с рецептите, въпреки че не съм написала една , се ядосах, щото аман от такива хора,
Вещи поправи в табличката на - 7,
иначе снимките /май казах / че са страхотни, Вещи и ти обличай нещо по-така, всички имаме лошия навик да се крием зад широки дрехи или сако , вкл. и аз Wink

# 22
  • Мнения: 2 180
Здравейте! Аз съм тук, колкото да се запиша и започвам да бачкам, че няма отърване от данъчните еееей!
Успех на всички в новата темичка!

# 23
  • Мнения: 11 547
Добро утро красавици! Hug Кри,Сиси,Калима благодаря за кафенцата!
Кри     202uu  Ходих да погледна "онази" тема,но освен копирани дословно рецепти и пасажи от книгата друго не видях.Искам да кажа,че това,което го има тук-там липсва.
Вещи благодарим ти за страхотната тема,която правиш!  bouquet Как успяваш да следиш линийките на всички и да актуализираш табличката непрекъснато-незнам. newsm51
Анджелина честит минус.  bouquet
Буби отстъпвам  ти титлата 007
Желая ви слънчев и усмихнат ден ! Heart Eyes

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Мама007Sunglasses Embarassed

# 25
  • Мнения: 980
Добро утро мили дами !!! Желая ви прекрасен ден !!!


Не се ядосвайте на преписвачите! Вещи, мерси за новата тема !!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 090
Кри, аз мислех, че тая Красунка няма детенце, а Муцунка нали си имаше Муцун  newsm78 Затова не знам, ама щом казваш, може и една и съща да е  Thinking
Уфф, сега гледам, че и там се е кръстила Муцуна в лентичката си, чудна работа наистина  Close
Не е същата, ей сега видях публикациите на нашата Муцуна, има си бебче, а другото момиче се опитва да има  Peace Ама голямо разследване   Crazy
Може и да не е тя, ако съм сгрешила, да ме извинява  Praynig Embarassed ама прекалено голямо съвпадение; не че съм разследвала, просто ми направи впечатление съвпадението на никовете...
Бубе Hug не съм сигурна още.  Thinking МъжО ще е в командировка, ще ми бъде трудно, но правя опити да наместя нещата. Все пак обещанието си е обещание, пък и като знам, че ще се видим...
Тиси  Hug и аз се надявам да се запознаем!
Пупа, честито намаление! smile3501 newsm51

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 09:24 от krikri

# 27
  • Мнения: 3 202
Добро утро!
Къде е това кафе   food010

# 28
  • Мнения: 615
Добро утро момичета и от мен. Лек и стпорен ден на всички. Ще се възползвам от кафето благодаря. Hug

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Пу само аз мога да го направя това,писах,писах и сама го затрих.
Та, добро утро на всички.
Да ви помоля да простите на Алекс,много мило момиче ми се вижда и смятам,че си разбра грешката.
krikri ,липсваше вчера на дружината,че и проблем със сайта имаше голяма скука,чак се разчистих Grinning
Вещи,благодаря за темата и айде ще си кажа кг да не ми стои празно там започвам 98кг сега съм 96 целта ми е 58 и съм висока 171см.Благодаря че си ме включила   bouquet
Благодаря ви за кафенцата с кеф ще си ги изпия сред вас

Общи условия

Активация на акаунт