Временна татуировка на принципа на перманентен грим

  • 37 256
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
 моми4ета забравете,татуировката е за цял живот,за 2 седмици,2 години-няма!!!!!!(не говорим за къна)дори и перманентния грим е траен,но там са пигменти,който избледняват,но не и напълно(тъмните пигменти съм свидетел,4е не падат за 7,8 години,дори и не избледняват!)!!така,4е не вярвайте .. татуировката е с туш и е за цял живот!

# 16
  • Мнения: 4 435
В Магама правят,сега погледнах сайта им... Wink
На мен ми е интересно за колко време?
http://www.magama.org/permanent.html

Това в Магама е с къна и пада за около седмица или две.

# 17
  • Мнения: 66
lanibarbi - уважения,но татуировки с туш правят само изключително некадърни татуисти и в затворническото таттоо студио  Simple Smile ... временни татуировки има и са на растителна основа ( за жалост не са навлезли в България така много) Както казах -в зависимост от метаболизма се разграждат-права си обаче ,че досега не съм видяла някоя да изчезна напълно!

# 18
  • Мнения: 779
 ок.хубаво,не е важно ту6 или боя или как се нари4а,..а това 4е татуировката е завинаги....запозната съм с татуировките покрай мом4ето,което прави моята,най-уважавания татуист в БГ,...НАВРЕМЕТО ИСКАХ ВРЕМЕННА..ТОЙ СЕ СМЯ!!!!! hahaha .....така 4е знам за какво става на въпрос.временна няма

а анджелина джоли още е с ,..с белези от опити за махане на татуировки

# 19
  • Мнения: 66
Брей -интересно ми стана ? Как да няма значение дали е туш или растителна боя - то нали в това е смисъла,за качеството.За запознаването с татуировките-радвам се ,че има и други ,които се интересуват,но все пак мъжа ми е татуист.А този ,който се смее на временни татуировки,просто не е запознат с материята.
Както и да е- от спорове файда няма.Аз също съм против временните-не виждам смисъл ! Simple Smile
А за грозните белези от лазера (който също е безсмислен за мен) има едни специални кремове ( не се сещам за има) ,с който се заличават белези -доста ефективно и след секцио Simple Smile
Но си подбирайте татуистите внимателно Simple Smile

# 20
  • Мнения: 779
 въпроса не е да издребнява6 ... мисли6 ли 4е най добрия работи с боклуци?!!?..а мъжа не знам кой ти е и не ме интересува.достатъ4но му направи реклама с временните за 2 години.. ooooh!същината на въпроса беше трайността ..,а не-туш,бои и тн ..и анджелина няма пари 4е да ходи с повърхностни белези нали.. newsm78     Money

# 21
  • Мнения: 4 435
Айде да спрете вече,става ли?Има лични ,може да се разправяте колкото искате.

# 22
  • Мнения: 66
Извинете ! Simple Smile  Личните са добра идея!

# 23
  • Мнения: 779
Извинете ! Simple Smile  Личните са добра идея!
не мисля Stop,всеки си има мнение,...не е нужно да се налагаш

# 24
  • Мнения: 803
Копирам мнението си от темата за татуировки и пиърсинг:

Една приятелка си беше правила такава татуировка. По принцип при този метод иглата влиза по-плитко. Бяха казали на приятелката ми, че мастилото постепенно ще се абсорбира и след известно време татуировката ще изчезне - тя и затова се нави, защото не искаше нещо постоянно. Обаче, нещата не се получиха точно така. Вярно, татуировката почна да избледнява, но не изчезна - по-скоро седеше като олющена на места. Представи си го като полуизтрита ваденка. Аз се опитвах да й обясня, че като влезе веднъж мастило под кожата, едва ли ще изчезне просто така, но тя не ме послуша и си я направи въпреки всичко - това беше преди около 5 години. Още и седят някакви остатъци от татуировката. Сега се замисля да си направи истинска, поне да не е толкова грозно.

Аз лично не съм се интересувала от този вид татуиране, може би при нея нещо да са объркали, но тя много съжаляваше впоследствие.

# 25
  • Мнения: 2 414
Жалко,че явно не е истина ....толкова се бях навила.  Sad

# 26
Жалко,че явно не е истина ....толкова се бях навила.  Sad


Здравейте сладури и сладурки!
Ще отговоря на всичките ви  въпроси само с две думи - няма, повтарям (!) няма временни татуировки, които да се правят с игла и туш (независимо какъв, т.е. на растителна или на метално-окисна основа). Смея отговорно да заявя, че единствените временни татуировки, които съществуват са: с къна (те стоят бледо-кафеникаво-червени върху кожата; давност: 2-4 седмици) и всякакви други РИСУВАНИ с флоумастер, маркер, лепенки, ваденки и водни боички.

Ако някой се усъмнява в тезата ми ще му кажа - пич(!), много отдавна се татуирах за първи път (бях на 16, т.е. преди 8 години)... От тогава не съм спряла.. това е краста без начесване... Много прочетох по темата и то не от форумите...    Който го е страх от мечки не ходи в гората, или в превод - който има страх от игли, болка (а има, не е като да не боли), както и най-притеснителното (явно) - вечността ще му кажа - ВЕЧНИ СА!!! най-старото татуирано тяло (!) се датира към 15 000 години пр.Хр.; намерено е в ледниците над Сибир и... хахаххаха тялото е на жена, с татуирани геометрични  по колете, лактите и раменете Simple Smile)))) Нама нищо по постоянно от временното...

Поздрави,
Криската....

# 27
  • Мнения: 606
Няма такова животно като временна татуировка.
Разпитала съм в много студиа и навсякъде казват,че няма.
Накрая си направих истинска  Grinning

# 28
  • Мнения: 606
Копирам мнението си от темата за татуировки и пиърсинг:

Една приятелка си беше правила такава татуировка. По принцип при този метод иглата влиза по-плитко. Бяха казали на приятелката ми, че мастилото постепенно ще се абсорбира и след известно време татуировката ще изчезне - тя и затова се нави, защото не искаше нещо постоянно. Обаче, нещата не се получиха точно така. Вярно, татуировката почна да избледнява, но не изчезна - по-скоро седеше като олющена на места. Представи си го като полуизтрита ваденка. Аз се опитвах да й обясня, че като влезе веднъж мастило под кожата, едва ли ще изчезне просто така, но тя не ме послуша и си я направи въпреки всичко - това беше преди около 5 години. Още и седят някакви остатъци от татуировката. Сега се замисля да си направи истинска, поне да не е толкова грозно.

Аз лично не съм се интересувала от този вид татуиране, може би при нея нещо да са объркали, но тя много съжаляваше впоследствие.
Точно това ми обясниха и на мен

# 29
  • varna
  • Мнения: 676
Бих искала да си направя постоянна,даже се улавям,че все по-често мисля за това.Да е нещо естетично.

Общи условия

Активация на акаунт