ДЕКЕМВРИ вече наближи и дъжд от сладки бебчета ще завали!

  • 12 429
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 856
Момичета, много е вълнуващо днес тук.

Абе забравих да кажа за зехтина, че някой беше питал. Значи в самото му шише (аз препоръчвам да е от малките) се преварява, като се топи в съд с вода. Шишето не се пука, но трябва да се сложи студено, в студена вода на студен котлон, докато си заври. Ври 20 мин. С това бебето се маже всяка вечер след баня.

# 76
  • Мнения: 153
Честито бебче на Венчо   bouquet

Да е жив и здрав и да радва много мама и татко  Hug

# 77
  • Мнения: 219
Честито бебче Никола на Венчо, да ти е жив и здрав, и много, много да радва мама и тати. А на теб - бързо възстановяване и после чакаме да се отчетеш!

# 78
  • София
  • Мнения: 1 078
Ураааа,браво на Венчо!Да ти е жива и здрава рожбичката,да ти носи щастие,любов и много,много да се гордеете с него! smile3521

Аз май всеки път ще се повтарям с пожеланията към майчетата,които ще ни радват с новините. Rolling Eyes Бедна ми е фантазията,но думите ми са искрени! Laughing

Бабче,не съм много сигурна,но мисля,че работят "Хъшове"-те сутринта.Поне имам спомени,че когато водех Александра на детската,вече имаше разни пиещи кафенце.

# 79
  • София
  • Мнения: 165
Лелее, днес си проспах младините. С изключение на два -три часа ( бах на докт ) съм спала цял ден.  newsm78а спах и през ноща - какво става??? Оказа се , че няма такова нещо като болки просто ей така - нашто бебе тръгнало към изхода, преди да сме му дали зелена светлина  Joy . Паднало е толкова ниско, че едва ходя вече. Ще видим къде ще му излезе края. Изместихме ( по този повод ) дата за 20. Гледам, че доста я обсъждате. Ще ни приемат на 19 , малко изследвания и хоп.... smile3504 на 20 .
За еклерчета май си говорите. Идвам и аз. Дано съм ок и утре, че няма да го преживея.

ValiaR, ти си утре рано, рано на изследвания ли? Мислих да ти предложа да те закарам ( аз съм малко над вас  и си ми по път ).
А кои ще ходим?

# 80
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Лелееее почнахме и ние да раждаме ooooh!

Честито маминце  bouquet да ти е живо и здраво синчето и мн, мн да те радва Peace

# 81
  • Мнения: 469
Венчо, честит син и от мен! Да сте живи и здрави и двамата и да го нагушкаш от всички нас!!!   bigdance2

Валиа, дано тоновете са наред следобяда и да не те шашкат така тези лекари! При мен вчера като слушаха сърцето на видеозона беше обратното - като лежах по гръб тоновете бяха по-бързи от средните - лекарят каза че сигурно се притискало нещо, не запомних какво точно, а като легнах настрани се нормализираха.

Аз днес ходих до Пигис Хаус, купих си от еднократните гащи, най-големият размер за всеки случай. Simple Smile Не изглеждат зле и няма да се късат лесно както си мислех. За съжаление нямаше от спалните комплекти заради които се бях засилила, но те могат да се поръчат и по Интернет. Гледах едни много интересни слингове - ама много скъпи бе, 100 лв. Ето така изглеждат, стават и за новородено.

Оф, да ви се оплача аз още не съм харесала кошара. Притеснявам се че тази която съм си избрала засега е 60 на 120 и не мога да преценя дали е прекалено малка - все пак хубаво ще е поне две години да изкараме с нея. Днес почти харесах една друга кошара 70 на 140, но пък решетката на леглото е по-ниска от стените му и се чудя дали не е прекалено ниска и като порасне беба да се лупне долу на земята. Пък и матракът няма две нива а само едно. Вие какво мислите за размера - 70 на 140 ли е по-добрия вариант.

# 82
  • Мнения: 6
БРАВО ВЕНЧО много да ви радва малкото сладурче.

# 83
Честито бебче,Венчо   bouquet   bouquet   bouquet Да ти е живо и здраво момченцето и много да те радва!!!!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 078
 анима ,по принцип дъщеря ми спеше чак до сега на нейното бебешко легло,което е 70 на 140.Разбира се,вече отдавна й е малко,но 7 години са си много.Но и леглото си го бива - има 3 нива,предната решетка си е висока,колкото другите,и се сваля.Ако смяташ само 2 годинки да изкарате с бебешкото легълце,а после да сменяте,по-малкото ,мисля, ще ви свърши работата,щом повече ти харесва.

# 85
  • София
  • Мнения: 210
Анима, и аз си взех от Пиги'с еднократните гащи. На "Мама дона" са, но ако ми кажеш, че най-големия номер ти става ще ме удивиш изключително много. Shocked Иначе за креватчето, аз най-накрая намерих същото като това, което бяхме купили за Ния и мисля да го вземем. Харесва си ми, а от моделите, които видях нещо не ме впечатлиха много. Консерва, какво да правиш. smile3538 Сега повечето модели, които са 70/140 са предвидени да се трансформират за в бъдеще в нормално легло. Така че ако не си предвидила някоя цялостно изглеждаща детска стая, можеш да го използваш дълги години.
Иве и моят мъж е в час със случващото се тук и все ме пита как се развива една или друга тема. Ето днес след като аз му се похвалих за новото бебе, после той ми се обади да ме пита дали нямаме и някое ново бебе, че негов познат от една онлайн игра е станал тази сутрин татко, та да не би майката да е от "подопечните ти кълбета". Mr. Green

# 86
  • Мнения: 70
Момичета, водена от ентусиазма на прекрасната новина за 2-то ни бебче, излезнах и понакупих разни нещица за нашата бъдеща рожба. Сдобих се със страхотен спален комплект състоящ се от: долен чершаф, възглавница, калъфка за възглавница, олекотена завивка, обиколни възглавници за всички страни на леглото и  най-интересното Simple Smile за скромната сума от 35лв. - Невероятно НО факт! Grinning - Светло син на меченца. Пере се сега, после ще го снимам, купих и козметика малко на Бюбхен и една хавлиена стойка за ваничката.

Преди малко забравих - Добре дошли на новите мами  Hug

Валче, стискам палци, но ти бъди спокойна, всичко ще е наред  Peace

Аничка супер си, сега ще я разгледам по-обстойно.

Топчица, ами аз не мога много да преценя дали ти е нисък или не корема, но и моя е същия newsm78

Дано не забравям някого и нещо Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 1 020
Ана_ник този спален комплект от къде го взе? Аз понеже съм също от Надежда и харесах такъв тук при нас на Ломското и още не съм го взела, а цената е същата, да не би и ти случайно от там да си го купила?

# 88
  • Мнения: 6
anna_nik,какво си взе на Бюбхен,интересува ме тази козметика и най вече какво точно купи за след баня?

# 89
  • Мнения: 337
Хайде нямаме ли още бебенца днес  Party

И понеже Клер ме подмина небрежно по фланга и не ми отговори на въпроса аз да ви покажа какво открих за числата и датите . Ето два сайта ,на който му е интересно може да погледне , на руски са , но предполагам ще се справите

http://astroland.ru/numerology/main.htm

http://www.omen.spb.ru/num.htm

Общи условия

Активация на акаунт