Кои са най интересните играчки?

  • 1 963
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 649
Най-вече дистанционни - за телевизора и за климатика - вече 3-4 месеца не губи интерес към ятх. Телефоните също но не толкова...

# 16
  • Мнения: 1 155
GSMма на мама и тати, дистанционното, ролетка, пластмасови чашки, всички неща, които НЕ са играчки.

# 17
  • Мнения: 1 311
GSMма на мама и тати, дистанционното, ролетка, пластмасови чашки, всички неща, които НЕ са играчки.

Да добавя за възрастта от 6м до годинката, гореизброеното плюс щипки, капачки от буркани, шарени списания, пластмасови купи и кутии, ако се докопа до някоя тава или тенджера - по-голямо щастие нямаше  Laughing

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
При нас са актуални дрънкалките и чесалките за зъби, ама каквото и да напипаме, все го ядем  Rolling Eyes Laughing
Заиграва се много и с едно плюшено цвете  Crazy

# 19
  • Мнения: 2 616
Всичко, което свети и пее. Определено предпочита по-технологични играчки. А, има и едни човечета на TOLO, които всъщност са части от конструктор,но и на бройка ги продават, та те  скрибуцат като им мърдаш частите от тялото и те са му много любими.

# 20
  • Мнения: 28
Кабелите, слушалките от компа, телефона ми вече и го подарих - за нищо не става, дистанционните, бебешките кърпички - в общи линии всичко което не е бебешко, в момента си дъвче капачката от пюрето, а цигарите ми (запечатани) са и в крачетата!!!!!!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 610
Кажи речи от тогава та до сега е фен на капачки,щипки,всичко с копчета,дрънкалки(обожава да вдига шум)Тгава още много се радваше на активната гимнастика,но такава стояща,а не с килимче и такива разни работи.

# 22
  • Мнения: 508
Новата. Чуждата. Максимално шарената и звучащата.

Дистанционното, телефоните, лекарства / например Вигантола/ и всичко което не е за игра newsm61
Кажи речи от тогава та до сега е фен на капачки,щипки,всичко с копчета,дрънкалки(обожава да вдига шум)Тгава още много се радваше на активната гимнастика,но такава стояща,а не с килимче и такива разни работи.
Също! smile3521

# 23
  • Мнения: 206
Имаме си най-различни стандартни играчки :разни плюшени мечоци ,дрънкалки всякакви ,но най-интересни са ни нещата които не са играчки. Например когато сменям памперса веднага се награбват влажните кърпички ,имаме няколко празни опаковки от тях, също празни 10литрови шишета(много обича да ги бори) и те са част от арсенала с играчки.  С дистанционното и GSM-а също обича да си играе. Изобщо обича да си играе с нестандартни "играчки".

# 24
  • Мнения: 3 314
дистанционното,GSM-а ми,пликове,клавиатурата на компа,дрънкалки,колите на баткото,сухи и мокри кърпи4ки..................абе вси4ко което не е за нея Hug ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 477
Всичко що издава звуци/за мое съжаление...Играчките задължително трябва да са мнооого музикални.

# 26
  • Мнения: 132
Една музикална с 4 големи бутона с  думи и песни, направо крещи от кеф като си пуска сам песните. И естествено всичко, което не е за бебета - телефони, дистанционни, списания и вестници, пликчета, кабелите и модема, и  лаптопа - страшен юзър е!

# 27
  • Мнения: 385
Дистанционни, телефони, пластмасови купи, бъркалки, капаци на тенджери, щипки, капачки, празни кутии, шишета, мухоубивалки, обувалки, гребена на тати, опаковки от кремове и шампоани и др. такива
Към плюшените играчки нула внимание, а останалите само ги изхвърля от кошарата. Laughing

# 28
  • Мнения: 417
Дистанционното на телевизора, GSM-а на мама, шише от мин. вода с няколко копчета и мъниста в него ...... все нестандартни Simple Smile Много бързо губи интерес към "бебешките" играчки.
smile3521 Все едно аз съм го писала  Laughing

И при нас!
Partyмай станахме много Joy

# 29
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Нещо ярко на цвят, дрънкащо и пеещо.
Но също ги привличат бутилките от минерална вода, вестниците, кутии, опаковки...

Общи условия

Активация на акаунт