Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Маслинка, много съжалявам за лошите новини, млад е бил човекът  Confused

Нас ни убодоха 2 пъти, плакахме сравнително малко. Лекарката ме наплаши каква температура ще вдигне Божо, след като миналия път вдигна 37,2 на втория ден. Та сега имам указания за компреси с Риванол и 3 дни Панадол.

Сега спинка сладичко и ще използвам да ошетам.

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ехоооо, аз да питам пак  Embarassed Става въпрос за картофеното пюре, ами как го мачкате, т.е. с какво, някой беше казал, че не става хубаво с пасатор. Аз днес мачкаш,мачкаш с една вилица, но май пак имаше дребни бучици тук-там. При вас как е положението. Пък нали трябва да е гладко , утре ще пробвам картофа да го мина през една цедка, де да знам вече  newsm78
Иначе днес хапна малко, май й хареса, защото не се мръщи, беше смешна много, върти ги из устата е все пак глътна нещо там , колкото да не е без хич.
Надявам се да споделите  Thinking
Ставаааааааааааааааааааам   bouquet
Маслинка моите съболезнования, наистина е бил млад, но такъв е живота.... Sad

# 302
  • Мнения: 2 336
картофеното пюре го правя по следния начин:
2 средно големи картофа ги варя с обелките
Пасирам ги добре добавям около 1,5-2мерителни лъжички АМ и малко вода преварена. Отново всичко това пасирам и моето добро прасе го хапва, а ако правите картоф и морков вместо преварена вода прибавяте от вадата където са вряли морковите. Всичко останало е същото.
Маслинка моите съболезнования  Cry

# 303
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте

Ася, картофа с пасатор става на лепило (визуално и така се точи), заради нишестето. Но като се разреди добре, става. Тед вече е писала.

Гери80 препарата са ти го казали вече. Само ще добавя, че последно в Пикадили гледах, че го имаха. Нали  си в Лозенец, близко ти е. И последно ще се присъединя към мнението на Тед, ако пръскаш, детето да не спи там. Дори, ако може и повече от една нощ, ще е най- добре. Не само мирише, съставките са убийствени.
Като написах Лозенец, къде там живееш, като ходя при нашите мога да ти звънна да се разходим заедно.

За срещата - аз съм за. Не знам дали ще смогна да се организирам, но ми се ще да вярвам, че ще можем да се съберем.

Уси - много са хубави шалът и шапката. Аз направих едно пуловерче за Алекс. Работа за три дни и от тогава вече две седмици чака да бъде ушито. Вече ме е срам.

# 304
  • Варна
  • Мнения: 913
Ехоооо, аз да питам пак  Embarassed Става въпрос за картофеното пюре, ами как го мачкате, т.е. с какво, някой беше казал, че не става хубаво с пасатор. Аз днес мачкаш,мачкаш с една вилица, но май пак имаше дребни бучици тук-там. При вас как е положението. Пък нали трябва да е гладко , утре ще пробвам картофа да го мина през една цедка, де да знам вече  newsm78

Аз беля картофа, режа го като за мусака и го слагам в тенджера върху уред за варене на водна пара, а откакто въведох и моркова, ги варя заедно и после с пасатора като прибавям малко от водичката от тенджерата, но гледам да не е рядко, защото после добавям и кърма  Peace
в началото и аз мачках с вилица, но за малко щяхме да направим белята с едно парченце  #Crazy и си помислих, че колкото и да е гадно, едва ли купешките някой с вилица ги е мачкал, а толкова дечица ги ядат
между другото за моя вкус изобщо не беше гадно като го опитах, но вкусове различни Simple Smile

# 305

Общи условия

Активация на акаунт