Как се справяте с изблиците на ревност?

  • 2 607
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Или ревнуваш или не ревнуваш,среден вариант няма.Какво значи"хваща ме рядко"?
Не мисля , че самоконтрола е нещо лошо , и не е задължително да си луд за да го прилагаш.
Определено ревността ти не е в граници.Съжалявам ако съм те обидила, не съм целяла това,но аз излагам своята гледна точка.

# 16
  • Мнения: 157
И , да крайна съм не само тук, и в живота съм такава.Да не би да искаш да чуеш само това което на теб ти изнася?Интересно , че моето мнение се препокрива с другите/с едно изключение/

П.П.Психолога не е моя идея

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От възрастта е. Аз не бях много по-различна. Сега хич не ме вълнуват колежките му, въпреки, че понякога ходят в командировки с преспиване. Ще ти мине и на теб Peace

# 18
  • Мнения: 128
  Добре, че при мен и приятелят ми ревността е присъща и на двамата(умерено). Да ти кажа как се справяме с нея-сядаме и си говорим, когато на някой му "избликне". И после всичко е ОК-луда работа, повечето проблеми са просто в главите ни!

# 19
  • Мнения: 108
На който не му пука,той не ревнува!!!

# 20
  • Мнения: 168
Цитат
повечето проблеми са просто в главите ни!
Точно това се опитах да кажа и аз! Поне в моят случай де!

# 21
  • Мнения: 2 427
Задушавам ги,обикновенно.

# 22
  • Мнения: 702
Мъча се да ги превъзмогна, но все още за жалост трудно ми се отдава. Спретвам от време на време някое скандалче когато ме подгони параноята  Mr. Green

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 10:48 от шоши

# 23
  • Мнения: 179
Никога не съм ревнувала,незнам може както казват хората да не съм обичала достатъчно силно,но лично на мен това чувство ми е непознато ,правя скандали за да не  мисли ,че не ми пука за него,но всъщност никога не съм впрягала  Embarassed

# 24
  • Мнения: 1 475
не ревнувам, поне в тази връзка се чувствам сигурна и до момента не съм имала момент, в който да ревнувам. Но приятелят ми му се струва странно, че не го ревнувам, защото бившата му приятелка е била много ревнива! И само отвреме на време си измисля някакви неща за да види дали ще го изревнувамм----ама аз пак неееее Mr. Green

# 25
  • Мнения: 69
Ох моми4ета и на мен тожа ми е проблем.Не сьм 4ак болезнено ребнива,но понякога не мога да се удьржа.Не 4е не му вярвам напротив ,но незнам как да го обясня.....Страх ме е да не си разваля семеиството,да не прекаля с това.Може би за6тото много го оби4ам.

Общи условия

Активация на акаунт