След като заместя кърмене, какво?

  • 1 454
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
 newsm78
ами аз започнах да захранвам седмия месец...  Wink

# 16
  • Мнения: 260
Noemy
ние сме се научили да ходим на гърне Peace
но при вас не знам дали ще има значение Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 6 682
Noemy
ние сме се научили да ходим на гърне Peace
но при вас не знам дали ще има значение Thinking
А каква връзка има гърнето със захранването? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 117
Ние нямаме режим на хранене.  ConfusedПонякога се случва до обяд да е сукал 3 пъти. След това да си изяде пюрето и след един час пак си суче. След това 4 часа отказава да суче, яде я бисквитка и плод и след това докато легне да спи суче около 2 пъти и на заспиване пак . През нощта често суче и два пъти  Simple Smile От самото начало зарязах режимите и не се и сещам да направя нещо по въпроса newsm78

# 19
  • Мнения: 260
ами има връзка-ако е само на кърма и сок-какво ще има в гърнето...

# 20
  • Мнения: 97
ами има връзка-ако е само на кърма и сок-какво ще има в гърнето...
Същото като и при ядене на каквато и да е друга храна.Нали не мислиш, че не ака и не пиша? Wink
От момента на захранване са минали доста месеци и вече не е на кърма и сок.Дори според думите ти, Noemy, мисля че вече има заместени хранения.Щом на едно хранене бебето изяжда 200-250гр твърда храна, следователно пропуска кърменето и е сито около три - четири часа.
Аз с малкия режим не спазвам.Сутрин около 9ч яде някаква закуска, на обед манджа, каквато има и в късния следобед към вечерта отново някаква твърда храна.Не следя стриктно часове, защото количествата варират.Понякога яде почти като да замести кърменето, друг път хапва около 100-120гр.Между тези хранения, когато поиска и за приспиване го  кърмя.Нощем също.
Не мисля че сме стигнали до заместване.А на възрастта на сина ти бяхме още по-далеко.
Когато започне да се замества хранене, целта е да се стигне да 4  основни хранения през около 4 часа  и детето да остане или само с вечерното кърмене или направо да се отбие.Ето защо аз лично не бързам.

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 15:49 от Polioto

# 21
  • Мнения: 3 092
ами има връзка-ако е само на кърма и сок-какво ще има в гърнето...
doh doh doh извини ме , но коменарът ти е абсолютно неуместен.
Аз връзка между захранването и гърнето пак не откривам. newsm78

# 22
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Аз също не видях връзка с гърнето. Предполагам Рени има предвид, че кара по "старата школа"...

Пресиян ака по 2 пъти на ден - на обяд и вечер след пюрето.

# 23
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Когато започне да се замества хранене, целта е да се стигне да 4  основни хранения през около 4 часа  и детето да остане или само с вечерното кърмене или направо да се отбие.Ето защо аз лично не бързам.
Е, това ми е ценна информция. Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт