Ноември ни обгръща в бяло и сиво по немските полета 52

  • 12 877
  • 320
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 178
Мишке, да ги нямаме такива "друг пътт...", давай мъжа. Надвечер е, някои са се наджибрили, други zамечтани с чаша вино пред камината, така че остави цветната топка и говори zа мъжа  Praynig

# 76
  • Мнения: 1 178
Лале, щях да пиша по твоето питане, но мишка ме раzсея. Ваната (не топлата), а самата вана (както и други водни басейни) не се препоръчва при бременност, поради опасност от инфекции. от друга страна топлото, може да доведе до повишаване на кръвното налягане, така че не трябва да се прекалява и с него.
това не zначи, че на финала не можеш да zлоупотребяваш с гореиzброените, напротив кисни се колкото си искаш, но с придружител (акушерка, съпруг и т.н.) щото аz не можах да иzлеzна сама, не можех да си вдигна краката, всичко ми тежеше ужасно, ама ужасно много ( оттогава zнам как се чувстват слониците).

# 77
  • Мнения: 434
Докато сте болни, няма да ви говоря за мъже, забавя лечебния процес

# 78
  • Мнения: 1 242
Това е то. Мишката не се дава лесно на Котката.
Представям си ви на забавен каданс как се гоните, един красив чужд мъж ви хвърля бегъл поглед и продължава да си мисли за любимата, а жената плете ли, плете...
Ще пием по една студена вода и ще чакаме да оздравеете. Та в този ред на мисли - бързо оздравяване.

# 79
  • Мнения: 434
а жената плете ли, плете...

мамунска му работа  Peace- бие обаче малко прозаично. Дай го на бърз каданс. На живо беше по-красиво. А пък мъжът...

# 80
  • Мнения: 911
Айде давайте го тоzи мъж, че нямам търпение вече.

# 81
  • Мнения: 1 242
Апропо.

Мишке, не мога да не ти споделя, какво всъщност означава маймунска работа. Което го правим, го правим добре! Mr. Green

# 82
  • Мнения: 3 423
Аре, пишете по-бързо и по-дълго,
та да дойде време за новата тема.
И аз като Сердика съм нетърпелива.

# 83
# 84
  • Мнения: 1 636
Хайде,името на темата е сменено от тук. Който каквото има да си приzнава  Laughing

# 85
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добър вечер мацки Hug,

нова тема и вече преполовена...бравос.

аз съм в Бг. замръзнах ей Rolling Eyes. студ. в София валеше суграшица, беше гадно.
в Пловдив по-добре.

и аз съм с мигрена, а свеки е далеч newsm78.

пояснете моля ви пак за това бачкане в ДЕ. аз говорих с една позната и тя ми обясни, че преди немския работодател да те наеми трябва да се обърне към Arbeitsamt-a и да обяви там работното място. те почвали да търсят немец за него, ако не намерили подходящ чак тогава някой от новоприетите страни-членки на ЕС можело да бъде нает.
тъй ли е или не Thinking

мислех, че немският работен пазар е още затворен за нас Thinking

утре отивам на шопинг. гледам вие се готвите за шопинг в НЙ. мдааа, ама в Пловдив има панталони дето са ми по мярка, а не 2 номера по-големи hahaha

айде до скоро Hug

П.П. и тук има ингвер, зарибила съм цялата рода. и чай пият, и лимонада правят Crazy

# 86
  • Мнения: 434
Мамунка рулз!

Грабвайте пуканките! Има продължение на сапунката с къщата!

Не си мислете, че някой е започнал да ремонтира. Тази вечер дъщерята на хазяите влезе в ролята на парламентьор, не без преди това да опита да ме клъцне на тема "чувства".  Главният въпрос на тирадата беше как съм развалила едно приятелство.  Стана ми неприятно, че на едно толкова добро и красиво дете трябва да разказвам кофти миришещи истини, но се наложи да използвам някои категории като "пари", "болни деца" и "болни мозъци". След това помолих да оставим театъра на страна преди да съм се вживяла в ролята на Опърничавата и да говорим с факти.

Дълга история - кратко съдържание: утре идва поредният Gutachter, представител на някаква си застрахователна компания. Не ми е ясно каква е целта му, утре ще знам повече. Засега на емоционална основа беше поставен въпросът за липса на пари - действайте - половината от семейството онзиден се върна от екскурзия до Канада, обяснимо е.

В събота имаме рандеву по семейному. Очаквайте нови епизоди на "Слонът моя приятел", както и целия Боливуд на живо. Репортаж и дайджест очаквайте в ранните следобедни часове.

# 87
  • Мнения: 945
пояснете моля ви пак за това бачкане в ДЕ. аз говорих с една позната и тя ми обясни, че преди немския работодател да те наеми трябва да се обърне към Arbeitsamt-a и да обяви там работното място. те почвали да търсят немец за него, ако не намерили подходящ чак тогава някой от новоприетите страни-членки на ЕС можело да бъде нает.
тъй ли е или не Thinking
Точно така е, фирмата ти ще трябва да пусне обява в Арбайтсамта (ако не го е направила) и 6 седмици подред ще и предлагат беzработни от борсата. След теzи 6 седмици получаваш раzреШение zа работа. Може на фирмата ти да се наложи да направи списък с кандидатите zа работа с кратко обяснение zащо не ги иска. А може и да не и се наложи. Аz своето раzрешително получих мнооого лесно. Ако трябва да съм честна, имам 9 поzнати, които получиха работна виzа, и 0, на които им откаzаха  Laughing
Първата виzа я получаваш zа 1 година, след това получаваш беzсрочна.
Ако имаш още въпроси, пиши на лични, че тука рядко влиzам.

# 88
  • Мнения: 1 178
Драги zрители, вместо ХХЛ ни пуснаха сапунката с къщата  Tired
Като сме zаговорили zа мъже и т.к. таzи вечер аz съм сама в семейното ложе, кажете кога zа последно срещнахте хубав мъж на живо, от теzи от които ти спира дъха или ти омекват краката.
Чаках мъжа ми в колата, уж щеше да се върне бърzо, а го нямаше вече 10 минути. Малкия спеше, а големия се zнимаваше с някакви играчки. Аz zапочнах леко да се иzнервям, когато се появи един страхотен мъж. Мина по моста над канала, пресече улицата и тръгна по успоредния тротоар. Не откъсвах поглед от него. Беше висок, с перфектна фигура (не слаб, но не и напомпен от фитнес). Движеше се леко и равномерно, но и в същото време осъzнато самоуверено. Прошарена коса, която в никакъв случай не го състаряваше. Беше облечен в дънки и светло кафяво кожено яке. Замислих се на колко години е, когато го видях да се готви да пресече улицата. Пресече, беше точно три коли пред мен и аz иzведнъж се zасрамих, ами ако е прочел мислите ми. Продължи да върви към моята кола и аха да ме стигне, когато от паркирания пред мен автомобил иzлеzе жена и той се спря при нея. Отдъхнах си. Здрависаха се и се zаговориха, той бе с лице към мен и аz най_нахално продължих да го оглеждам. Мъжът ми zакъсня около 30 минути, окаzа се че шефът му го е zабавил. Остана много учуден, че не му направих сцена.
Вие сте (ако не сте иzпоzаспали)

# 89
  • Мнения: 230
Леле, последното, което мислех, че ще направя в тази тема, е да пиша за хубави мъже, ама на, правя го.  Laughing Бяхме с една приятелка в супермаркета и изведнъж - хоп, появява се един хубав мъж. И двете хлъцнахме от изненада, а после се подсмихнахме. Всъщност, не знам дали мъжът беше чак толкова хубав, ключов е моментът на изненадата, понеже е служител в супермаркет. Не знам, ама досега не ми се е случвало никога да видя хубав мъж да разнася щайгите из магазина. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт